Tanvald 2021 - Tanvald

Liga: JL
Místo: Tanvald
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 11. 09. 2021 09:00
Kontakt:   Karel Bukvic
Telefon: 

Začátek rezervace: 06. 09. 2021 20:00
Konec rezervace: 10. 09. 2021 20:00
Začátek tipování:  06. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2021 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tanvald-11653.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Měcholupy ABJan Roháč
22Pěnčín JNMarek Mrkvička
33Dubenec TUBlanka Kuntošová
44Břehy MBBlanka Kuntošová
55Jirkov AJNBlanka Kuntošová
66Kamenice Dobšín MBBlanka Kuntošová
77Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
88Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
99Desná III JNBlanka Kuntošová
1010Benešov u Semil SMBlanka Kuntošová
1111Tatobity SMBlanka Kuntošová
1212Karlinky LIBlanka Kuntošová
1313Sychrov MBBlanka Kuntošová
1414Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1515Bechov MBBlanka Kuntošová
1616Dneboh MBBlanka Kuntošová
1717Olešnice SMBlanka Kuntošová
1818Frýdštejn JNBlanka Kuntošová
1919Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
2021Košťálov SMBlanka Kuntošová
2122INDIVINDI NAJakub Šmída
2223Lučany nad Nisou JNMatěj Šruma
2324Březová LIJakub Švarc
2425Žehrov MBMatěj Hajlich
2539Tanvald Horní TanvaldJNKarel Bukvic
2640Tanvald Tanvald ŠumburkJNKarel Bukvic
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín JNPetra
22Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
34Zlatá Olešnice JNPetra Černá
45Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
56Bratříkov JNBlanka Kuntošová
67Katusice MBBlanka Kuntošová
78Bechov MBBlanka Kuntošová
89Sychrov MBBlanka Kuntošová
910Košťálov SMBlanka Kuntošová
1011Olešnice SMBlanka Kuntošová
1112Ploukonice SMBlanka Kuntošová
1213Břehy MBBlanka Kuntošová
1314Jeřmanice LIKristýna Matějková
1429Krásná Ves MBJenda Macoun
1530Tanvald Tanvald ŠumburkJNKarel Bukvic


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ploukonice SM16,1916,1616,192022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,2416,6216,622021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ploukonice SM17,3016,5317,302021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Košťálov SM17,3417,5517,552022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sychrov MB17,6616,6617,662022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Malá Skála BéčkoJN17,8117,8817,882022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice SM17,9217,8817,922022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Katusice MB17,9517,8517,952022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bratříkov JN17,8418,0418,042021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pěnčín JN17,8718,1318,132021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bratříkov JN17,5918,1518,152022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychrov MB18,2618,2218,262021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zlatá Olešnice JN18,3218,3018,322021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kosmonosy MB17,5018,3718,372021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Katusice MB18,5618,6818,682021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Olešnice SM18,0118,7318,732021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Břehy MB18,0418,8318,832021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Břehy MB19,0418,7319,042022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Jeřmanice LI18,2619,0519,052021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pěnčín JN19,3117,7819,312022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bechov MB19,5119,5319,532021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krásná Ves MB19,5319,7219,722021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kosmonosy MB16,5519,7619,762022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malá Skála BéčkoJN19,4419,8719,872021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bechov MB18,1619,9219,922022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bukovno MB19,9920,2620,262022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Šumburk nad Desnou JN21,3621,1321,362022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radimovice LI21,6520,3821,652022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Tanvald Tanvald ŠumburkJN21,7120,8921,712021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jeřmanice LI51,3450,9751,342022/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Tanvald, ul. Horská, 18. Ročník
-
2021/09/11 Tanvald, Tanvald
JL
2022/09/10 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald
JL
2023/09/09 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/05/13 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2023/05/21 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2023/05/27 Bechov, Pohár Formanka
JL
2023/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2023/06/10 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2023/07/01 Dubenec, JL Dubenec
JL
2023/07/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2023/08/12 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2023/08/19 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2023/08/26 Pěnčín, Pěnčínský pohár
JL
2023/09/09 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
2023/09/10 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2023/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2023/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga