Svoboda 2023 - 1. kolo MSP (2B)

Liga: -
Místo: Svoboda
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 28. 05. 2023 14:00
Kontakt:   Lucie Balarinová
Telefon:  +420602767607

Začátek rezervace: 08. 05. 2023 19:00
Konec rezervace: 27. 05. 2023 20:00
Začátek tipování:  08. 05. 2023 20:00
Konec hlasování: 27. 05. 2023 00:00
Zadal: Lucie Balarinová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Svoboda vás srdečně zve na 1. kolo Moravskoslezského poháru, které se poběží zároveň jako 43. ročník Memoriálu Josefa Halfara v kategorii muži a 3. ročník Memoriálu Rudolfa Černého v kategorii ženy.

 

Místo konání: fotbalové hřiště na ulici Vlčoch 

 

Trať 2B (travnaté hřiště s asfaltovým náběhem i okolím základny).

 

STARTOVNÉ: 200,- Kč za každé družstvo

 

PŮJČOVÁNÍ ZÁVODNÍKŮ:

Družstvo si může půjčit jednoho závodníka z jiného družstva. Vypůjčení se musí řádně zapsat při prezenci a je zpoplatněno částkou 100,- Kč.

 

NÁŘADÍ:

Přenosná požární stříkačka schváleného typu s funkčními klouby a klapkou

2x savice, délka 2,5±0,05 m

2x hadice “B”, min. plošná šířka 100 mm, délka min. 19 m

4x hadice “C”, min. plošná šířka 65 mm, délka min. 19 m

2x proudnice “C”, průměr výstřikové trubice 12,5 – 13 mm

rozdělovač s funkčními klouby

sací koš s funkční klapkou

Družstvo smí při provádění požárního útoku použít vlastní přetlakový ventil schváleného typu.

 

OHODNOCENÍ - MUŽI:

1. místo - 1500 Kč

2. místo - 1000 Kč

3. místo - 700 Kč

4. místo - 500 Kč

5. místo - 300 Kč

každé další 10. místo - 100 Kč

 

OHODNOCENÍ - ŽENY:

1. místo - 1000 Kč

2. místo - 600 Kč

3. místo - 400 Kč

3. místo - 300 Kč

10. místo - 100 Kč

 

OHODNOCENÍ  - DOROST:

1.-3. místo poháry + věcné ceny

 

Novinka

Družstva, která se zúčastní noční soutěže v pátek 26.5.2023 a zároveň denní soutěže
v neděli 28.5.2023, budou navíc bojovat o

sud piva!

Ten získá družstvo s nejnižším součtem umístění z obou soutěží.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-svoboda-13298.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Vrbice KAMichal Sud
22Závada OPPetr
33Jistebník NJPetr Levý
44Chlebičov OPTom
55Svoboda OPLucie Balarinová
66Svinov B ženyOVAdéla Torčíková
77Závada OPPetr
88Hukovice ŽenyNJMartin Ondrůšek
99Neplachovice OPPavel Tyll
1010Svoboda OPLucie Balarinová
1111Olšovec PRLenka Zdráhalová
1212Rohov OPJiří Kretek
1313Malé Hoštice OPSDH Malé Hoštice
1414Hukovice MuziNJMartin Ondrůšek
1515Velké Hoštice OPSDH Malé Hoštice
1616Tošovice ŽenyNJNikola Kostková
1717Služovice OPLucie Balarinová
1818Markvartovice OPPetr Glogar
1919Strahovice OPJan Krajiček
2020Služovice OPDušan Baránek
2121Jamnice OPDominik
2222Rohov OPJiří Kretek
2323Markvartovice OPPetr Glogar
2424Píšť OPKristýna Šrámková
2525Dolní Životice OPKarolína Magerová
2626Bělá OPJiří Kretek
2727Odry NJRadek Černý
2828Kozmice OPJiří Šimíček
2929Píšť OPKristýna Šrámková
3030Kobeřice OPLibor Drastík
3131Bolatice OPLenka
3232Milostovice OPMartin Šimkovský
3333Hněvošice OPDavid Neděla
3434Kozmice ženy BOPJiří Šimíček
3535Bolatice OPLenka
3636Dolní Životice DorostOPKarolína Magerová
3737Chlebičov OPTom
3838Sádek OPDušan Gregořica
3939Služovice dorostOPLucie Balarinová
4041Proskovice ŽenyOVJan Tichý
4142Proskovice MužiOVJan Tichý
4243Vávrovice DorostOPHonza Malý
4344Kobeřice DorostOPEliška Malchárková
4445Prchalov ANJJakub Šenk
4549Prchalov BNJJakub Šenk


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hoštice COP14,4614,2214,462023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chlebičov OP15,3614,5415,362023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Neplachovice OP15,2915,5015,502023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Velké Hoštice OP14,9215,5915,592023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jistebník NJ14,6015,7515,752023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bolatice OP15,4415,7815,782023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Milostovice OP16,2615,6016,262023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Sádek OP15,7216,3116,312023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kozmice BOP16,6215,9616,622023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jamnice OP16,8916,9116,912023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Svoboda BOP17,0016,2517,002023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Proskovice OV17,3416,6617,342023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dolní Životice OP18,7117,4318,712023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Svoboda OP15,1319,7119,712023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kobeřice OP20,2720,4120,412023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Strahovice OP20,4817,3620,482023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Rohov OP19,8120,4820,482023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Služovice OP22,6022,5122,602023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Hněvošice OP15,6927,8727,872023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Závada OPNPNPNP2023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Vrbice BKANPNPNP2023/03/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2007/05/27 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2008/05/25 Svoboda, OP, -, MSP Svoboda
MSP
2009/05/31 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2010/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2013/05/26 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara
-
2014/05/25 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara - zařazeno do MSP (2B)
-
2015/05/31 Svoboda, hřiště, MSP Memoriál Josefa Halfara 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP - 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda, 2. MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2021/06/20 Svoboda, has. hřiště, 3. kolo MSP (2B)
-
2023/03/28 Svoboda, 1. MSP
MSP
2023/05/26 Svoboda, 2. kolo NHHL (2B)
-
2023/05/28 Svoboda, 1. kolo MSP (2B)
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/04/20 Ploukonice, areál u Jizery, AprilCUP (soutěž na 2B i 3B)
-
2024/04/20 Zaječov, Jarní nalejvačka
-
2024/04/27 Křenovice, 1. ročník soutěže dětí v PÚ Křenovice
-
2024/04/27 neplatná soutěž, .....
-
2024/04/28 Široká Niva-fotbalové hřiště, soutěž 2B-muži, ženy
-
2024/05/01 Trnava, O PUTOVNÍ POHÁR PIVOVARU VRANÍK
-
2024/05/04 Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka (2B úzké)
-
2024/05/04 Stýskaly, hřiště, STÝSKALSKÝ ŽELEZŇÁK nejsilnější hasič severu v TFA
-
2024/05/04 Nebílovy - hasičská dráha, O pohár starosty sboru Nebílovy
-
2024/05/04 Merklín, O pohár Merklínského Krokodýla 2B
-
2024/05/05 Skalice, Jarní nalejvačka
-
2024/05/11 Sušice, Okresní kolo dorostu
-
2024/05/11 Valšov-fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/05/11 Jindřichův Hradec, areál HZS, O Pohár starosty města Jindřichův Hradec
-
2024/05/11 Sušice, Okresní soutěž 60 m jednotlivci
-
2024/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup dětské útoky
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/25 Rábí, Okresní kolo hry Plamen
-
2024/05/25 Dalešice hřiště u JZD, O pohár starosty obce Dalešice
-
2024/06/01 Žichovice, Vyřazovací soutěž žen
-
2024/06/01 Žichovice, Okresní soutěž v požárním sportu
-
2024/06/02 Okresní kolo, ?????
-
2024/06/07 Zátor - fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/06/08 Měrovice nad Hanou, PÚ kategorie děti
-
2024/06/08 BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚ, O BUDÍNSKOU MEDAILI a BUDÍNSKÝ POHÁR
-
2024/06/08 Měrotín - Parduska, Memoriál Josefa Vitoula 2024
-
2024/06/08 Nahý Újezdec hřiště u has. zb., Noční soutěž v požárním Útoku o pohár starosty SDH
-
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH
-
2024/09/14 Lipová Lázně - za DPS, Pohárová soutěž 3B-muži, 2B-ženy
-
2024/09/21 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2024
-
2024/10/12 Červené Poříčí, Závod hasičské všestrannosti a brannosti
-
Kdy Kde Liga