Stýskaly- hřiště 2024 - NIGHT CUP Stýskaly 2024

Liga: -
Místo: Stýskaly
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 03. 08. 2024 21:00
Kontakt:   Václav Švíka
Telefon:  731981036

Začátek rezervace: 13. 07. 2024 21:00
Konec rezervace: 03. 08. 2024 21:00
Začátek tipování:  03. 08. 2024 20:00
Konec hlasování: 03. 08. 2024 00:00
Zadal: Václav Švíka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-styskaly-14316.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Stýskaly PSVáclav Švíka
22Zahorčice KTJosef Kolář
33Štítary mužiDOMiroslav Žáček
44Únětice 1911 PJPetr Skala
55Litice PMMichal Mařík
66Mochtín MužiKTJakub Houba
77Únětice 1911 PJPetr Skala
88Úněšov ŽenyPSJosef
99Hlubyně PBJiří Novotný
1010Únětice 1911 PJPetr Skala
1111Obora PSMatěj Bech


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chotíkov PS--15,942019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Příšov PS--17,052019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nebílovy PJ--17,982019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrást PS--18,372019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevřeň PS--19,072018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Úněšov PS--19,152019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Příšov BPS--19,472019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Oprechtice DO--19,822018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Úněšov PS--20,662018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevřeň PS--20,702019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ledce PS--23,892019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Záluží PS--24,282018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zahrádka PS--24,352018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bukovec PM--24,442019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zruč PS--24,572019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nebílovy PJ--24,782018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chotíkov PS--26,482018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Tatiná PS--29,392019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rybnice PS--29,802019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Stýskaly APS--30,142019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Útušice PJ--30,762018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Bělá PS--34,282018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Žihle PS--35,372018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ledce PS--36,062018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Oprechtice DO--36,162019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chotíkov YPS--41,412019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chrást PS--41,812018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Stýskaly muži cPS--42,182018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Žilov PS--44,172019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stýskaly muži aPS--46,842018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bílov PS--53,172018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Druztová PS--55,902018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Žilov PS--100,342018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Záluží PS--NP2019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Příšov PS--NP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Úněšov PS16,1215,8916,122023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Poděvousy DO16,3316,7816,782022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lužná RA17,0217,1217,122022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítary DO17,6616,9617,662023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Štěnovický Borek PJ17,7917,7517,792022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štítary DO--18,002021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hradec PJ18,0717,0618,072023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Únětice 1911 PJ18,1317,8418,132023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hradec PJ--18,152021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lužná RA--18,182021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lužná RA18,2217,1418,222023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dehtín KT--18,292021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dehtín KT17,7518,2918,292022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Žákava PJ17,8918,3818,382023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chotíkov PS18,3118,4218,422023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Poděvousy DO18,5017,8018,502023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlubyně PB--18,592021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Poděvousy DO--19,112021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Štítary DO19,2319,0419,232022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Únětice 1911 PJ--19,412021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Želčany PJ19,8116,4819,812023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chotíkov PS--20,192018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Želčany PJ20,1320,2620,262022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Úněšov PS--20,312018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Úněšov PS--23,152019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Příšov PS--24,672019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Příšov PS--31,162018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Štěnovický Borek PJ31,9128,4731,912023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Žákava PJ--33,092021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chotíkov PS--35,662019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zahrádka PS--35,782018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Záluží PS--36,982019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Stýskaly PS--37,562018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Rybnice PS--37,792019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Horní Lukavice PJ--NP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hlubyně PBNPNPNP2022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Horní Bělá PS--NP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chotíkov PS19,31NPNP2022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Všeruby PS--NP2019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chotíkov PS--NP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Únětice 1911 PJNPNPNP2022/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Želčany PJ--NP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/06 Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště ZRUŠENO !!!, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
2021/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Požární útoky O tygří trofej
-
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023
-
2023/08/19 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2024/05/04 Stýskaly- hřiště, STÝSKALSKÝ ŽELEZŇÁK nejsilnější hasič severu v TFA
-
2024/08/03 Stýskaly- hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Stýskaly, Stýskalský víkend
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA- údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná- fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička - hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly- hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice - hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž dorost, M+Ž Trusovice, 2B
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice - areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice- Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 Vítonice, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice - areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce -hřiště za Párníkem, pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice - Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky
-
2024/09/06 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2024/09/07 Horní Lhota, 7. ročník Soutěže mladých hasičů
-
2024/09/07 Bratčice, O putovní pohár starosty obce Bratčice
-
2024/09/07 Brodské - Školská ulica, Záhorácky pohár starostu obce Brodské
-
2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B
-
2024/09/08 Hřiště ZŠ. Dr. F. L. Riegra, Podmoklické TFA, 1. ročník
-
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH
-
Kdy Kde Liga