Strmilov, hřiště 2020 - O pohár starosty města Strmilov !!! AKTUÁLNÍ !!!

Liga: -
Místo: Strmilov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 25. 07. 2020 13:00
Kontakt:   Luboš Paulus
Telefon:  725404148

Začátek rezervace: 05. 07. 2020 11:00
Konec rezervace: 25. 07. 2020 11:00
Začátek tipování:  05. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2020 00:00
Zadal: Luboš Paulus

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Strmilov-129171470487927/?fref=ts

Poznámka pořadatele

Muži 3B, ženy 2B

Rezervace otevřená - Možnost přihlášení do konce kategorie.

Finálové kolo

Večerní zábava 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-strmilov-7222.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Strmilov JHLuboš Paulus
22Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
33Budeč JHMatěj Šmahel
44Žirovnice PEAdam Hamerník
55Český Rudolec JHTomáš Vlček
66Lásenice JHLukáš Jankovec
77Skrýchov u Malšic TAJan Kopecký
88Markvarec JHmartin pecha
99Choustník TADavid Dvořák
1010Zdešov JHNikola Vašková
1111Dobronice u Chýnova TAPavel Komárek
1212Libkova Voda PEVena Drahný
1313Obrataň PELuboš Paulus
1414Slavonice JHJan Dvořák
1515Dešná BJHAleš Coufal
1616Mysletice JIStanislav Dolský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Slapy TAJarmila Kleinerová
22Bechyně TAJarmila Kleinerová
34Nová Včelnice JHPavlína Jirků
46Choustník TADavid Dvořák
58Zdešov JHNikola Vašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chotěmice TA16,6216,8616,862016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bohdalín PE16,6216,9116,912018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jankov BN16,8916,7216,982013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Krotějov SportTA16,9916,0316,992019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krotějov SportTA16,7317,1117,112017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Slapy ATA17,1416,9617,142016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Stoklasná Lhota TA17,1416,9317,142016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Český Rudolec JH17,2417,2417,242017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kamenice nad Lipou PE16,7117,2517,252018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Žďár JH17,1217,3017,302013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jankov BN17,0317,3117,312012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stoklasná Lhota TA--17,322014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Skrýchov u Malšic TA17,3516,8217,352019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bohdalín PE16,9917,3617,362016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Žďár AJH17,4416,9117,442016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Žďár JH17,4617,4617,462017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Žďár JH17,4617,2117,462018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jaronice CB17,4817,2617,482019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chotěmice TA--17,592014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dvorce ATA17,5917,5217,592012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chářovice BN16,9017,6617,662013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Žďár JH17,3617,6617,662012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Žďár AJH17,7217,5517,722015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zdislavice BN17,5117,7217,722019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jaronice CB--17,732014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dvorce TA17,2417,7417,742016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dvorce ATA--17,742014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dobronice u Chýnova TA17,4417,7417,742019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Řepeč TA--17,762014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Slapy TA--17,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kamenice nad Lipou PE--17,852014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Drunče JH17,6617,8717,872019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Chotěmice TA17,8816,9017,882019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Slapy TA17,940,1817,942012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dvorce ATA17,9417,7817,942013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Bohdalín PE--17,972014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Stoklasná Lhota TA17,9817,7917,982015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Řepeč TA17,6518,0118,012016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Holašovice CB--18,022014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Kamenice nad Lipou PE18,0417,0518,042019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Žirovnice PE17,8818,0418,042018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Bohdalín PE18,0517,7118,052012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Skrýchov u Malšic TA17,7918,0518,052018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Chotěmice TA17,0018,1618,162013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Markvarec JH18,1617,4918,162019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Dobronice u Chýnova TA17,5718,1918,192017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bohdalín PE17,6318,1918,192013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mysletice JI17,6518,2118,212017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Stoklasná Lhota TA17,8618,2418,242019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Rybova Lhota TA18,2518,2618,262019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Slapy TA17,5418,2918,292013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Strmilov JH18,3418,3418,342017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Chýnov TA--18,342014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Žďár JH--18,342014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Ústrašice BTA18,0318,3418,342015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Kamenice nad Lipou PE18,2818,3818,382016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Strmilov JH--18,422014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Řepeč TA18,0918,4218,422012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Chotěmice TA17,4418,4418,442015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Jaronice Srubec BCB18,5017,6618,502016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Heřmaneč JH17,4618,5118,512017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Chýnov TA18,1818,5118,512016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Zdešov JH18,1718,5118,512019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Český Rudolec JH17,8918,5218,522019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Zdislavice BN18,5617,5118,562018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Kamenice nad Lipou PE17,3018,5718,572017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kozmice TA18,2118,6018,602017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Chotěmice TA0,1818,6318,632012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Rybova Lhota TA18,6418,3718,642018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Heřmaneč JH17,8218,6518,652012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Obora TA18,7118,2318,712015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Ústrašice BTA18,7718,3818,772018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Tučapy ATA18,7818,0918,782012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Markvarec JH17,5018,8018,802017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Řepeč TA18,8118,6618,812018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Řepeč TA18,5218,8318,832017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Žďár BJH18,5318,8618,862016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Chválkov PE18,8718,1318,872013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Chrbonín ATA18,0118,8818,882012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Kamenice nad Lipou PE18,8918,1118,892012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Řepeč TA17,5918,8918,892019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Kamenice nad Lipou PE18,9218,2218,922015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Křenovice BCB18,6118,9318,932013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Zhoř u Tábora TA18,6318,9418,942015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Zhoř u Tábora TA18,4018,9518,952018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Strmilov JH18,9718,6118,972019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Žirovnice PE18,2618,9918,992017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Chýnov TA18,2219,0019,002013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Žirovnice PE19,0317,5319,032019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Ústrašice BTA--19,112014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Řepeč TA18,4119,1119,112013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Božejovice TA19,1619,1819,182017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Slapy BTA18,7019,2119,212016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Žďár BJH19,1519,2219,222015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Tučapy BTA19,0119,2419,242012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Strmilov JH19,3519,0219,352018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Zdešov JH19,3519,0919,352013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Nová Ves u Chýnova TA19,3619,1919,362019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Rybova Lhota ÚstrašiceTA18,2819,4719,472017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Ústrašice BTA19,5719,1619,572012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/05/21 Strmilov, JH,
JČHL
2012/06/16 Strmilov, O pohár SDH Strmilov
THL
2013/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2014/07/19 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2015/07/18 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2016/07/02 Strmilov, O pohár
THL
2017/07/22 Strmilov, O pohár
THL
2018/07/21 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2019/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov !!! AKTUÁLNÍ !!!
-
2021/07/24 Strmilov, O pohár
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/07/31 Tutleky, Noční hasičská soutěž
-
2021/07/31 Sokolská zahrada Zdislavice, Noční soutěž na 2B
-
2021/08/01 místní fotbalové hřiště, 16.ročník pohárové soutěže
-
2021/08/01 Bolatice, hřiště FK Bolatice, 8.kolo MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2021/08/06 Bystřička - Hřiště u Lukášů, 15.ročník noční pohárové soutěže na Bystřičce
-
2021/08/07 za kulturním domem, Stará Ves 2b
-
2021/08/07 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II.rocik O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2021/08/07 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž
-
2021/08/07 Vrbětice, Noční soutěž 2B
-
2021/08/08 Dolní Bečva, 59. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2021/08/08 Větřkovice - sportovní areál, IX. kolo MSL 2021 - Větřkovice 8.8.2021
-
2021/08/08 Neplachovice, sportovní areál, 10. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/14 Sádek Areál, Sádek, Areál, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/15 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2021/08/21 Zámecký park Velká Bystřice, X.ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka
-
2021/08/21 Mnichov-hřiště, Vrbno pod Pradědem, 3B
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr. Bočka & Putovní pohár starosty města
-
2021/08/21 Hřiště Vítonice, Putovní pohár MH Vítonice
-
2021/08/21 Loučka - Společenský areál, 1.ročník noční soutěže o pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/28 Vysokov, pomník u Myslivce, O pohár starostky obce Vysokov
-
2021/08/28 KAROLINKA, údolí Raťkov, 52.ročník,Raťkovská Grapa
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Cvičiště u hasičské zbrojnice, I. Ročník Morkovských nočních útoků
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/03 Areál SDH, Noční soutěž,2B
-
2021/09/10 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2021/09/11 Areál Plaza, Junior cup
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Suchonice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/09/11 Újezd, Újezd
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
2021/09/11 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2021/09/12 Morašice, VČHL Morašice
-
2021/09/12 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga