Sušice 2016 - Memoriál Václava Bucifala

Liga: PHLKT
Místo: Sušice I
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Kdy: 02. 07. 2016 09:00
Kontakt:   Klimenda Luděk
Telefon:  724181600

Začátek rezervace: 02. 07. 2016 09:00
Konec rezervace: 02. 07. 2016 09:00
Začátek tipování:  02. 07. 2016 00:00
Konec hlasování: 02. 07. 2016 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-susice-i-7532.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Strážov KT--20,212003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Bystřice nad Úhlavou KT20,6921,8221,822014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Hadrava KT21,2721,8721,872017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Dražovice KT20,5622,0122,012006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Strážov KT20,4522,3022,302006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Hadrava KT22,3821,5922,382014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Neznašovy KT21,3422,9022,902017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Bílenice KT--23,062005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Rozsedly KT23,1723,4123,412017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Malá Víska KT--23,632005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Zahorčice KT23,6523,2223,652017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Strážov KT--23,682002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Střeziměř KT22,1723,6923,692014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Týnec u Hor. KT23,3323,7923,792006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Neznašovy KT23,0123,8223,822014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Nýrsko KT23,8624,0424,042014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Nýrsko BKT--24,292005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Nýrsko BKT--24,322003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
19.  Kalenice ST24,3322,2524,332006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
20.  Viteň KT--24,502002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
21.  Bystřice nad Úhlavou AKT23,7124,6524,652017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
22.  Bílenice KT--24,852003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
23.  Nýrsko BKT24,9623,7824,962006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
24.  Obytce KT--24,962002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
25.  Janovice nad Úhlavou KT24,4025,0125,012006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
26.  Viteň KT--25,072003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
27.  Malá Víska KT25,2924,9725,292017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
28.  Nýrsko KT25,1225,3025,302013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
29.  Viteň KT--25,532001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
30.  Štěpánovice KT24,7225,5825,582014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
31.  Bílenice KT--25,602001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
32.  Tupadly KT25,6325,7325,732017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
33.  Nýrsko BKT--25,782002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
34.  Měčín KT25,9224,6425,922014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
35.  Malá Víska KT--26,092001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
36.  Střeziměř KT26,1624,8426,162013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
37.  Štěpánovice KT25,5726,1626,162017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
38.  Týnec u Hor. KT--26,552005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
39.  Hadrava KT26,3026,6126,612013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
40.  Nýrsko KT23,8226,7326,732017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
41.  Zahorčice KT25,9226,8326,832014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
42.  Tupadly KT24,6027,1427,142014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
43.  Nýrsko KT23,6327,3627,362006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
44.  Štěpánovice KT25,3027,7027,702006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
45.  Sušice I KT27,8126,8827,812006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
46.  Bezděkov (Klatovy) KT28,0025,3628,002014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
47.  Mochtín KT23,0028,0628,062017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
48.  Slavošovice KT--28,872002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
49.  Bystřice nad Úhlavou KT28,8923,6728,892013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
50.  Bílenice KT--29,102000/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
51.  Nýrsko KT--29,122001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
52.  Dešenice KT--29,592003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
53.  Malá Víska KT29,5929,1329,592006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
54.  Zdebořice KT--29,682003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
55.  Sušice I KT--30,112003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
56.  Sušice I KT--30,202000/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
57.  Malá Víska KT--30,282002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
58.  Slavošovice KT--30,452001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
59.  Nýrsko KT--30,462002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
60.  Luby KT30,5128,5430,512006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
61.  Bystřice nad Úhlavou BKT30,5226,5630,522017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
62.  Viteň KT--30,622000/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
63.  Nýrsko KT--30,702005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
64.  Bystřice nad Úhlavou BKT--30,712002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
65.  Luby KT--30,852001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
66.  Sušice I BKT--30,882001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
67.  Zdebořice KT--31,002002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
68.  Jindřichovice KT--31,042001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
69.  Nýrsko KT--31,152000/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
70.  Týnec u Klatov KT--31,802001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
71.  Slavošovice KT--31,822003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
72.  Měčín KT31,9231,0631,922013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
73.  Nýrsko KT--31,992003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
74.  Malá Víska KT--32,122003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
75.  Týnec u Klatov KT--32,222002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
76.  Sušice I BKT32,2330,6432,232014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
77.  Čachrov KT--32,532005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
78.  Luby KT--32,772002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
79.  Bystřice nad Úhlavou KT--32,902002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
80.  Kolinec KT--33,292003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
81.  Malá Víska KT--33,592000/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
82.  Bystřice nad Úhlavou KT33,9331,5633,932006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
83.  Strašín KT--34,402002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
84.  Pocinovice DO--34,592000/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
85.  Sušice I AKT32,4734,8234,822014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
86.  Janovice nad Úhlavou KT--34,842005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
87.  Nýrsko BKT--35,152000/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
88.  Klatovy I KT34,5335,2335,232006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
89.  Děpoltice KT35,2630,6435,262014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
90.  Strašín KT--35,422005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
91.  Kolinec KT--35,472002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
92.  Nýrsko KT--35,662005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
93.  Jindřichovice KT--35,792000/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
94.  Zelená Lhota KT34,1335,9435,942014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
95.  Bystřice nad Úhlavou BKT--36,162003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
96.  Jindřichovice KT--36,242003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
97.  Chudenín KT37,5431,6237,542017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
98.  Luby KT--38,002003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
99.  Chmelná KT--38,142003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
100.  Defurovy Lažany KT--38,342005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chválenice PJ--24,872004/09/19 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Kamenec u Poličky SY--25,242004/09/19 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Chválenice PJ--25,312000/09/16 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Moravský Beroun BR--25,432000/09/16 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Hadrava KT25,6025,6625,662013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Malá Víska KT--26,412005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Hadrava KT26,8325,1526,832017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Nýrsko KT--27,372002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Nýrsko KT27,9027,6927,902006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Hadrava KT27,9026,3127,902014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Nýrsko KT27,9527,4527,952014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Bystřice nad Úhlavou KT28,0026,4428,002017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Trnava TR--28,012000/09/16 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Nýrsko KT--28,572005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Huť JN--28,822004/09/19 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Rozsedly KT34,8430,2630,262013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Malá Víska KT29,0630,7530,752006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Viteň KT--31,302002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
19.  Štěpánovice KT31,4129,2931,412006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
20.  Nýrsko KT31,6229,1931,622017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
21.  Týnec u Hor. KT28,1131,8931,892006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
22.  Malá Víska KT--32,402003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
23.  Dlažov KT29,3932,8932,892017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
24.  Viteň KT--33,152003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
25.  Strážov KT35,6533,4535,652014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
26.  Nýrsko KT--36,072003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
27.  Nýrsko KT--37,042001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
28.  Janovice nad Úhlavou KT--37,052005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
29.  Bílenice KT--37,092001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
30.  Strážov KT--38,382001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
31.  Sušice I KT38,4633,2938,462017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
32.  Čachrov KT--39,332005/07/02 PS útok,nástřik 2xB široké
33.  Nýrsko KT--39,402000/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
34.  Sušice I KT39,4037,4539,402014/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
35.  Týnec u Klatov KT34,0939,6339,632006/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
36.  Luby KT--39,792002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
37.  Viteň KT--41,152001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
38.  Luby KT--41,292003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
39.  Sušice I KT38,7441,8841,882013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
40.  Tupadly KT35,7642,0442,042017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
41.  Neznašovy KT40,0342,0742,072017/07/01 PS útok,nástřik 2xB široké
42.  Pačejov KT43,0130,2643,012013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
43.  Štěpánovice KT35,7243,3843,382013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
44.  Zdebořice KT--43,412003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
45.  Bílenice KT--43,812003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
46.  Kolinec KT--44,562003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
47.  Strážov KT--49,682000/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
48.  Luby KT--50,682001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
49.  Chanovice KT--52,902000/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
50.  Dešenice KT--54,612003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
51.  Kolinec KT--56,562002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
52.  Janovice nad Úhlavou KT--58,772003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
53.  Týnec u Klatov KT--59,552003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
54.  Točník KT--62,332003/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
55.  Strašín KT--63,842000/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
56.  Strašín KT--64,622002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
57.  Chanovice BKT--68,222000/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
58.  Týnec u Klatov KT--70,552000/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
59.  Sušice I KT--71,192000/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
60.  Týnec u Klatov KT--71,942002/07/06 PS útok,nástřik 2xB široké
61.  Týnec u Klatov KT--102,582001/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
62.  Rabí KT114,07108,70114,072013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
63.  Malá Víska KT--NP2013/06/29 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/03/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2000/09/15 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2000/09/16 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2001/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2002/02/02 Sušice, Setkání mladých hasičů
-
2002/07/06 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2003/07/05 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/07/03 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2004/09/17 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/18 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2004/09/19 Sušice, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2006/05/13 Sušice 05 / Rábí 06, PLAMEN 2005/2006
PHLKT
2006/07/01 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2007/05/12 M. Bor 06 / PALMEN 07, PLAMEN 2006/2007
PHLKT
2007/06/30 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2008/05/10 Štěpánovice/Žihobce, PLAMEN 2007/2008
PHLKT
2008/07/05 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2009/01/01 Sobššice 08/, PLAMEN 08/09
PHLKT
2009/07/04 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2010/05/15 Pačejov 09/, PLAMEN 2009/2010
PHLKT
2010/07/03 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2011/05/21 Volšovy / Strašín, Záverečný sraz hry PLAMEN 201
PHLKT
2011/07/02 Sušice (KT), Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2012/05/19 Malý Bor, PLAMEN 2011 - 2012
PHLKT
2012/06/30 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2013/06/29 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2014/06/28 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2015/07/04 Sušice, Memoriál Václava Bucifala, muži a ženy
PHLKT
2016/07/02 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2017/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2018/07/01 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
Kdy Kde Liga


Soutěže