Tanvald 2021 - Tanvald

Liga: JL
Místo: Tanvald
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 11. 09. 2021 09:00
Kontakt:   Karel Bukvic
Telefon: 

Začátek rezervace: 06. 09. 2021 20:00
Konec rezervace: 10. 09. 2021 20:00
Začátek tipování:  06. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2021 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tanvald-11653.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Měcholupy ABJan Roháč
22Pěnčín JNMarek Mrkvička
33Dubenec TUBlanka Kuntošová
44Břehy MBBlanka Kuntošová
55Jirkov AJNBlanka Kuntošová
66Kamenice Dobšín MBBlanka Kuntošová
77Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
88Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
99Desná III JNBlanka Kuntošová
1010Benešov u Semil SMBlanka Kuntošová
1111Tatobity SMBlanka Kuntošová
1212Karlinky LIBlanka Kuntošová
1313Sychrov MBBlanka Kuntošová
1414Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1515Bechov MBBlanka Kuntošová
1616Dneboh MBBlanka Kuntošová
1717Olešnice SMBlanka Kuntošová
1818Frýdštejn JNBlanka Kuntošová
1919Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
2021Košťálov SMBlanka Kuntošová
2122Řešetova Lhota INDIVINDI NAJakub Šmída
2223Lučany nad Nisou JNMatěj Šruma
2324Březová LIJakub Švarc
2425Žehrov MBMatěj Hajlich
2539Tanvald Horní TanvaldJNKarel Bukvic
2640Tanvald Tanvald ŠumburkJNKarel Bukvic
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín JNPetra
22Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
34Zlatá Olešnice JNPetra Černá
45Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
56Bratříkov JNBlanka Kuntošová
67Katusice MBBlanka Kuntošová
78Bechov MBBlanka Kuntošová
89Sychrov MBBlanka Kuntošová
910Košťálov SMBlanka Kuntošová
1011Olešnice SMBlanka Kuntošová
1112Ploukonice SMBlanka Kuntošová
1213Břehy MBBlanka Kuntošová
1314Jeřmanice LIKristýna Matějková
1429Krásná Ves MBJan Macoun
1530Tanvald Tanvald ŠumburkJNKarel Bukvic


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,2416,6216,622021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ploukonice SM17,3016,5317,302021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bratříkov JN17,8418,0418,042021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pěnčín JN17,8718,1318,132021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sychrov MB18,2618,2218,262021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zlatá Olešnice JN18,3218,3018,322021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kosmonosy MB17,5018,3718,372021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Katusice MB18,5618,6818,682021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Olešnice SM18,0118,7318,732021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Břehy MB18,0418,8318,832021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jeřmanice LI18,2619,0519,052021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bechov MB19,5119,5319,532021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krásná Ves MB19,5319,7219,722021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Malá Skála BéčkoJN19,4419,8719,872021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Tanvald Tanvald ŠumburkJN21,7120,8921,712021/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Tanvald, ul. Horská, 18. Ročník
-
2021/09/11 Tanvald, Tanvald
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže