Suchá Rudná,lyžařská sjezdovka 2017 - Noční pohárová soutěž, 2B

Liga: -
Místo: Suchá Rudná
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 11. 08. 2017 21:30
Kontakt:   Vladimír Barčík, Josef Příhoda
Telefon:  +420731187766; +4206

Začátek rezervace: 01. 08. 2017 18:00
Konec rezervace: 11. 08. 2017 12:00
Začátek tipování:  11. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 11. 08. 2017 00:00
Zadal: Edita Barčíková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sucha-rudna-9015.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Suchá Rudná mužiBREdita Barčíková
22Široká Niva BRLucie Čapková
33Vrbno pod Pradědem mužiBRLucie Čapková
44Jeseník JEMichal Straka
55Karlovice mužiBREdita Barčíková
66Široká Niva BRLucie Čapková
77Vrbno pod Pradědem ženyBRLucie Čapková
88Zátor mužiBRLucie Čapková
99Holčovice ženyBRDavid Sztyper
1010Karlovice ženyBREdita Barčíková
1111Zátor ženyBRLucie Čapková
1212Janovice ženyBRLucie Čapková
1313Stará Ves BRRadim Zobal
1414Janovice mužiBRLucie Čapková
1515Holčovice mužiBRDavid Sztyper
1616Světlá mužiBRMartin Král
1717* Václavov-Lucie Čapková
1818Horní Benešov ženyBRLukáš Zahumenský
1919Stanislavice mužiKAFranta Glombek
2020Velké Kunětice muziJERoman Varga
2121* Valšov-Lucie Čapková
2222Milotice nad Opavou Muži ABRPavel Bartoník


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/09 Suchá Rudná, lyžařský vlek, noční soutěž 2B
-
2016/08/12 Suchá Rudná, lyžařský areál, Noční pohárová soutěž, 2B
-
2017/08/11 Suchá Rudná,lyžařská sjezdovka, Noční pohárová soutěž, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga