Sychrov 2024 - Káčovský pohár

Liga: -
Místo: Sychrov
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 08. 06. 2024 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 08. 06. 2024 10:00
Konec rezervace: 08. 06. 2024 10:00
Začátek tipování:  08. 06. 2024 00:00
Konec hlasování: 08. 06. 2024 00:00
Zadal: Michaela Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sychrov-14249.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO15,3315,5315,532024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vitiněves JC16,3115,5116,312014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Benešov u Semil SM16,3516,3416,352017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Myštěves HK16,3416,3516,352014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Košťálov SM16,3516,7416,742018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jablonec nad Jizerou SM16,8016,4516,802017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ploukonice SM15,6316,9316,932023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Benešov u Semil SM16,9816,1916,982016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krásná Ves MB16,0217,0617,062017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Borovice MB16,6617,1617,162016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Malá Skála BéčkoJN17,1916,7617,192018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Krásná Ves MB17,3216,4117,322016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jeřmanice LI17,3317,0117,332019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Košťálov SM17,3616,5017,362016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Libuň JC16,8517,4217,422017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Sychrov AMB17,4817,2917,482018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Benešov u Semil SM17,5017,3417,502014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Katusice MB17,0717,5117,512021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sychrov MB17,5317,5417,542021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bratříkov JN17,6117,3717,612016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bechov MB17,6617,3617,662021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kosmonosy MB17,6717,2017,672022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bratříkov JN17,7217,2517,722017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Myštěves HK17,4717,7217,722023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Libuň JC17,7717,3717,772018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Olešnice SM17,7817,5917,782022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Košťálov SM17,7117,7917,792017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kosmonosy MB17,2417,8317,832021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Břehy MB17,8417,0317,842019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libuň JC17,3417,8617,862014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Malá Skála BéčkoJN17,5917,8717,872017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Katusice MB17,1617,9017,902018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Ploukonice SM17,8717,9517,952019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Malá Skála BéčkoJN17,9717,6417,972019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pšánky HK17,0518,0218,022024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Olešnice SM16,6618,0318,032023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krásná Ves MB18,0417,6918,042022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Ploukonice SM17,6718,0718,072021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jeřice JC18,1017,0318,102024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Libuň JC18,1117,6118,112016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Benešov u Semil SM17,1218,1418,142018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bratříkov JN18,2218,1418,222018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Bohuslavice GrizzlymotorNA17,5918,2218,222024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sychrov BMB17,2818,2518,252019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Radimovice LI17,7318,2518,252023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sychrov MB17,1418,2518,252014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Libuň JC18,1418,3118,312013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Libuň JC--18,312013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bohuslavice GrizzlymotorNA18,3917,0518,392023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Sychrov MB18,4518,1118,452016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Krásná Ves MB17,5018,4718,472023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Jeřmanice LI17,9018,5118,512018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Huť JN18,3318,6518,652024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Jeřmanice LI18,5118,6518,652016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Radimovice LI18,7217,6218,722024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bratříkov JN18,721,8518,722019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Pěnčín JN17,0418,7618,762022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Borovice MB18,7918,2118,792014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bukovno MB18,8118,8218,822022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Katusice MB18,8218,7418,822019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Bechov MB18,4218,8418,842023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bratříkov JN17,3718,8918,892014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Katusice MB18,9218,6118,922024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bechov MB18,4018,9218,922022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Sychrov MB--19,042013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Kosmonosy MB19,0517,9119,052019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Ploukonice SM19,1117,5719,112022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Malá Skála BéčkoJN18,0019,1319,132014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Jeřice JC19,2117,7419,212023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Olešnice SM19,2617,3719,262024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Malá Skála ÁčkoJN19,3018,1819,302014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Ploukonice SM19,2319,4119,412024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Bukovno MB18,9619,5519,552024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Kosmonosy MB17,8519,6119,612023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Krásná Ves MB18,1019,6319,632021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Krásná Ves MB19,4719,6719,672014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Pěnčín JN19,7316,4619,732023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Sychrov AMB19,1119,7619,762019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Kosmonosy MB18,6719,7819,782024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Huť JN--19,812013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Krásná Ves MB19,9317,5519,932024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Malá Skála JN19,7020,0720,072021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bratříkov JN20,3119,7920,312022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Borovice MB--20,452013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Malá Skála BéčkoJN18,3320,4920,492016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Březová LI--20,492013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Sychrov MB17,5820,4920,492023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Olešnice SM20,8918,2720,892021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Košťálov SM20,9418,2920,942019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Mříčná SM19,8621,0221,022019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Mříčná SM21,1820,7821,182018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Malá Skála BéčkoJN21,3521,2721,352022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Sychrov MB21,4621,0221,462022/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Břehy MB21,8319,3221,832024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Pěnčín LI22,0820,8122,082024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Pěnčín JN2,2122,1222,122019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Krásná Ves MB--22,202013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB--22,312013/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Břehy MB17,9222,7522,752021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Sychrov MB18,0022,8622,862024/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/06/09 Sychrov, MB, Káčovský pohár
JL
2008/06/07 Sychrov, MB, Káčovský pohár
JL
2010/06/12 Sychrov , -, KÁČOVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/25 Sychrov, požární hřiště, Káčovský pohár
JL
2013/08/25 Sychrov, Sychrovský pohár
-
2014/06/29 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2015/06/28 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2016/06/18 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2017/06/24 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2021/07/04 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2022/06/25 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2023/06/10 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2024/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2024/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Fotbalové hřiště Krchleby, Patnáctá Krchlebská káď
-
2024/07/20 Hasičská zbrojnice Všelibice, 23.Všelibický pohár, 2B, el. nástřikový terč.
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 Svésedlice, pohárová soutěž v PÚ
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA, údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná, fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly, hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice, hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice, Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce (hřiště za Párníkem), pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
Kdy Kde Liga