Šumvald 2017 - Šumvald

Liga: HE
Místo: Šumvald
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 22. 07. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 16. 07. 2017 18:00
Konec rezervace: 22. 07. 2017 11:00
Začátek tipování:  22. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sumvald-8279.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šumvald OLPavel Hlavinka
22Břevenec OLLukáš Kyselý
33Kožušany OLPetr Zmeškal
44Jeseník JEPavel Hlavinka
55Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
66Měrotín OLIvo Hél
77Dětkovice PVPavel Hlavinka
88Nová Dědina OLEva Dušková
99Haňovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Ráječek SUlallin
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Bílovice PVJan Krupa
1313Polkovice PRTomáš Mareček
1414Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
1515Střelice OLTábuk Kubát
1616Hlubočky OLGabriela Krejčí
1717Plinkout OLivo šnejdar
1818Domamyslice PVDavid Vykopal
1919Olešnice X team OLTomáš Hlavinka
2020Nemile SUMartin Sitta
2122Tršice OLTomáš Hradil
2223Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
2324Dolní Libina SUAdéla Blažková
2430Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVLadislav Kořínek
22Loučany OLDagmar Bartoňková
33Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
44Dolní Libina SUAdéla Blažková
55Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
66Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
77Haňovice OLMafka Sobotová
88Kožušany OLPetr Zmeškal
99Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1010Nová Dědina OLEva Dušková
1111Pěnčín PVLenka Kopečná
1212Břevenec OLVeronika Hrabáčková
1313Hlubočky OLGabriela Krejčí
1414Olešnice OLMartina Hubáčková
1515Svésedlice OLSDH Svésedlice
1616Trusovice OLTomáš Hradil
1717Trusovice OLTomáš Hradil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,0916,8617,092018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pěnčín PV17,8617,5517,862018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlubočky OL18,1017,8418,102017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Loučany OL18,1817,8918,182015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlubočky OL18,3018,2218,302018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Svésedlice OL18,3318,4318,432017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Dědina OL18,6418,9618,962014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pěnčín PV19,1018,1719,102017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlubočky OL18,5619,1519,152015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Hradečná OL18,5119,2219,222015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Dědina OL18,7719,3819,382018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Náměšť na Hané OL18,6119,4319,432017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Svésedlice OL19,4719,0419,472015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loučany OL18,7119,6019,602014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Droždín ChvadrožOL19,7018,4719,702015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Troubelice OL19,3319,7819,782014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Haňovice OL19,9019,4919,902014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kožušany - TážalyOL19,8720,1020,102014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pěnčín PV19,9920,1120,112015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dětkovice PV20,1518,9620,152017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kožušany OL18,7720,2720,272015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Haňovice OL20,3320,1520,332018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Dědina OL18,5420,4020,402017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Olešnice OL18,5620,4220,422017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešnice OL19,3520,4220,422018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Náměšť na Hané OL19,7020,6720,672015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Břevenec OL18,1421,0521,052017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dětkovice PV21,4718,2921,472018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Šumvald OL22,1222,0322,122014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Haňovice OL22,5622,3422,562017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chválkovice OL21,9423,2323,232017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Haňovice OL22,8223,5023,502015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Loučany OL17,2424,0724,072017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nová Dědina OL24,1924,0624,192015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ludéřov OL24,2924,6624,662015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dolní Libina SU26,7827,5527,552017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chválkovice ChvádrožOL28,0419,0328,042014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Droždín ChvadrožOL29,5230,6630,662017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Náměšť na Hané OL17,7837,1537,152018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Šumvald BOL50,6325,6650,632014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Droždín ChvadrožOL50,9349,0250,932018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Šumvald OLNPNPNP2015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kožušany OLNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Olešnice OLNPNPNP2015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nová Hradečná OLNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Olešnice OL--NP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nová Hradečná OL--NP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Ludéřov OL--NP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/26 Šumvald, O pohár , hřiště
HE
2015/07/25 Šumvald, Šumvald
HE
2016/07/23 Šumvald hasičský areál, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/07/22 Šumvald, Šumvald
HE
2018/07/21 Šumvald, Šumvald
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže