Svoboda - hřiště 2017 - 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B

Liga: -
Místo: Svoboda
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 28. 05. 2017 14:00
Kontakt:   Lucie Balarinová
Telefon:  +420602767607

Začátek rezervace: 08. 05. 2017 08:00
Konec rezervace: 28. 05. 2017 08:00
Začátek tipování:  08. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 28. 05. 2017 00:00
Zadal: Lucie Balarinová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Svoboda-213484758675009/?fref=ts

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Svoboda Vás srdečně zve na 1. kolo Moravskoslezského poháru, které se uskuteční 28.5.2017 od 14:00 na místním hřišti.

Oficiální pozvánku na soutěž najdete na stránkách MSP:
http://mspohar.cz/media/kunena/attachments/140/2017.pdf

Celý průběh soutěže se bude řídit platnými pravidly Moravskoslezského poháru pro rok 2017, které jsou volně ke stažení na oficiálních stránkách MSP:http://mspohar.cz/pravidla-zapisy-a-jine

Výňatek z pravidel MSP pro rok 2017:
„Soutěže se zúčastní družstva, která se prezentují nejpozději do zahájení soutěže. Zahájením soutěže se rozumí nástup soutěžících družstev na začátku soutěže. Nástupu se musí zúčastnit minimálně 4 členové družstva, kteří budou řádně jednotně ustrojeni (pracovní, vycházkový, sportovní stejnokroj). Družstva, která tuto podmínku nesplní, nebudou zařazena do bodování Moravskoslezského poháru (nezískají body). Budou však hodnocena v rámci soutěže. Budou uvedena ve výsledkové listině a získají ceny dle svého umístění. Podmínkou je však zaplacení startovného před zahájením soutěže.“

Na Vaši účast se těší nejen
Lucie Balarinová
602 76 76 07


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-svoboda-8781.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Svoboda ženyOPLucie Balarinová
22Závada OPPetr
33Bohuslavice ženyOPLucie Balarinová
44Jeseník JEMichal Straka
55Svoboda mužiOPLucie Balarinová
66Tošovice NJLucie Balarinová
77Závada ženyOPPetr
88Strahovice OPLucie Balarinová
99Oldřišov OPVít Ciminga
1010Jamnice OPDominik
1111Markvartovice OPPetr Glogar
1212Malé Hoštice ženyOPKlára Konečná
1313Hněvošice OPDavid Zlotý
1414Skrochovice ŽENY OPMišelka Volná
1515Svoboda ChróścielówOPLucie Balarinová
1616Markvartovice OPPetr Glogar
1717Komárov OPJosef Kubesa
1818Velké Hoštice OPLukáš Pluške
1919Široká Niva BRLucie Čapková
2020Neplachovice OPJiří Čech
2121Vávrovice ženyOPMichaela Trojanová
2222Svinov OVMatěj
2323Bolatice OPLenka
2424Rohov OPLucie Balarinová
2525Kozmice ženyOPLucie Balarinová
2626Služovice OPJan Chrobák
2727Vávrovice OPMichaela Trojanová
2828Bolatice OPLenka
2929Služovice ŽenyOPJakub Moravec
3030Velké Hoštice ŽenyOPLukáš Pluške
3131Kozmice AOPLucie Balarinová
3232Prchalov "A"NJFilip Pustějovský
3333Kravaře OPMichael Suffner
3434Sádek OPDušan Gregořica
3535Vřesina mužiOPPetr Glogar
3636Kozmice BOPLucie Balarinová
3737Prchalov "B"NJFilip Pustějovský
3838Vrbice KALucie Balarinová
3939Pustkovec OVDominik Weinfurter
4042Chlebičov OPJiří Bena
4143Bělá mužíOPPatrik Holuša
4244Bělá ženyOPPatrik Holuša


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hoštice OP14,8314,7914,832016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Luboměř NJ15,0314,0415,032016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bolatice OP14,8715,1015,102016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Závada OP15,2114,8215,212016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Služovice OP14,7215,5615,562016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Neplachovice OP15,6514,2615,652016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Svinov OV15,0715,6915,692016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Milostovice OP15,9316,0216,022016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chlebičov OP16,1315,2516,132016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sádek OP16,2617,2217,222016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bohuslavice u Zlína ZL16,6717,2717,272016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Oldřišov OP15,9018,2518,252016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jamnice OP18,3318,4618,462016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Skrochovice OP18,5416,0418,542016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rohov OP21,2119,9021,212016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pustkovec OV34,5833,4034,582016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Branka u Opavy OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Svoboda OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vávrovice OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hněvošice OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Komárovice VSNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kravaře OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2007/05/27 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2008/05/25 Svoboda, OP, -, MSP Svoboda
MSP
2009/05/31 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2010/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2013/05/26 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara
-
2014/05/25 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara - zařazeno do MSP (2B)
-
2015/05/31 Svoboda, hřiště, MSP Memoriál Josefa Halfara 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP - 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda, 2. MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga