Suchá Rudná, lyžařský vlek 2013 - noční soutěž 2B

Liga: -
Místo: Suchá Rudná
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 09. 08. 2013 21:30
Kontakt:   Josef Příhoda
Telefon:  605144783

Začátek rezervace: 10. 05. 2013 20:00
Konec rezervace: 09. 08. 2013 21:30
Začátek tipování:  10. 05. 2013 20:00
Konec hlasování: 08. 08. 2013 00:00
Zadal: Tomáš Čagánek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

soutěž na 2B , pravidla HL-Praděd (www.hl-praded.cz) 

e-mail: pepinoprihoda@centrum.cz

případné rezervace : tomas.caganek@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sucha-rudna-2013-08-09-3939.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Suchá Rudná SDH Suchá Rudná mužiBRTomáš Čagánek
22Janovice BRJaroslav Dokládal
33Jeseník mužiJEPavel Lučan
44Milotice nad Opavou SDH Milotice nad Opavou mužiBRTomáš Čagánek
55Široký Brod Muži AJEPavel Závada
66Ryžoviště SDH Ryžoviště ženyBRMarian Lašák
77Velké Kunětice mužiJERoman Varga
88Milotice nad Opavou SDH Milotice nad Opavou ženyBRTomáš Čagánek
99Světlá SDH Světlá Hora - ŽENYBRVanessa
1010Široký Brod Muži BJEPavel Závada
1111Široká Niva mužiBRLucie Čapková
1212Ryžoviště SDH Ryžoviště mužiBRMarian Lašák
1313Břidličná MužiBRJíří Skopal
1414Leskovec nad Moravicí mužiBRRadim Hanulík
1515Liptaň mužiBRJan Čech
1616Vraclávek mužiBRMichal Kostroš
1717Bílý Potok Ďáblové z potokaJEKarel Vávra
1818Zátor mužiBRAntonín Šamaj
1919Slezské Rudoltice mužiBRmilan prokop
2020Leskovec nad Moravicí ženyBRRadim Hanulík
2121Vraclávek ženyBRMichal Kostroš
2222Moravský Kočov  SDH Moravskoslezský Kočov BRAlena Dokoupilová
2323Hrobice SDH Hrobice mužiPATomáš Čagánek
2424Vrbno pod Pradědem MužiBRJosef Lazur
2525Stará Červená Voda MužiJEJiří Urban
2626Vrbno pod Pradědem ženyBRJosef Lazur
2727Zátor ženyBRMartin Suhaj
2828Valšov BRvladislav marko
2929Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
3030Dubnice ŽenyBRVěra Vysogladová
3131Rosice MužiCRMartin Šach
3232Slezské Rudoltice ženyBRAnton Hazik


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/09 Suchá Rudná, lyžařský vlek, noční soutěž 2B
-
2016/08/12 Suchá Rudná, lyžařský areál, Noční pohárová soutěž, 2B
-
2017/08/11 Suchá Rudná,lyžařská sjezdovka, Noční pohárová soutěž, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2019/06/29 hřiště SDH, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2019/06/29 Vřesovice u Prostějova,, Hodový pohar
-
2019/06/29 Sportovní areál, Memoriál Daniela Třeštíka
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, O pohár starosty SDH
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/05 Choryně Výletiště Pod Hrázkou, Noční pohárová soutěž Choryně
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 Stachovice, Noční hasičská soutěž, 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/07/13 Horní Lideč, O Putovní Pohár starosty obce,noční soutěž,2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
2019/07/14 Velké Karlovice-Tisnavy,zbrojn, O Vallašsky širák 32. ročník, 2B
-
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/19 Vidče u hasičárny, Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,,
-
2019/08/10 Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2019/08/10 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN)
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
Kdy Kde Liga