Praha 2014 - O pohár HVP, a.s. Praha

Liga: ČP
Místo: Suchdol
Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Hlavní město Praha
Kdy: 10. 05. 2014 09:00
Kontakt:   pořádá SDH Suchdol
Telefon: 

Začátek rezervace: 10. 05. 2014 20:00
Konec rezervace: 10. 05. 2014 09:00
Začátek tipování:  26. 04. 2014 20:00
Konec hlasování: 10. 05. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Místo konání : sportovní areál CSMV
Praha – Stromovka, Za Císařským mlýnem
GPS - 50°6'36.781"N, 14°24'35.305"E

Program:
Kategorie:
Ženy + ml. dorostenky
prezence 8, 00 – 9, 40 hod.
trénink 9, 15 – 9, 45 hod.
zahájení soutěže kategorie ženy + ml.dorky 9, 50 hod.
start – 3 dráhy ženy, 1 dráha ml. dorky 10, 00 hod.
Vyhodnocení kategorie ml. dorostenky 12, 15 hod.
Vyhodnocení finále Poháru HVP - ženy 12, 20 hod.


Kategorie:
Muži + ml. dorost
prezence 11, 00 - 12, 40 hod.
trénink 12, 15 –12, 45 hod.
zahájení soutěže kategorie muži + ml. dorci 12, 50 hod.
start - 3 dráhy muži, 1 dráha ml. dorci 13, 00 hod.
Vyhodnocení kategorie ml. dorost 16, 00 hod.
Vyhodnocení finále Poháru HVP - muži 16, 15 hod.
Časy mohou být upraveny pro zdárný průběh soutěže.

Kategorie:
muži, ženy dorostenky, dorostenci, mladší dorost

Pravidla soutěže:
dle platné Směrnice hasičských sportovních soutěží SH ČMS a její dodatků, platné
Směrnice celoroční činnosti dorostu SH ČMS a její dodatků a pravidel Českého poháru v běhu na 100 m
s překážkami.


Dorostenci a dorostenky budou započítáni do hlavní kategorie se zvláštním vyhodnocením.


Upozorňujeme závodníky v kategorii mladší dorost na nutnost předložení „Souhlasu zákonného
zástupce“ při prezenci.


Tento závod je zařazen jako kvalifikace pro účast jednotlivců mužů a žen na MČR v PS České
Budějovice 2014.


Dráha:
čtyři dráhy, umělý povrch TARTAN, překážky s umělým povrchem, startovní bloky

Časomíra:
elektronická, splňující podmínky Směrnice hasičských sportovních soutěží a Pravidel požárního sportu

Provedení soutěže:
každý závodník běží dva pokusy, příprava a provedení pokusu - 1 minuta, na závěr kategorie muži a ženy se uskuteční finálová vyřazovací část o vítěze Poháru HVP a.s., do které ze základní části postoupí 9 nejlepších závodníků Startovné: 50 Kč za jednotlivce, hrazeno při prezenci

Přihláška:
přihlásit se můžete v rámci elektronického systému přihlášení do Českého

poháru – přihlášky LIVE na htpp:// www.stovky.cz .
Přihlášku můžete také zaslat poštou nebo emailem nejpozději do 09. 05. 2014
V soutěži mohou startovat pouze závodníci přihlášení v řádném termínu.

Každý závodník startuje na vlastní nebezpečí.
Kontaktní osoba: Milan KUČERA, mob.: 606 232 074, e-mail: milankucera.fire@seznam.cz 
Protesty: kauce 200,- Kč za každý případ, při zamítnutí protestu kauce propadá
Pro přidělení bodů do Českého poháru je rozhodující výsledková listina po dvou základních kolech,
započítává se lepší čas pokusu.


Dorost bude vyhodnocen po daných dvou pokusech bez vyzařovacího finále.
Pojištění: závodníci jsou na úraz pojištění na základě členství SH ČMS v rozsahu pojistné
smlouvy s HVP,a.s. č. 0011-304-083 a dorostenci do 18. let pojistné smlouvy u pojišťovny Kooperativa.
Zdravotní služba: zajistí pořadatel


Občerstvení:
zajištěno v místě konání soutěže
Milan Kučera
velitel soutěže


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-suchdol-2014-05-10-4715.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Běloves Bernard TomášNAHonza Adamec
22Bezděčí u Trnávky Trefil MartinSYHonza Adamec
33Belarus ( Bělorusko )  Masný Aleš Bohumín - Kopytov -Honza Adamec
44Dolany Nesvorný DavidOLHonza Adamec
55Desná Kuchta FrantišekSYHonza Adamec
66Dolní Měcholupy Wolf DavidABHonza Adamec
77Valašské Meziříčí Kunovský FrantišekVSHonza Adamec
88Hradec Králové Paulíček StanislavHKHonza Adamec
99Karviná Motyka JiříKAHonza Adamec
1010Kutná Hora Tůma MilanKHHonza Adamec
1111Liberec Jirouš ZdeněkLIHonza Adamec
1212Ostrava Vondra AdamOVHonza Adamec
1314Plzeň Roháč MartinPMHonza Adamec
1415Juřinka Šuba RadekVSHonza Adamec
1516Ledenice Veselý KerelCBHonza Adamec
1617Lukavice Hrdina MatoušUOHonza Adamec
1718Michalovice Arvai MiroslavKHHonza Adamec
1819Mistřín Hradský DušanHOHonza Adamec
1920Morašice Škodný JiříSYHonza Adamec
2021Nová Ves pod Pleší Kšána PetrPBHonza Adamec
2122Heřmanice Čichoň FilipOVHonza Adamec
2223Oznice Bartoň JanVSHonza Adamec
2324Písková Lhota Adam JosefNBHonza Adamec
2425Sestrouň Švec MarekPBHonza Adamec
2526Karolinka Sklárny Paška PavelVSHonza Adamec
2627Tuř Mencl PavelJCHonza Adamec
2728Velká Chyška Švec VojtěchPEHonza Adamec
2829Vilémov Papuga MichalDCHonza Adamec
2930Vranová Lhota Zecha MarekSYHonza Adamec
3031Zbožnov Lidmila JaromírCRHonza Adamec
3132Zlatá Olešnice Havlík MartinJNHonza Adamec
3233Zličín Jiráček VojtaABHonza Adamec
3334Žebnice Bulín MichalPSHonza Adamec
3435Hradec Králové Paulíček JakubHKHonza Adamec
3536Běloves Kligl LukášNAHonza Adamec
3637Dalovy Valošek VojtěchBNHonza Adamec
3738Desná Boštík JaroslavSYHonza Adamec
3839Valašské Meziříčí Foukal TomášVSHonza Adamec
3940Juřinka Burda JaromírVSHonza Adamec
4041Kvasiny Tarant StanislavRKHonza Adamec
4142Lukavice Lehký JanUOHonza Adamec
4243Mistřín Výlet DavidHOHonza Adamec
4344Písková Lhota Malina PetrNBHonza Adamec
4445Sestrouň Prinz FilipPBHonza Adamec
4546Karolinka Sklárny Gášek JanVSHonza Adamec
4647Zbožnov Lidmila MartinCRHonza Adamec
4748Žebnice Soukup DominikPSHonza Adamec
4849Běloves Šimek JanNAHonza Adamec
4950Desná Rosypal JosefSYHonza Adamec
5051Juřinka Burda LiborVSHonza Adamec
5152Mistřín Marada VojtěchHOHonza Adamec
5253Nětčice Ševčík MartinHOHonza Adamec
5354Tuř Gierlowski MichalJCHonza Adamec
5455Zbožnov Divoš VáclavCRHonza Adamec
5556Všechlapy Kuneš JanBNHonza Adamec
5657Žebnice Gross OndřejPSHonza Adamec
5758Bezděčí u Trnávky Král BohdanSYHonza Adamec
5859Královo Pole Gruber MartinBMHonza Adamec
5960Valašské Meziříčí Navrátil AlešVSHonza Adamec
6062Kunovice Těšický JakubVSHonza Adamec
6163Zbožnov Vrabec MilanCRHonza Adamec
6264Běloves Kligl PatrikNAHonza Adamec
6365Dolany Tichý JanOLHonza Adamec
6466Hrdlořezy Čermák MichalMBHonza Adamec
6567Lukavice Hlaváček VítUOHonza Adamec
6668Heřmanice Veverka TomášOVHonza Adamec
6769Zličín Brabenec OndřejABHonza Adamec
6870Žebnice Stuš PavelPSHonza Adamec
6971Bochov Buxbaum DanielKVHonza Adamec
7072Dašice Metelka TomášPAHonza Adamec
7173Karviná Sikora DavidKAHonza Adamec
7274Karlovy Vary Horych OndřejKVHonza Adamec
7375Mistřín Vašulka MichalHOHonza Adamec
7476Nová Ves pod Pleší Janský PetrPBHonza Adamec
7577Písková Lhota Novotný LukášNBHonza Adamec
7678Rožmitál pod Třemšínem Vachata JanPBHonza Adamec
7779Skuteč Myška FilipCRHonza Adamec
7880Útvina Vašíček RichardKVHonza Adamec
7981Vranová Lhota Drapl LudvíkSYHonza Adamec
8082Zbožnov Trunec PavelCRHonza Adamec
8183Zličín Donát VáclavABHonza Adamec
8284Žebnice Gross PavelPSHonza Adamec
8385Desná Šimek PavelSYHonza Adamec
8486Hradec Králové Volf JiříHKHonza Adamec
8587Ostrava Arvai JakubOVHonza Adamec
8688Jablonec nad Jizerou Mládek JosefSMHonza Adamec
8789Juřinka Skalka TomášVSHonza Adamec
8890Kornatice Skala JanROHonza Adamec
8991Lobodice Dodek JuliusPRHonza Adamec
9092Michalovice Svačina RichardKHHonza Adamec
9193Mlékosrby Richter LukášHKHonza Adamec
9294Moravský Beroun Kukla MichalBRHonza Adamec
9395Olešnice Šmída JakubRKHonza Adamec
9496Polkovice Peřina DanielPRHonza Adamec
9597Stolín Paťha MartinNAHonza Adamec
9698Široký Důl Flídr JanSYHonza Adamec
9799Zbožnov Pitra DominikCRHonza Adamec
98100Žebnice Kepka VojtěchPSHonza Adamec
99101Dolní Měcholupy Gazda VítězslavABHonza Adamec
100102Kutná Hora Říha VáclavKHHonza Adamec
101103Liberec Masný MatějLIHonza Adamec
102104Ústí nad Orlicí Flach LukášUOHonza Adamec
103105Choltice Dušek JakubPAHonza Adamec
104106Kbely Prajer MichalABHonza Adamec
105107Mírová Váňa MarekKVHonza Adamec
106108Morašice Juren FrantišekSYHonza Adamec
107109Oznice Jež RadovanVSHonza Adamec
108110Radimovice Iker DušanLIHonza Adamec
109111Staré Město Malina IgorUHHonza Adamec
110112Belarus ( Bělorusko )  Trusovice Brodacký Michal-Honza Adamec
111113Uhlířské Janovice Viktora MartinKHHonza Adamec
112114Veselá Vaculín PetrSMHonza Adamec
113115Vilémov Růžička VojtěchDCHonza Adamec
114116Závišice Kahánek OndraNJHonza Adamec
115117Zbožnov Žemlička JakubCRHonza Adamec
116118Komárovice Korábečný PetrVSHonza Adamec
117119Kostomlátky Tykva LukášNBHonza Adamec
118120Krouna Bělský DominikCRHonza Adamec
119121Kvasiny Kroupa LukášRKHonza Adamec
120122Meziměstí Slovák PavelNAHonza Adamec
121123Nepolisy Zhříval JanHKHonza Adamec
122124Nový Knín Šturma JaroslavPBHonza Adamec
123125Petrovice Kováč PetrBKHonza Adamec
124126Pohodlí Vajrauch AdamSYHonza Adamec
125127Rosice Šach MartinCRHonza Adamec
126128Sestrouň Sýkora LiborPBHonza Adamec
127129Skalice Alexovič RichardFMHonza Adamec
128130Svinčany Blažek TomášPAHonza Adamec
129131Štítná nad Vláří Urban PetrZLHonza Adamec
130132Tuř Bajer OndřejJCHonza Adamec
131133Velenka Samek DavidNBHonza Adamec
132134Velká Chyška Mička MichalPEHonza Adamec
133135Všechlapy Plevka TomášBNHonza Adamec
134136Zbožnov Mlejnek JanCRHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Běloves Punarová BarboraNAHonza Adamec
22Dolní Bukovsko Tomasková LindaCBHonza Adamec
33Dolní Měcholupy Růžičková MiladaABHonza Adamec
44Horní Cerekev Bartošková KamilaPEHonza Adamec
55Hřibojedy Jaklová NatálieTUHonza Adamec
66Chválenice Kvíderová ŠárkaPJHonza Adamec
77Krouna Kynclová SimonaCRHonza Adamec
88Ledenice Matoušová KarolínaCBHonza Adamec
99Písková Lhota Pavlová ŠárkaNBHonza Adamec
1010Poniklá Butulová DanaSMHonza Adamec
1111Slatiny Jebavá MarkétaJCHonza Adamec
1212Úněšov Hlavinková MonikaPSHonza Adamec
1313Velichovky Nechanická AnetaNAHonza Adamec
1414Zličín Rusynová JessicaABHonza Adamec
1515Belarus ( Bělorusko )  ZOO Ourodová Marry-Anne-Honza Adamec
1616Dolní Bukovsko Kozlová DanielaCBHonza Adamec
1717Dolní Měcholupy Růžičková TerezaABHonza Adamec
1818Hřibojedy Vodehnalová LenkaTUHonza Adamec
1919Chválenice Aiblová TerezaPJHonza Adamec
2020Petrovice Ševčíková DanielaBKHonza Adamec
2121Písková Lhota Punčochářová MarkétaMBHonza Adamec
2222Poniklá Jónová KarolínaSMHonza Adamec
2323Úněšov Dobrá NikolaPSHonza Adamec
2424Vlčnov Pestlová MichaelaUHHonza Adamec
2525Slatiny Rejmanová PavlínaJCHonza Adamec
2626Dolní Bukovsko Dudlíčková TerezaCBHonza Adamec
2727Dolní Čermná Langrová LucieUOHonza Adamec
2828Hřibojedy Machačová MartinaTUHonza Adamec
2929Chválenice Škodová BarboraPJHonza Adamec
3030Křečkov Pohanková LucieNBHonza Adamec
3131Ledenice Čížková PavlínaCBHonza Adamec
3232Michalovice Seberová KláraKHHonza Adamec
3333Písková Lhota Pavlová TerezaNBHonza Adamec
3434Slatiny Kadečková KarolínaJCHonza Adamec
3535Štěnovický Borek Marešová MonikaPJHonza Adamec
3636Úněšov Šuchmanová VěrkaPSHonza Adamec
3737Zličín Grauová DagmarABHonza Adamec
3838Běloves Zvoníčková KláraNAHonza Adamec
3939Bludov Strouhalová LucieSUHonza Adamec
4040Desná Šimková AnnaSYHonza Adamec
4141Chválenice Hirmerová LuciePJHonza Adamec
4242Písková Lhota Nezbedová MagdaMBHonza Adamec
4343Poniklá Jiroušová ŠárkaSMHonza Adamec
4444Belarus ( Bělorusko )  ZOO Hronková Tereza-Honza Adamec
4545Bílá Třemešná Dobřichovská AnnaTUHonza Adamec
4646Dolní Měcholupy Horáková MartaABHonza Adamec
4747Hřibojedy Volšičková AnnaTUHonza Adamec
4848Klučov Čiháková JanaKOHonza Adamec
4949Písková Lhota Nezbedová MarieMBHonza Adamec
5050Sestrouň Hermová BarboraPBHonza Adamec
5151Poniklá Kavánová BarboraSMHonza Adamec
5252Slatiny Žitná KateřinaJCHonza Adamec
5353Úněšov Vébrová AdélaPSHonza Adamec
5454Velichovky Šubrtová BarboraNAHonza Adamec
5555Všechlapy Adamovská KláraBNHonza Adamec
5656Zličín Löwingerová TerezaABHonza Adamec
5757Borovany Ježková ZdeňkaCBHonza Adamec
5858Dolní Bukovsko Kolková LenkaCBHonza Adamec
5959Dolní Měcholupy Horynová MagdalenaABHonza Adamec
6060Chválenice Nolčová AndreaPJHonza Adamec
6161Krouna Drapáková JanaCRHonza Adamec
6262Ledenice Máchová NikolaCBHonza Adamec
6363Písková Lhota Škrdlová HanaNBHonza Adamec
6464Poniklá Pajerová KarolínaSMHonza Adamec
6565Slatiny Jebavá ŠárkaJCHonza Adamec
6666Úněšov Kašparová KristýnaPSHonza Adamec
6767Vlčnov Mertová MartinaUHHonza Adamec
6868Zlatá Olešnice Havlíková NatálieJNHonza Adamec
6969Dolní Čermná Marková MarkétaUOHonza Adamec
7070Horní Lideč Chovancová PetraVSHonza Adamec
7171Kvasiny Kulštejnová TerezaRKHonza Adamec
7272Písková Lhota Štoková JanaMBHonza Adamec
7373Štěpánov Hrouzková AndreaOLHonza Adamec
7474Třemošnice Hájková KarolínaCRHonza Adamec
7575Úněšov Randová VeronikaPSHonza Adamec
7676Zahnašovice Možíšová LucieKMHonza Adamec
7777Dolní Měcholupy Prchlíková KvětaABHonza Adamec
7878Ledenice Řepová KristýnaCBHonza Adamec
7979Libňatov Borůvková VeronikaTUHonza Adamec
8080Michalovice Uhrová KateřinaKHHonza Adamec
8181Mniší Kolibová MagdalénaNJHonza Adamec
8282Ondřejov Davídková ŠárkaPHHonza Adamec
8383Heřmanice Divoká MarkétaOVHonza Adamec
8484Petrovice Vašíčková LeonaBKHonza Adamec
8585Písková Lhota Koppová ŠárkaNBHonza Adamec
8686Skalice Škultetyová AndreaFMHonza Adamec
8787Skuteč Matoušová LenkaCRHonza Adamec
8888Stolín Vondrová MichaelaNAHonza Adamec
8989Těpeře Masná AnežkaJNHonza Adamec
Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Desná Hápová KateřinaSYHonza Adamec
22Dolní Bukovsko Landová LadaCBHonza Adamec
33Hrdlořezy Čermáková LucieMBHonza Adamec
44Kamenec u Poličky Švábová DanielaSYHonza Adamec
55Krouna Kropáčková AnnaCRHonza Adamec
66Moravský Beroun Pavlicová JanaBRHonza Adamec
77Heřmanice Šeděnková VeronikaOVHonza Adamec
88Sestrouň Kohoutková RomanaPBHonza Adamec
99Štěpánov Tomečková NatálieOLHonza Adamec
1010Úněšov Urbánková KateřinaPSHonza Adamec
1111Velenka Hamáčková TerezaNBHonza Adamec
1212Dolní Bukovsko Švecová SáraCBHonza Adamec
1313Hřibojedy Tschöpová EliškaTUHonza Adamec
1414Choustníkovo Hradiště Čížková MarkétaTUHonza Adamec
1515Kamenec u Poličky Dvořáková KristinaSYHonza Adamec
1616Krouna Nádvorníková NelaCRHonza Adamec
1717Ledenice Koblasová LucieCBHonza Adamec
1818Moravský Beroun Červinková SandraBRHonza Adamec
1919Morkovice Žemžulová ZuzanaKMHonza Adamec
2020Písková Lhota Friedlová EliškaMBHonza Adamec
2121Kamenec u Poličky Pešková PavlínaSYHonza Adamec
2222Oznice Klvaňová DominikaVSHonza Adamec
2323Sestrouň Marešová AndreaPBHonza Adamec
2424Štěpánov Křepelková NelaOLHonza Adamec
2525Úněšov Jandová MichaelaPSHonza Adamec
2626Velenka Košnářová MichaelaNBHonza Adamec
2727Desná Bartošová EvaSYHonza Adamec
2828Dolní Bukovsko Venčovská BarboraCBHonza Adamec
2929Hřibojedy Tschopová GabrielaTUHonza Adamec
3030Kamenec u Poličky Cacková HanaSYHonza Adamec
3131Krouna Gregorová MichaelaCRHonza Adamec
3232Ledenice Zušťáková SimonaCBHonza Adamec
3333Třebonice Jarolímová MichaelaABHonza Adamec
3434Velenka Červená VeronikaNBHonza Adamec
3535Úněšov Joudalová DenisaPSHonza Adamec
3636Kamenec u Poličky Drašarová IvetaSYHonza Adamec
3737Dolní Bukovsko Šimánková VeronikaCBHonza Adamec
3838Dubenec Šormová AndreaTUHonza Adamec
3939Hajnice Packová BarboraTUHonza Adamec
4040Hřibojedy Horáková LucieTUHonza Adamec
4141Kostomlátky Říhová VěraNBHonza Adamec
4242Morkovice Krejčí KamilaKMHonza Adamec
4343Kamenec u Poličky Doležalová MichaelaSYHonza Adamec
4444Heřmanice Vežranovská LadaOVHonza Adamec
4545Oznice Skýpalová TerezaVSHonza Adamec
4646Poniklá Prchlíková LenkaSMHonza Adamec
4747Sestrouň Chocholoušková MarkétaPBHonza Adamec
4848Skuteč Novotná ZdenaCRHonza Adamec
4949Třebonice Jelínková KateřinaABHonza Adamec
5050Hřibojedy Keilová VeronikaTUHonza Adamec
5151Kamenec u Poličky Straková TerezaSYHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/05/10 Praha, O pohár HVP, a.s. Praha
ČP
2014/06/01 Stromovka, PRAŽSKÝ POHÁR, CTIF
-
2015/05/02 Praha, Pražský pohár CTIF
-
2019/08/01 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
Kdy Kde Liga


Soutěže