Střížov 2018 - O pohár SDH Střížov

Liga: JOL
Místo: Střížov
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 14. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Pavel Zeman
Telefon:  722788895

Začátek rezervace: 30. 06. 2018 13:00
Konec rezervace: 14. 07. 2018 00:00
Začátek tipování:  18. 03. 2018 20:00
Konec hlasování: 14. 07. 2018 00:00
Zadal: Miroslav Jelínek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-strizov-9402.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střížov JIPetr Kabátek
22Nevcehle JIMiroslav Jelínek
35Střížov BJIPetr Kabátek
46Sedlejov JIPavla Pospíchalová
57Sedlatice JIMartin Běhounek
68Čechtín TRMarek Vaněk
711Police TRPavel
812Bransouze TRSDH Bransouze
918Sedlatice BJIMartin Běhounek
1025Mladoňovice TRAleš Daňhel
1127Dešná BJHAleš Coufal
1228Sedlatice 35JIMartin Běhounek
1329Krasonice JILukáš Pivonka
1430Hornice TRAleš Bobu
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střížov JIPetr Kabátek
22Sedlejov JIPavla Pospíchalová
33Vladislav TRJan Havlena
44Olešná HBTereza Pešoutová
55Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
610Kostníky TRDankaKa


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Heřmaneč JH14,9114,7314,912015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bohdalín PE15,4815,3515,482015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Český Rudolec JH15,7615,1115,762015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE15,4716,0716,072015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Střížov JI15,9816,3016,302015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílý Kámen JI16,5216,4016,522015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Žirovnice PE16,6515,8616,652015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Batelov JI15,5616,6816,682015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Drunče JH15,5017,0817,082015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Markvarec JH17,0916,4017,092015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kaliště JI16,3417,4517,452015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Střížov BJI16,6517,5017,502015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chválkov PE17,4117,6917,692015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Smrčné JI21,7216,0421,722015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krahulčí JI14,5922,8622,862015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Střížov CJI23,2822,9123,282015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Cizkrajov JH19,2324,2124,212015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kamenice JI29,9029,0429,902015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Včelnice JHNPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Libkova Voda PENPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Příseka JINPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mysletice JINPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,9318,0218,022018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zajíčkov PE18,3718,0118,372016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešná HB18,5017,9518,502018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou BPE19,2620,2520,252015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nová Včelnice JH20,3918,9520,392015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Strachoňovice JI20,4020,1320,402016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Strachoňovice JI21,6321,5821,632017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Střížov JI22,5022,4922,502017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sedlejov JI19,2922,5022,502018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou APE22,7520,1722,752016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Střížov JI22,7619,6422,762018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Včelnice JH20,9923,0423,042017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zajíčkov PE23,0922,4923,092017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kamenice nad Lipou APE20,0623,6323,632015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kostníky TR19,0723,9823,982018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rynárec PE23,7324,5724,572017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vladislav TR22,7624,6424,642018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stará Říše JI20,6524,6824,682018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Příseka JI24,6025,1425,142015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chválkov PE25,6025,2625,602017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nová Včelnice JH28,9627,6328,962016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vítonice ZN32,3332,5732,572018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Batelov JINPNPNP2016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/07/11 Střížov, O pohár SDH Střížov
PLPU
2016/07/05 Střížov, O pohár SDH Střížov, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/07/01 Střížov, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/07/14 Střížov, O pohár SDH Střížov
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže