Stýskaly, hřiště 2024 - STÝSKALSKÝ ŽELEZŇÁK nejsilnější hasič severu v TFA

Liga: -
Místo: Stýskaly
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 04. 05. 2024 10:00
Kontakt:   Václav Švíka
Telefon:  731981036

Začátek rezervace: 03. 04. 2024 10:00
Konec rezervace: 04. 05. 2024 10:00
Začátek tipování:  04. 05. 2024 20:00
Konec hlasování: 04. 05. 2024 00:00
Zadal: Václav Švíka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Železný hasič

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Propozice k soutěži

STÝSKALSKÝ ŽELEZŇÁK

Nejsilnější hasič severu v TFA

 

 

Termín: 4.5.2024 - Stýskaly hřiště

               9:00-9:45 hod. – prezentace soutěžících

               10:00 hod. – zahájení soutěže

               ????? – vyhodnocení soutěže

 

Startovné: Při prezentaci bude vybráno startovné ve výši 100,- Kč za osobu. Na start bude připuštěn pouze závodník s řádně provedenou prezentací.

 

Kategorie: Muži 15 – 38 let

                   Muži nad 38 let

                   Ženy

 

Výstroj: Zásahový oblek – min. jednovrstvý

               Zásahová obuv – pro kategorie ženy povolena kotníková obuv

               Zásahová přilba

               Zásahové rukavice, pro ženy možno pracovní

               Pracovní polohovací pás s karabinou – možno zapůjčit u pořadatele

               IDP bez masky – na startu bude k dispozici Saturn S7

 

Doprovod: Každý soutěžící může mít svůj vlastní doprovod, který doprovází soutěžícího při plnění jednotlivých disciplín a naviguje ho mezi jednotlivými úseky. Nesmí však aktivně pomáhat, jinak bude závodník hodnocen neplatným pokusem.

 

Soutěž není samostatně pojištěna!

Výsledné pořadí závodníků určí čas měřený na elektronickou časomíru.

Po celou dobu bude k dispozici zdravotník.


Rezervace startovního pořadí do 1.5.2024 na mailu sdhstyskaly@seznam.cz, nebo vasa.svika@seznam.cz, nebo tel. na čísle 731 981 036, nebo na sociální síti Instagram sdh_styskaly

 

Pořadatel SDH Stýskaly, kontakt pro více info – Václav Švíka; vasa.svika@seznam.cz,

nebo tel. 731981036

 

Popis disciplín

 

1. Disciplína „Roztažení hadic“ – spočívá v připojení dvou nezavodněných hadicových

vedení na požární stříkačku a jejich následném roztažení (40 m),

- hadicové vedení je pro kategorii chlapci tvořeno čtyřmi hadicemi B75, které jsou

připraveny do harmoniky (připravuje technická četa),

- hadicové vedení je pro kategorii dívky tvořeno čtyřmi hadicemi C52, které jsou

připraveny do harmoniky (připravuje technická četa),

- povrch dráhy tráva

- na konci hadicového vedení jsou připojeny proudnice B pro chlapce / C pro dívky,

- proudnice se pokládají za vyznačenou čáru, tak aby půlspojky ležely za čarou

- penalizace 20 vteřin za odhození proudnic (z výšky nad kolenem), nebo

pokud nebudou proudnice za čarou

 

2. Disciplína „Svinutí dvou hadic B“ – spočívá ve svinutí jedné hadice B do kotouče na

jednoducho a jejím vložení na podložku:

- svinutí jedné hadice B do kotouče na jednoducho a její vložení na podložku tak, aby

žádnou částí nepřečnívala přes obrys podložky,

- hadice musí být celá na podložce a v kotouči,

- penalizace 20 vteřin za přečnívající hadici z podložky, nebo pokud nebude

hadice v kotouči

 

3. Disciplína „Hammer box“ – spočívá v provedení stanoveného počtu úderů:

- dívky 20 úderů palicí v Hammer boxu (20 nahoru, 20 dolů),

- chlapci 40 úderů palicí v Hammer boxu (40 nahoru, 40 dolů),

- počet úderů nahlas po deseti počítá obsluha stanoviště,

- palice po splnění stanoveného počtu úderů zůstává v Hammer boxu,

- penalizace 20 vteřin za odhození palice mimo Hammer box

 

4. Disciplína “Vytažení břemene” - spočívá ve výstupu do 1. NP cvičné věže a vytažení

břemene pomocí lana

- závodník se připne karabinou k jisticímu zařízení, vystoupá po žebříku do určeného

1. NP, pomocí lana vytáhne a odloží břemeno na plošinu, sestoupí zpět na zem a odepne se

od jistícího zařízení.

- závodník musí při sestupu šlápnout na každou příčel žebříku

- penalizace 20 vteřin za vynechání příčle žebříku

 

5. Disciplína „Figurína“ – spočívá v uchopení figuríny a jejím transportu na vzdálenost 20 m, dívky 10 m:

- závodníci transportují figurínu o hmotnosti cca 80 kg

- úchop figuríny obouruč zezadu tzv. Raitekův úchop – zakázáno je tahání figuríny za

nohy, hlavu apod.),

- neplatný pokus za zakázané tahání a manipulaci s figurínou a 20s za nedotažení figuríny

za vyznačenou čáru

- při transportu na kratší vzdálenost než 15 m bude pokus neplatný

6. Disciplína „Závaží“ – spočívá v přenesení závaží na stanovenou vzdálenost:

- dívky přenášejí dva barely s vodou – celková hmotnost cca 25kg

- chlapci přenášejí dva barely s vodou –  celková hmotnost cca 50kg

- penalizace 20 vteřin za odložení závaží před čarou

7. Překonání bariéry – spočívá v překonání bariéry bez pomoci:

- dívky překonají bariéru 150 cm vysokou, chlapci 200 cm

- na překonání bariéry jsou tři pokusy, přičemž za pokus se považuje pouze situace, kdy se

soutěžící oběma nohama dostane do výšky, vyznačené na bariéře,

- penalizace 20 vteřin za vyčerpání tří pokusů

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-styskaly-14035.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chotíkov PS--15,942019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Příšov PS--17,052019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nebílovy PJ--17,982019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrást PS--18,372019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevřeň PS--19,072018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Úněšov PS--19,152019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Příšov BPS--19,472019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Oprechtice DO--19,822018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Úněšov PS--20,662018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevřeň PS--20,702019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ledce PS--23,892019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Záluží PS--24,282018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zahrádka PS--24,352018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bukovec PM--24,442019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zruč PS--24,572019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nebílovy PJ--24,782018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chotíkov PS--26,482018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Tatiná PS--29,392019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rybnice PS--29,802019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Stýskaly APS--30,142019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Útušice PJ--30,762018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Bělá PS--34,282018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Žihle PS--35,372018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ledce PS--36,062018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Oprechtice DO--36,162019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chotíkov YPS--41,412019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chrást PS--41,812018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Stýskaly muži cPS--42,182018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Žilov PS--44,172019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stýskaly muži aPS--46,842018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bílov PS--53,172018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Druztová PS--55,902018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Žilov PS--100,342018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Záluží PS--NP2019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Příšov PS--NP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Úněšov PS16,1215,8916,122023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Poděvousy DO16,3316,7816,782022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lužná RA17,0217,1217,122022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítary DO17,6616,9617,662023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Štěnovický Borek PJ17,7917,7517,792022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štítary DO--18,002021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hradec PJ18,0717,0618,072023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Únětice 1911 PJ18,1317,8418,132023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hradec PJ--18,152021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lužná RA--18,182021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lužná RA18,2217,1418,222023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dehtín KT--18,292021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dehtín KT17,7518,2918,292022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Žákava PJ17,8918,3818,382023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chotíkov PS18,3118,4218,422023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Poděvousy DO18,5017,8018,502023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlubyně PB--18,592021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Poděvousy DO--19,112021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Štítary DO19,2319,0419,232022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Únětice 1911 PJ--19,412021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Želčany PJ19,8116,4819,812023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chotíkov PS--20,192018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Želčany PJ20,1320,2620,262022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Úněšov PS--20,312018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Úněšov PS--23,152019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Příšov PS--24,672019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Příšov PS--31,162018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Štěnovický Borek PJ31,9128,4731,912023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Žákava PJ--33,092021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chotíkov PS--35,662019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zahrádka PS--35,782018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Záluží PS--36,982019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Stýskaly PS--37,562018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Rybnice PS--37,792019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Horní Lukavice PJ--NP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hlubyně PBNPNPNP2022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Horní Bělá PS--NP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chotíkov PS19,31NPNP2022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Všeruby PS--NP2019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chotíkov PS--NP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Únětice 1911 PJNPNPNP2022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Želčany PJ--NP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/06 Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště ZRUŠENO !!!, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
2021/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Požární útoky O tygří trofej
-
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023
-
2023/08/19 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2024/05/04 Stýskaly, hřiště, STÝSKALSKÝ ŽELEZŇÁK nejsilnější hasič severu v TFA
-
2024/08/04 Stýskaly, Stýskalský víkend
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/04/27 Křenovice, 1. ročník soutěže dětí v PÚ Křenovice
-
2024/04/27 neplatná soutěž, .....
-
2024/04/28 Široká Niva-fotbalové hřiště, soutěž 2B-muži, ženy
-
2024/05/01 Trnava, O PUTOVNÍ POHÁR PIVOVARU VRANÍK
-
2024/05/04 Jablonec nad Jizerou, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 1.KOLO
-
2024/05/04 Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka (2B úzké)
-
2024/05/04 Stýskaly, hřiště, STÝSKALSKÝ ŽELEZŇÁK nejsilnější hasič severu v TFA
-
2024/05/04 Nebílovy - hasičská dráha, O pohár starosty sboru Nebílovy
-
2024/05/04 Merklín, O pohár Merklínského Krokodýla 2B
-
2024/05/04 Kamenice, Memoriál Dr. Arnošta Káby
-
2024/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2024/05/05 Ploukonice, areál u Jizery, AprilCUP (soutěž na 2B i 3B)
-
2024/05/05 Skalice, Jarní nalejvačka
-
2024/05/08 Kundratice, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 2.KOLO
-
2024/05/08 Hradec, Memoriál V. Kašpárka
-
2024/05/10 Větřkovice, Noční soutěž SDH Větřkovice
-
2024/05/11 Koštálov, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 3.KOLO
-
2024/05/11 Sušice, Okresní kolo dorostu
-
2024/05/11 Hasičská zbrojnice, HANÁCKÝ POHÁR přípravka, mladší a starší žáci.
-
2024/05/11 Valšov-fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/05/11 Jindřichův Hradec, areál HZS, O Pohár starosty města Jindřichův Hradec
-
2024/05/11 Sušice, Okresní soutěž 60 m jednotlivci
-
2024/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup dětské útoky
-
2024/05/18 Semily - Podmoklice, O pohár dráčka Soptika - 4.KOLO
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/24 Svoboda, 2. kolo NHHL (2B)
-
2024/05/25 Rábí, Okresní kolo hry Plamen
-
2024/05/25 Dalešice hřiště u JZD, O pohár starosty obce Dalešice
-
2024/05/25 Litovany, O pohár starosty obce
-
2024/05/25 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/05/26 Svoboda, 2. kolo MSP (2B)
-
2024/06/01 Žichovice, Vyřazovací soutěž žen
-
2024/06/01 Žichovice, Okresní soutěž v požárním sportu
-
2024/06/02 Okresní kolo, ?????
-
2024/06/07 Zátor - fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/06/08 Bozkov, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 5.KOLO
-
2024/06/08 Měrovice nad Hanou, PÚ kategorie děti
-
2024/06/08 BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚ, O BUDÍNSKOU MEDAILI a BUDÍNSKÝ POHÁR
-
2024/06/08 Měrotín - Parduska, Memoriál Josefa Vitoula 2024
-
2024/06/08 Nahý Újezdec hřiště u has. zb., Noční soutěž v požárním Útoku o pohár starosty SDH
-
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Nové Sedliště - Areál SDH, 2. kolo CHNHL
-
2024/06/22 Nové Sedlišě - Areál SDH, 2.kolo CHNHL
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
Kdy Kde Liga