Svoboda 2013 - Memoriál Josefa Halfara

Liga: -
Místo: Svoboda
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 26. 05. 2013 14:00
Kontakt:   Lucie Balarinová
Telefon:  602767607

Začátek rezervace: 06. 05. 2013 20:00
Konec rezervace: 26. 05. 2013 14:00
Začátek tipování:  06. 05. 2013 20:00
Konec hlasování: 02. 06. 2013 00:00
Zadal: Lucie Balarinová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

PÚ na 2B

Kategorie:        muži, ženy

(družstvo si může půjčit max. jednoho závodníka z jiného družstva)

Startovné:        200,- Kč za každé družstvo

Nářadí:           

Přenosná požární stříkačka s funkčními klouby a klapkou

2x savice, délka 2,5±0,1 m

2x hadice “B”, min. plošná šířka 100 mm, délka 20 m s tolerancí ± 1 m

4x hadice “C”, min. plošná šířka 65 mm, délka 20 m s tolerancí ± 1 m

2x proudnice “C”, průměr výstřikové trubice 12,5 – 13 mm

rozdělovač s funkčními klouby

sací koš s funkční klapkou

Družstvo smí při provádění požárního útoku použít vlastní přetlakový ventil schváleného typu.

Celý průběh soutěže se bude řídit platnými pravidly požárního sportu.

Ohodnocení

Putovní poháry v obou kategoriích, poháry, věcné ceny a tyto finanční částky:

Muži

1.      místo – 2000 Kč

2.      místo – 1000 Kč

3.      místo – 500 Kč

4.      místo – 300 Kč

5.      místo – 200 Kč

10. místo – 200 Kč

20. místo – 200 Kč

30. místo – 200 Kč

40. místo – 200 Kč

Ženy

1.      místo – 1000 Kč

2.      místo – 500 Kč

3.      místo – 200 Kč

10. místo – 200 Kč

 

Na vaší účast se těší členové SDH Svoboda.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-svoboda-2013-05-26-3931.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Svoboda ženyOPLucie Balarinová
22Závada mužiOPLucie Balarinová
33Hněvošice mužiOPLucie Balarinová
44Pustkovec OVTomáš Kadula
55Svoboda mužiOPLucie Balarinová
66Závada ženyOPLucie Balarinová
77Hněvošice ženyOPLucie Balarinová
88Vrbka  mužiOPTomáš Stoček
99Služovice mužiOPDušan Baránek
1010Vřesina OPVojtik
1111Lesní Albrechtice OPVlastislav Kolovrat
1212Chlebičov MužiOPTom
1313Markvartovice mužiOPLucie Balarinová
1414Skrochovice ženyOPLucie Balarinová
1516Lesní Albrechtice OPVlastislav Kolovrat
1617Dolní Lhota mužiOVLucie Balarinová
1718Bohuslavice ženyOPLucie Balarinová
1819Rohov mužiOPLucie Balarinová
1920Jamnice mužiOPLucie Balarinová
2021Bohuslavice mužiOPLucie Balarinová
2122Milostovice mužiOPJaromír Volný
2223Malé Hoštice ženyOPLucie Balarinová
2324Plesná ženyOVLucie Balarinová
2425Bolatice mužiOPLucie Balarinová
2526Velké Hoštice OPMartas Velké Hoštice Nevřela
2629Plesná muži AOVLucie Balarinová
2734Plesná muži BOVLucie Balarinová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hoštice OP14,8314,7914,832016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Luboměř NJ15,0314,0415,032016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bolatice OP14,8715,1015,102016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Závada OP15,2114,8215,212016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Služovice OP14,7215,5615,562016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Neplachovice OP15,6514,2615,652016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Svinov OV15,0715,6915,692016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Milostovice OP15,9316,0216,022016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chlebičov OP16,1315,2516,132016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sádek OP16,2617,2217,222016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bohuslavice u Zlína ZL16,6717,2717,272016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Oldřišov OP15,9018,2518,252016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jamnice OP18,3318,4618,462016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Skrochovice OP18,5416,0418,542016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rohov OP21,2119,9021,212016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pustkovec OV34,5833,4034,582016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Branka u Opavy OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Svoboda OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vávrovice OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hněvošice OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Komárovice VSNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kravaře OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2007/05/27 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2008/05/25 Svoboda, OP, -, MSP Svoboda
MSP
2009/05/31 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2010/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2013/05/26 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara
-
2014/05/25 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara - zařazeno do MSP (2B)
-
2015/05/31 Svoboda, hřiště, MSP Memoriál Josefa Halfara 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP - 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda, 2. MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
Kdy Kde Liga