hřiště Svinčany 2019 - LPO Liga Pardubického okresu

Liga: -
Místo: Svinčany
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Kdy: 11. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Zdeněk Kubín
Telefon:  724923545

Začátek rezervace: 11. 05. 2019 10:00
Konec rezervace: 11. 05. 2019 10:00
Začátek tipování:  11. 05. 2019 00:00
Konec hlasování: 11. 05. 2019 00:00
Zadal: Zdeněk Kubín

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdh-svincany.estranky.cz

Poznámka pořadatele

Liga Pardubick=ho okresu od 10 hodin kategorie muži ženy 

21. ročník Memoriálu Zdenka Kubína od 14 hodin kategorie muži ženy


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-svincany-10157.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Jeleni UO--17,002017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Rohovládova Bělá PA--17,232019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Smidary HK--17,242018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Rohovládova Bělá PA--17,332018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stradouň UO--17,522018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Čeperka NPA--17,702017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Moravany PA--17,952018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Choltice PA--17,982019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hrobice PA18,1417,2418,142016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kunětice PA--18,212017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čeperka NPA--18,262019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Červený Kostelec NA--18,302017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Choustníkovo Hradiště TU--18,312017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dubenec TU--18,322018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Srch SPA--18,332018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kunětice PA18,4218,3718,422016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dubenec TU--18,462017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Smidary HK18,5518,4518,552016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Rohovládova Bělá PA17,7218,6118,612016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Rohovládova Bělá PA--18,702017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Moravany PA--18,842019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Červený Kostelec NA17,4918,8818,882016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Srch JPA18,8918,5518,892016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Srch SPA--19,122017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Srch JPA--19,132018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Hrobice PA--19,552019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Slepotice PA--19,742017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slepotice APA--20,032019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Choltice PA20,1119,8720,112016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Rokytno PA--20,182017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Choltice PA--20,432017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Slepotice APA--20,472018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Stéblová PA20,5920,6520,652016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Choltice DorciPA20,9320,0020,932016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Smidary HK--20,932019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Vinary UO20,9520,0020,952016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Srch SPA21,2220,9921,222016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Moravany PA21,1121,3121,312016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Stradouň UO--21,542019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Stradouň UO--22,032017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Čeperka NPA17,9722,1322,132016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Rokytno PA--22,212018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Stéblová DPA--22,322017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Stéblová DPA--22,542018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hrobice PA--22,632018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Morašice CR--23,632018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Rokytno PA18,8923,6423,642016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Svinčany PA--24,582017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Hrobice PA--25,172017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Slepotice PA26,4726,3126,472016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Svinčany PA24,7927,2927,292016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Svinčany BCPA--28,032018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Jeníkovice PA--29,652017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Srch PA--32,932019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Srch JPA--NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Moravany PA--NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Svinčany PA--NP2019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Velký Třebešov NA--NP2016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/07 Svinčany, na hřišti, 1.kolo LPO
LPO
2017/05/13 Sportoviště Svinčany, III. kolo LPO 2017
LPO
2018/09/16 Svinčany, na hřišti, VIII.kolo LPO 2018
LPO
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/11 Svinčany, na hřišti, II.kolo LPO - Svinčany
LPO
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2019/09/20 Cizkrajov na návsi, 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově
-
2019/09/20 Fotbalové hřiště Karlovice, I. ročník noční pohárové soutěže
-
2019/09/21 Častolovice,Sokolská zahrada, O putovní pohár starosty obce Memoriál Mirka Frýdy
-
2019/09/21 Jiřice u Miroslavi, hřiště, O putovní pohár starosty obce Jiřice
-
2019/09/21 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/09/21 fotbalové hřiště, I. ročník O pohár starostky obce Lechovice
-
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/22 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti
-
2019/09/28 Areál Dušana Pavlíčka, Poslední Sání 2019
-
2019/09/28 MILEVSKO nám. E. BENEŠE, ŽELEZNÝ HASIČ MILEVSKO - O POHÁR STAROSTY MĚSTA
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/09/28 Osek u Milevska, Soutěž v neupravených PS 12
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/05 Třebelovice, O pohár starostky obce Třebelovice
-
2019/10/12 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2019/10/19 Pozor - datum bude upřesněn!, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/11/16 Pohořelice- modelářské letiště, O sametový pohár
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga