Svatoslav, sportovní areál 2014 - XX. ročník pohárové soutěže

Liga: -
Místo: Svatoslav
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 20. 07. 2014 13:00
Kontakt:   Jiří Vochyán
Telefon:  737521839

Začátek rezervace: 22. 06. 2014 08:00
Konec rezervace: 19. 07. 2014 13:00
Začátek tipování:  22. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 19. 07. 2014 00:00
Zadal: Ondřej Lukeš

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

 

Program soutěže:

  • do 12:30 příjezd, prezence; 13:00 nástup, zahájení
  • základní kolo muži, finálové kolo muži
  • základní kolo ženy, finálové kolo ženy

 

Ceny za umístění

  • základní kolo: poháry a věcné ceny
  • do finálového kola postupuje prvních 5 družstev mužů a 3 družstva žen
  • celkový vítěz: o pořadí rozhoduje součet dosažených časů v základním a finálovém kole (muži: 1. 1500,-, 2. 1000,-, 3. 800,-, 4. 500,-, 5. 300,-; ženy: 1. 500,-, 2. 300,-, 3. 200,-)

Prémie za vytvoření rekordu je 500,-. Rekord mužů 16,42, žen 16,90.

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-svatoslav-2014-07-20-5657.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svatoslav TRZora Vochyánová
22Stará Říše CJILukas Ratkovsky
33Lipník TRTereza Tomková
44nerozlišeno chlum-standa vesely
55Hodov TRZora Vochyánová
66Kouty FTRZora Vochyánová
77Příložany TRJarda Blatný
88Strachoňovice JIZora Vochyánová
99Meziříčko TRstanda vesely
1010Sokolí TRSmejkal Roman
1111Lipník TRTereza Tomková
1212Litovany TRTomáš Juřena
1313Horky TRPetr Skoumal
1414Petrovice TRMichal Večeřa
1515Nárameč TRPetr Pavlík
1616Dolní Smrčné JIMichal Pysk
1717Kamenná TRJaroslav Kameník
1818Vémyslice ZNTomáš Kerndl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svatoslav TRZora Vochyánová
23Nárameč TRPetr Pavlík
34Zbraslav BOJan Sedmík
45Rudíkov TRZora Vochyánová
56Trnava TRLeňule Vaňková
67Radonín TRZuzana Číhalová
78Strachoňovice JIZora Vochyánová
89Horky TRPetr Skoumal
910Lipník TRTereza Tomková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice JI16,6316,3016,632012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Trnava TR16,4416,8316,832011/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Strachoňovice JINPNP17,002012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Trnava TR17,2516,8717,252013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Trnava TR17,3717,0117,372007/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Sedlatice JI16,5217,4017,402013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Panská Lhota JI17,3817,4417,442008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Výčapy TR17,4516,9917,452011/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Petrovice ATR17,4817,3817,482013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Trnava TR17,3617,6517,652006/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Trnava TR17,3817,7317,732008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,1817,7717,772013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Litovany TR17,7817,7517,782011/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Budíkovice TR17,8417,4417,842008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Čechtín TR17,8517,5117,852006/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Výčapy ATR17,8817,3817,882012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Petrovice BTR17,8917,8517,892008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Želetava TR17,7617,8917,892008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Benetice TR17,5417,9617,962008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Výčapy TR18,0017,8318,002008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Předín TR17,4518,0418,042008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hvězdoňovice TR17,8018,1218,122008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Budíkovice TR18,1718,0918,172006/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hvězdoňovice TR18,1917,5518,192006/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Kožichovice BTR18,2117,9818,212005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Budíkovice TR18,2418,0018,242007/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kamenná TR18,2918,0318,292013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Čechtín TR18,3317,9318,332005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Litovany TR--18,392010/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Benetice TR18,4017,9418,402012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,4217,6518,422011/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Stařeč TR18,1618,4418,442013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Litovany TR18,4517,9618,452009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Litovany TR17,4218,4618,462006/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,5018,0018,502012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Račerovice TR18,0418,5018,502011/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Kněžice TR18,3918,5618,562012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Urbanov JI--18,582010/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Nárameč TR18,5718,6118,612012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Předín TR18,6418,3218,642007/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Horky TR18,6418,5318,642012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kožichovice TR18,5118,6818,682005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Radonín TR18,7118,6618,712009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Výčapy ATR18,7217,5418,722013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Trnava TR18,5018,7218,722005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bransouze TR18,4718,7618,762012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Kostníky TR18,7718,2518,772013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Lhotky ZR17,7818,8018,802011/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Račerovice TR18,8318,4218,832013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Okříšky TR18,5818,8718,872005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Hrotovice TR17,6918,8918,892011/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Horní Lhotice TR18,9318,8418,932011/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Budíkovice TR18,9717,9218,972005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Čechtín BTR18,7319,0819,082007/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Kožichovice TR19,0818,5319,082006/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Myslibořice TR18,6019,1319,132012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hrotovice TR19,0919,1519,152008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Čechtín BTR19,1718,5619,172006/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Myslibořice TR19,1918,8119,192013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nárameč TR19,1918,8619,192013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Trnava BTR18,9419,2519,252009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Svatoslav TR19,0119,2719,272011/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nárameč TR19,3319,2819,332011/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Kožichovice TR--19,332003/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Nevcehle JI--19,362003/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Hrotovice TR--19,372010/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Horky TR19,4018,7219,402006/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Jestřebí JI18,9219,4019,402012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Račerovice TR18,5419,4119,412012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Bransouze TR19,4219,0719,422011/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Kouty TR19,1419,4319,432005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Hornice TR18,4819,4319,432011/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Panská Lhota JI19,4718,6019,472007/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Hvězdoňovice TR--19,472010/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Čechtín TR19,2819,4819,482008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Vladislav TR19,4619,4919,492013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Horní Vilémovice TR--19,512003/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Hvězdoňovice TR19,5518,2619,552005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Výčapy TR--19,552010/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Mikulovice TR19,5518,7219,552011/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Radonín TR18,8819,5719,572013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Sokolí TR18,0619,6419,642011/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Mirošov JI19,6719,6719,672008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Svatoslav TR18,5119,6819,682012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Moravské Budějovice TR18,1719,7219,722013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Hvězdoňovice TR19,4019,7919,792004/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Okříšky TR--19,832003/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Kouty TR19,8919,2519,892008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Sokolí TR19,8919,5719,892008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Radonín TR19,0319,9219,922012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Kožichovice TR19,9319,5419,932004/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Přibyslavice TR19,9519,9219,952004/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Přibyslavice TR19,9619,5719,962007/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Kožichovice BTR19,4220,0020,002006/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Čechtín BTR20,0118,6020,012008/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Chlum TR20,0419,1620,042011/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Svatoslav TR20,0819,8420,082006/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Kouty BTR19,5220,1120,112005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Sokolí TR--20,222010/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Předín TR17,4820,2220,222006/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/29 Svatoslav, TR, Pohár SDH
TRL
2004/07/11 Svatoslav, TR, O pohár SDH
TRL
2005/07/17 Svatoslav, TR, Pohár SDH Svatoslav
TRL
2006/07/23 Svatoslav, TR, Pohár SDH Svatoslav
TRL
2007/07/22 Svatoslav, TR, O pohár SDH
TRL
2008/07/20 Svatoslav, TR, Pohár SDH Svatoslav
TRL
2009/07/26 Svatoslav, TR, Pohár SDH Svatoslav
TRL
2010/07/18 Svatoslav, TR, Pohárová soutěž
TRL
2011/07/17 Svatoslav,
TRL
2012/07/22 Svatoslav, XVIII. ročník pohárové soutěže
TRL
2013/07/21 Svatoslav, sportovní areál, XIX. ročník pohárové soutěže
TRL
2014/07/20 Svatoslav, sportovní areál, XX. ročník pohárové soutěže
-
2015/07/19 Svatoslav, sportovní areál, XXI. ročník pohárové soutěže
-
2016/07/24 Fotbalové hřiště, XXII.ročník pohárové soutěže Svatoslav
-
2017/07/02 sportovní areál Svatoslav, XXIII. ročník pohárové soutěže
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga