Sudoměř 2012 - O pohár Jana Žižky

Liga: ŠHL
Místo: Sudoměř
Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 14. 07. 2012 14:00
Kontakt:   Kopenec Jan
Telefon:  +420 721 212 418

Začátek rezervace: 01. 07. 2012 20:00
Konec rezervace: 14. 07. 2012 14:00
Začátek tipování:  01. 07. 2012 20:00
Konec hlasování: 28. 07. 2012 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sudomer-2012-07-14-2619.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sudoměř ASTJan Kopenec
22Bezdědovice STJosef Motyka
33Onšovice PTMíra Staněk
44Sudoměř BSTPavel Kaněra
55Stachy PTBohuslav Roučka
66Šipoun PTJaroslav Petrlík
77Svatá Maří PTLucie Novotná
88Kalenice STJosef Zábranský
99Nišovice STTomáš Rezek
1010Drachkov STFranta Karel
1111Výškovice PTMartin Mondl
1212Doubravice u Volyně STAlena Drastíková
1314Přechovice STpavel zdychynec
1415Budilov Budilov APTRadek Novotný
1516Dolany PTMíra Staněk
1617Žernovice PTVáclav Zaunműller
1718Vacov PTMarek Mészáros
1819Budilov Budilov BPTRadek Novotný
1920Chobot STTomáš Češka
2021Žihobce KTPepík F.
2125Obytce KTZdeněk Bohůnek
2229Tálín PIJan Kopenec
2330Louňová PJLibor Skala
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Budilov BPTRadek Novotný
25Žernovice PTIva Cabáková
37Svatá Maří PTLucie Novotná
415Vacov PTKatka Nováková
516Budilov APTRadek Novotný
618Stachy PTBohuslav Roučka
719Nihošovice STAlena Drastíková
820Dolany PTEva Roučková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žernovice PT17,4017,9917,992013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Svatá Maří PT18,4318,1518,432012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolany PT18,4518,5318,532011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Budilov BPT19,4918,7719,492011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dolany PT19,5719,3019,572010/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Žernovice PT18,0919,6219,622010/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nihošovice ST19,4219,6619,662012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Žernovice PT19,6818,9619,682011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svatá Maří PT19,1019,7019,702011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Budilov BPT19,7519,2319,752010/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vacov APT19,1919,7819,782013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Žernovice PT19,4619,7919,792012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Žernovice PT19,8319,5419,832009/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolany PT19,8620,0020,002012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Budilov BPT20,0119,7220,012012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stachy PT20,2219,1320,222010/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Srubec CB20,2819,5120,282013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vacov PT20,4819,8320,482012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Výškovice PT18,3720,7920,792013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sudoměř ST--20,832007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Budilov BPT--21,102008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Budilov BPT--21,132007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolany PT--21,372008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vacov BPT21,5321,5121,532013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Budilov BPT21,4521,5321,532009/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vacov PT21,6119,9121,612011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vacov PT22,1621,9122,162010/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Novosedly ST22,2419,7522,242010/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Budilov APT22,4022,1522,402009/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dolany PT--22,422007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vacov PT22,5021,3922,502009/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolany PT22,4322,7622,762009/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dolany PT22,9518,2822,952013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nihošovice ST19,1024,5224,522013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bohumilice PT24,9023,0824,902012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nový Dvůr PT--25,402008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Benešova Hora PT25,5227,0927,092009/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Žihobce KT28,6628,3228,662011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nihošovice ST30,0520,0130,052011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Vacov PT--31,202008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Drahenický Málkov ST27,1831,2331,232011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Sudoměř ST32,7733,9233,922009/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Žernovice PT--35,832007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Budilov APT--41,642007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Budilov APT38,0144,1944,192012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Benešova Hora PT22,6248,5048,502010/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Stachy PTNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sudoměř ST--NP2008/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Prachatice I All Stars TeamPT25,4724,75NP2011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Budilov APTNPNPNP2011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Sudoměř STNPNPNP2010/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Drachkov ST--NP2007/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Stachy PTNPNPNP2011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/08/18 Sudoměř, O pohár Jana Žižky
ŠHL
2008/08/16 Sudoměř, O pohár Jana Žižky
ŠHL
2009/08/15 Sudoměř, O pohár Jana Žižky
ŠHL
2010/08/14 Sudoměř, O pohár Jana Žižky
ŠHL
2011/09/10 Sudoměř, O pohár Jana Žižky
ŠHL
2012/07/14 Sudoměř, O pohár Jana Žižky
ŠHL
2013/08/17 Sudoměř, O pohár Jana Žižky
ŠHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Dřešín, O pohár
ŠHL
2019/06/29 Vacov, O pohár
ŠHL
2019/07/06 Budilov, O pohár
ŠHL
2019/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2019/08/10 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí
ŠHL
2019/08/24 Dolany, O pohár
ŠHL
2019/09/07 Jáma, O pohár
ŠHL
2019/09/21 Žihobce, O pohár
ŠHL
Kdy Kde Liga