Šumvald 2018 - Šumvald

Liga: HE
Místo: Šumvald
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 21. 07. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 15. 07. 2018 18:00
Konec rezervace: 21. 07. 2018 11:00
Začátek tipování:  21. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 21. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sumvald-9480.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Domamyslice Dvojka PVJakub Hlavinka
23Domamyslice PVJakub Hlavinka
34Nová Dědina OLEva Dušková
45Dětkovice PVLadislav Kořínek
56Olešnice OLTomáš Palička
67Loučany OLAlžběta Polanská
78Nemile SUJaroslav Hecl
89Měrotín OLTomáš Hlavinka
910Ludéřov OLTomáš Palička
1011Plinkout OLivo šnejdar
1112Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1213Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
1314Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1415Dolany OLPetr Holoubek
1517Nemile SUJaroslav Hecl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice OLAlžběta Polanská
22Loučany OLAlžběta Polanská
33Haňovice OLMafka Sobotová
44Pěnčín PVAnežka Navrátilová
55Hlubočky OLPavla Jahnová
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Nová Dědina OLEva Dušková
88Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
911Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1012Břevenec OLAlžběta Polanská
1118Náměšť na Hané OLTereza Žáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Domamyslice PV16,9016,7616,902014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Ráječek SU17,0316,9717,032017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Loučany OL17,0917,2317,232015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Niva PV17,2516,9017,252015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Domamyslice PV17,3016,5717,302016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Olešnice XOL17,3617,1617,362014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Břevenec OL17,1117,4517,452014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Polkovice PR16,7817,4717,472017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Náměšť na Hané OL17,5117,3717,512016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Břevenec OL17,5217,2117,522017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hlubočky OL16,8317,6117,612017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Domamyslice PV17,3617,6317,632015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Janovice BR17,7617,5317,762014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Olešnice OL17,7917,5717,792015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ostrava NemrlovOV17,1817,7917,792014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nová Dědina OL17,8717,7217,872017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Plinkout OL17,9117,6917,912016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL17,9217,5517,922017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Břevenec OL17,3018,0318,032015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nemile SU18,0617,7018,062017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bílovice PV16,9218,1018,102016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dětkovice PV17,1318,1318,132017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Plinkout OL18,1718,0018,172015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dětkovice BPV18,2017,8718,202014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Domamyslice APV17,7518,2118,212017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Haňovice OL18,2318,0818,232017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Pavlov výběrSU18,0018,2518,252016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Ludéřov OL18,1518,2618,262014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pavlov-výběr SU18,3418,2518,342017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Niva PV18,2018,4218,422014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Loučany OL18,3718,4318,432016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Janovice BR18,2618,4618,462015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Měrotín OL18,5218,0718,522015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Nová Dědina OL18,6118,1118,612015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Chválkovice OL18,7018,3118,702017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Dolní Libina SU18,4718,7418,742017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Ludéřov OL18,5918,7718,772015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Čelechovice na Hané PV18,2218,7718,772016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Ráječek SU18,5718,8318,832015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Hlubočky OL18,9018,7318,902016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Domamyslice DvojkaPV19,0518,3919,052016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dětkovice APV17,9519,0719,072015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Čelechovice na Hané PV19,1118,7519,112015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Dětkovice PV17,9819,3819,382016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Chválkovice OL18,3919,5019,502016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Plinkout OL18,9219,5119,512017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chválkovice OL19,6419,3419,642015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dětkovice BPV19,7519,4419,752015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Střelice OL19,8617,8019,862017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mostkov SU19,0220,0720,072016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Jeseník JE20,2519,3320,252017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Nová Dědina OL20,4820,4820,482014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Ludéřov OL20,9517,7320,952016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Hlubočky OL21,1620,9921,162015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Měrotín OL21,2720,9721,272016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Plinkout OL25,4426,1526,152014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Šumvald OL18,2326,6026,602017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Haňovice OL26,8525,9126,852015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Chválkovice OL29,8430,9130,912014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Kožušany OL33,5332,2333,532017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Náměšť na Hané AOL33,8133,7233,812015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Mostkov SU33,8533,7333,852014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Bílovice PVNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Nová Dědina OLNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Slavětín LN--NP2014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Loučany OL--NP2014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Šumvald OL--NP2014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Měrotín OL18,60NPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Haňovice OLNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Břevenec OLNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Olešnice OLNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Hlubočky OL--NP2014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Tršice OLNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Šumvald OLNPNPNP2015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Náměšť na Hané OL17,25NPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Domamyslice BPVNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV17,3317,7817,782016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Velký Týnec OL19,1418,3819,142016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Droždín ChvadrožOL19,2118,6519,212016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešnice OL19,6819,2719,682016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nová Dědina OL19,9019,0519,902016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Haňovice OL21,6419,7621,642016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Loučany OL23,5023,7923,792016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Šumvald OL42,2222,6542,222016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hlubočky OLNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nová Hradečná OLNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dolní Libina SUNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/26 Šumvald, O pohár , hřiště
HE
2015/07/25 Šumvald, Šumvald
HE
2016/07/23 Šumvald hasičský areál, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/07/22 Šumvald, Šumvald
HE
2018/07/21 Šumvald, Šumvald
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/21 Šumvald, Šumvald
HE
2018/07/28 Plinkout, Plinkout
HE
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga