Sychrov 2013 - Sychrovský pohár

Liga: -
Místo: Sychrov
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 25. 08. 2013 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 08. 2013 00:00
Konec rezervace: 25. 08. 2013 11:00
Začátek tipování:  25. 08. 2013 00:00
Konec hlasování: 25. 08. 2013 00:00
Zadal: Michaela Malá

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sychrov-2013-08-25-4334.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC15,9916,0616,062014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,1216,0116,122017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zlatá Olešnice JN16,4816,5716,572018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chrášťany LT16,6816,4216,682017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tatobity SM16,3716,8416,842018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC--16,872013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pšánky HK16,7116,9016,902017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Obrubce MB16,9016,9116,912018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kosmonosy MB16,6017,0217,022014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dneboh MB16,5017,0217,022018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zlatá Olešnice JN16,7317,0517,052017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pšánky HK16,0917,1617,162018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Libuň JC--17,232013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chrášťany LT16,3717,2317,232016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Jirkov JN17,2117,2517,252018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pšánky AHK17,1517,2717,272014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pšánky BHK17,2217,3717,372014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kosmonosy MB16,5117,4317,432017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pšánky HK17,4917,2217,492016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lestkov SM--17,502013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pšánky AHK--17,532013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Jablonec nad Jizerou SM17,5717,0117,572016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Pšánky BHK--17,592013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jirkov JN17,4917,6217,622017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jílové u Držkova JN17,1517,7117,712018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Tatobity SM17,7117,5217,712016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dobšín KameniceMB16,8517,7417,742016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Malá Skála JN17,2817,7517,752017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Malá Skála JN17,3417,8017,802018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Obrubce MB17,7117,9717,972017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Krásná Ves MB18,0417,3818,042017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Kosmonosy MB--18,182013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Velké Hamry JN18,2217,7618,222018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dobšín - KameniceMB--18,312013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Krásná Ves MB18,0518,3218,322016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Tatobity SM18,4118,2618,412017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Veselá MB17,4518,4218,422014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Benešov u Semil SM18,4518,2718,452016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Podůlší BéčkoJC18,0418,5518,552016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Kosmonosy MB18,5618,1118,562018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Jirkov JN--18,622013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Jirkov JN18,6516,5818,652014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Jílové u Držkova JN18,7018,6118,702017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Malá Skála JN18,2818,7118,712014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Košťálov SM17,9718,7218,722016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Košťálov SM17,0718,7418,742018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dneboh MB18,7417,8318,742014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Sychrov MB18,7818,0418,782014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Jirkov JN16,8818,9418,942016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Kopidlno JC18,9918,0618,992017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Sychrov MB19,0218,0119,022018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Podůlší JC18,5819,0319,032014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Malá Skála JN19,0417,6219,042016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Jinolice RenmotorJC15,9019,1419,142016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Dobšín KameniceMB17,7619,2219,222017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Sychrov MB17,4319,2819,282016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bratříkov JN--19,422013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Jílové u Držkova JN19,6319,6519,652014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Úmyslovice NB19,6919,6419,692014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Zlatá Olešnice JN19,7717,2319,772016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Frýdlant LI--19,862013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Krásná Ves MB--19,902013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Břehy MB19,9619,4719,962014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Košťálov SM--20,422013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Olešnice SM19,7520,6020,602018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Olešnice SM20,6119,4720,612017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kosmonosy MB20,6119,3220,612016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Dneboh MB--20,742013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Veselá MB--20,792013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sloup PZ19,9820,7920,792014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Břehy MB18,8420,8820,882018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Mříčná SM21,0917,4421,092016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Veselá MB22,7123,1223,122017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Libuň JC22,9723,2423,242014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Podůlší BéčkoJC17,6823,2423,242018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Sychrov MB22,2323,3523,352017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Úmyslovice NB--23,982013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Dobšín - KameniceMB23,8324,5524,552014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Sychrov MB--24,702013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Krásná Ves MB22,4325,7125,712014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Mříčná SM25,4326,0426,042014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Loukov MB--27,522013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Dobšín KameniceMB27,6417,4427,642018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Krásná Ves MB17,1534,0934,092018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Příchovice JN37,5337,6137,612017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Smidary HKNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Košťálov SMNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Bašnice JC--NP2013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Lestkov SMNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Karlinky LINPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Benešov u Semil SMNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Obrubce MBNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Jablonec nad Jizerou SMNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Mříčná SM19,4919,33NP2018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Veselá MBNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Dneboh MBNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Sukorady MB--NP2013/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/06/09 Sychrov, MB, Káčovský pohár
JL
2008/06/07 Sychrov, MB, Káčovský pohár
JL
2010/06/12 Sychrov , -, KÁČOVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/25 Sychrov, požární hřiště, Káčovský pohár
JL
2013/08/25 Sychrov, Sychrovský pohár
-
2014/06/29 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2015/06/28 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2016/06/18 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2017/06/24 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga