Zahnašovice 2018 - O pohár obce Zahnašovice

Liga: PHL
Místo: Zahnašovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 15. 07. 2018 11:00
Kontakt:   Petr Miklík
Telefon:  736 625 116

Začátek rezervace: 01. 07. 2018 20:00
Konec rezervace: 13. 07. 2018 20:00
Začátek tipování:  01. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 15. 07. 2018 00:00
Zadal: liga PHL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 10:45, start prvního družstva 11:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Vydlážděn celý náběh a kolem základny zamkovou dlažbou 
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tag-zahnasovice-9130.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMishi
22Velké Hoštice OPMishi
33Mladcová ZLMishi
44Morkovice KMMishi
55Špičky PRMishi
66Rymice KMMishi
77Mistřice UHMishi
88Pravčice KMMishi
99Ludslavice KMMishi
1010Karolín KMMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Nová Dědina KMMishi
1414Valšovice (Hranice VI) PRMishi
1515Hrabůvka PRHonza
1616Dětkovice VYMichal Hrabánek
1717Vrchoslavice PVRadim Janečka
1818Mysločovice ZLSDH Mysločovice
1919Tučapy KMRené Jašek
2020Vítonice KMHonza Bělík
2121Radíkov PRLuboš Kopřiva
2222Chropyně KMVladislav Sedlařík
2323Hlinsko PRPetr Šromota
2424Roštění KMPavel Miklík
2525Plumlov PVDaniel Peřina
2626Babice VSVlastimil Gába
2727Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
2828Sobíšky PRJiří Kočař
2929Vrbka KMViliam Pospíšil
3030Hoštice KMAntonín Novák
3131Zdounky KMJiří Šauer
3232Přílepy KMRadim Kašpárek
3333Louky ZLpeca
3434Jasenice VsetínVSLukáš Komender
3535Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
3636Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
3737Racková ZLLukáš Žák
3838Nětčice KMPavel Žůrek
3939Sulimov KMSvatopluk Minařík
4040Medlov KMZdeněk Bršlica
4141Pravčice BKMMishi
4242Opatovice PRDalibor Vašíček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMishi
22Špičky PRMishi
33Pravčice AKMMishi
44Rymice KMMishi
55Dětkovice VYMichal Hrabánek
66Nětčice KMMishi
77Pravčice BKMMishi
88Loukov KMMishi
99Kostelany KMVeronika Kotásková
1010Počenice KMPavel Kunčar
1111Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1212Nenakonice NenacísOLBarbora Bajerová
1313Hlinsko PRPetr Šromota
1414Potštát PRVeronika Kocjanová
1515Karolín KMMarek Plaček
1616Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1717Opatovice PRDalibor Vašíček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM15,9915,9615,992019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zahnašovice KM16,7416,2416,742020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pravčice AKM16,8416,3816,842019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dětkovice VY16,8816,6316,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pravčice AKM16,0616,9616,962018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pravčice KM16,9116,9716,972015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Špičky PR17,1516,8717,152018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Zahnašovice KM17,2516,6717,252018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rymice KM16,9217,2517,252019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malé Hoštice OP16,5117,2917,292020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pravčice KM17,0417,3217,322016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Špičky PR17,3316,5217,332017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pravčice BKM17,3617,3117,362019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hodějice VY16,4717,4017,402017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Slušovice ZL17,3017,4817,482016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pravčice BKM17,5016,8317,502017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlinsko PR17,5317,5417,542017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahnašovice KM17,1017,5517,552017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pravčice AKM17,6817,7317,732017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hostašovice NJ17,7417,6517,742019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Olšovec PR17,7817,5717,782020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Milotice nad Bečvou PR17,7917,7917,792019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dětkovice VY17,7517,8017,802020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zahnašovice KM17,8117,0817,812014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zahnašovice KM16,8617,8317,832015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rymice KM17,9416,6317,942015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Milotice nad Bečvou PR17,9617,1617,962016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vlachovice ZL17,9617,8117,962020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hlinsko PR17,9817,2017,982014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Svoboda OP17,3218,0118,012017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Ratiboř VS18,0417,4518,042020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Pravčice BKM17,4318,1118,112018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dražovice VY18,1216,8918,122020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Pravčice KM18,1217,2718,122014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Rymice KM18,1917,9618,192017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nětčice KM18,2418,0818,242017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Olšovec PR18,2717,9418,272019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Velký Ořechov ZL18,2817,6918,282020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hlinsko PR18,3017,5718,302019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Rychlov KM18,3317,6618,332015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bohuslavice u Zlína ZL18,3617,7718,362019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Milotice nad Bečvou PR18,4517,7818,452018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Opatovice PR18,4617,1318,462019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Malé Hoštice BOP18,4918,0518,492020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Hlinsko PR18,5318,3218,532015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Rymice KM18,1518,5418,542018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Hlinsko PR18,6217,4218,622016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Milotice nad Bečvou PR18,4818,6318,632020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Pohořelice ZL18,6517,9118,652020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Loukov KM18,7417,6318,742019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Radíkov PR18,7518,3918,752018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Loukov KM17,2218,8518,852014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hostašovice NJ18,9218,7318,922020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Tučapy KM18,4719,0019,002016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bílany KM16,9919,0019,002015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bílany KM--19,032013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Prštné ZL17,8919,1119,112014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Rychlov KM19,1119,0019,112017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bílany KM19,1618,9219,162014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Holešov KM17,9519,3419,342020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Popov ZL18,3519,4119,412020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rymice KM19,0119,4219,422014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Morkovice KM19,4619,3819,462020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nětčice BKM18,8019,5019,502014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nětčice KM19,6918,6319,692014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dub nad Moravou OL19,3319,7219,722019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Tučapy KM19,3519,7419,742014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Zdounky KM--19,772013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Machová ZL18,4119,8919,892015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nětčice KM18,0019,9619,962016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Machová ZL19,9819,8419,982016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nětčice AKM--19,992013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Bohuslavice u Zlína ZL20,0619,3520,062020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Tučapy KM20,2819,1520,282015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Zahnašovice KM17,7720,3820,382016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Špičky PR20,4116,8220,412016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Radkova Lhota PR17,9420,4720,472019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Počenice KM19,4920,4820,482014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Nenakonice OL19,9620,4820,482018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Radkova Lhota PR18,6420,5020,502020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Loukov KM--20,772013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Hlinsko PR17,6820,8020,802018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Loukov KM20,8320,3920,832018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Roštění KM16,4520,8620,862020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Brusné BKM21,0421,0321,042016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Nětčice KM19,7021,2421,242015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bojkovice UH20,5021,2621,262020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Loukov KM21,4518,2621,452017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nětčice BKM--21,472013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Sazovice ZL21,6021,1521,602015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Karolín KM21,6520,6121,652019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Vrchoslavice PV21,7720,2921,772016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Kostelany KM21,6621,8821,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Pravčice KM21,4022,0622,062020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Rychlov KM22,2121,7922,212014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Karolín KM22,2921,1122,292018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Sazovice ZL20,5523,0923,092016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Martinice KM23,3323,4323,432019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Morkovice KM22,5523,6223,622019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Zahnašovice KM--24,142013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE
-
2014/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2015/08/01 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2016/07/17 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2017/07/16 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/02 Zahnašovice - Zrušeno !!!, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
Kdy Kde Liga


Soutěže