Světlá nad Sázavou 2023 - O Pohár města Světlá nad Sázavou

Liga: -
Místo: Světlá nad Sázavou
Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
Kdy: 15. 07. 2023 20:00
Kontakt:   Pavel Čihák SDH Světlá n. Sáz.
Telefon:  739373100

Začátek rezervace: 05. 06. 2023 17:45
Konec rezervace: 14. 07. 2023 20:00
Začátek tipování:  15. 07. 2023 20:00
Konec hlasování: 15. 07. 2023 00:00
Zadal: Pavel Čihák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Světlá nad Sázavou

Vás tímto zve na noční soutěž

O Pohár města Světlá nad Sázavou

Soutěž již tradičně proběhne v ulici Sázavská.

Prezence družstev: 19:00

Zahájení soutěže: 20:00 nástupem

První kategorie je kategorie žen na 2B poté muži na 3B.

Trať: asfalt

Terče: sklopky

Hadice povoleny sportovní B65 a C42

Soutěž se řídí pravidly RHBL.

Povoleno půjčení dvou členů z jiného družstva.

Startovné 300,- za družstvo.

 

Všichni jste srdečně zváni.

 

Registrace pořadí zde na firesport.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-svetla-nad-sazavou-13425.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Světlá nad Sázavou "B"HBPavel Čihák
22Čejov PEPavel Čihák
33Žižkovo Pole BHBMichal Dohnal
44Malčín HBPavel Čihák
55Habry HBMilan Doležal
66Potěhy KHPavel Čihák
77Žižkovo Pole CHBMichal Dohnal
88Humpolec PEPavel Čihák
99Malčín HBVeronika Pazderková
1010Druhanov HBMilan Doležal
1111Vilémov HBPavel Čihák
1212Nová Ves u Světlé HBLucie Krupauerová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves u Světlé HBLucie Krupauerová
23Habry HBKarolína Vykusová
34Malčín HBVeronika Pazderková
45Nová Ves u Chotěboře HBPavel Čihák
56Vilémov HBPavel Čihák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Květinov HB18,0317,6118,032020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Petrovice HB18,2118,1118,212020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Milíčov JI18,3717,6718,372020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Žižkovo Pole DivadloHB18,5417,9118,542020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Srch PA18,4918,5518,552020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Věž HB18,5818,2718,582020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žižkovo Pole HB--18,782019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Česká Bělá HB18,9618,2418,962020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kámen HB19,2518,2319,252020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Světlá nad Sázavou HB--19,782019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Rynárec PE18,1521,0821,082020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pohled HB21,3019,5221,302020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žižkovo Pole BHB25,2023,7425,202020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Světlá nad Sázavou AHBNPNPNP2020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Lučice HBNPNPNP2020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Světlá nad Sázavou BHBNPNPNP2020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Rynárec BPENPNPNP2020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kynice HBNPNPNP2020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/07/25 Světlá nad Sázavou, NOČNÍ SOUTĚŽ O POHÁR MĚSTA SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU
-
2016/06/18 Světlá nad Sázavou, NOČNÍ SOUTĚŽ O POHÁR MĚSTA
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2020/08/22 Světlá nad Sázavou, Světlá nad Sázavou
HBHL
2023/07/15 Světlá nad Sázavou, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Žehrov - areál U rybníka, Žehrovský Palivec 2024
-
2024/06/15 Tasovice, hřiště za ČS MOL, O pohár starosty obce Tasovice
-
2024/06/15 Vojnice - areál, XI. ročník hasičské soutěže v požárním útoku na 2B
-
2024/06/15 Sportovní areál Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
2024/06/15 Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st., Ol. - Chv., hasičský areál
-
2024/06/15 Hasičské hřiště Nová Dědina, O pohár starosty SDH Nová Dědina
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/15 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ (NE)PALIVEC 2024
-
2024/06/15 Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/16 Přáslavice fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2024/06/21 Hřiště TJ Sokol Pohled, O pohár starosty SDH,večerní soutěž v PÚ,2B
-
2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B
-
2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Fotbalové hřiště Peč, Soutěž v požárním útoku
-
2024/06/22 Tábor, Hasičská soutěž v Náchodě u Tábora
-
2024/06/22 Hřiště Malé Hoštice, 3.kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2024/06/22 Volnočasový areál, Noční soutěž
-
2024/06/22 Škodějov, Noční soutěž Škodějov
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov
-
2024/06/28 Hasičské hřiště Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku žáků
-
2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 2. kolo MSP (3B)
-
2024/06/29 Závada, 4. kolo - Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS
-
2024/06/29 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL
-
2024/06/29 Stupešice hasičské hřiště, Pohár starostky obce, noční soutěž, 2b
-
2024/06/30 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Roseč, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/07/06 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2024/07/07 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B)
-
2024/07/07 SENINKA - U kulturního domu, O PUTOVNÍ POHÁR SDH
-
2024/07/12 Závada, 6. kolo NHHL
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Černotín - značeno při hlavní, 27.ročník "Memoriálu Miroslava Šlesingera" 3B + 2B
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce
-
2024/07/14 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2024/07/19 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
Kdy Kde Liga