Tasov, fotbalové hřiště 2015 - Memoriál ing. Pavla Stokláska

Liga: -
Místo: Tasov
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 07. 06. 2015 11:00
Kontakt:   SDH Tasov
Telefon:  +420776536286

Začátek rezervace: 09. 05. 2015 11:00
Konec rezervace: 06. 06. 2015 18:00
Začátek tipování:  09. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 06. 06. 2015 00:00
Zadal: Eva

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdh-tasov.wbs.cz/?flash=ne

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

25. ročník Memoriálu ing. Pavla Stokláska

7.6.2015 v 11:00 hod. na fotbalovém hřišti

10:30 hod. příjezd a přezentace družstev mužů i žen

10:45 hod. porada velitelů

11:00 hod. zahájení soutěže

Požární útok dle pravidel Žďárské ligy

poháry, finační odměny, věcné ceny

občerstvení zajištěno po celý den konání akce

Těšíme se na Vaši účast.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tasov-6711.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čikov TROndřej Lukeš
22Stanoviště BOLukas Budin
37Horní Lhotice TRRadek Staněk


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krokočín TR16,7516,8416,842014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Čikov TR16,8816,9016,902014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Stanoviště BO16,6616,9816,982014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Čikov TR17,3717,2117,372015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chlum TR18,1218,1418,142014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Radostín nad Oslavou ZR17,7118,1818,182015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Krahulov TR19,1318,6719,132014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jasenice TR17,5819,2019,202014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hodov TR18,7719,3819,382014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Horní Lhotice TR20,2019,8920,202014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Střítež TR19,6620,8920,892014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Tasov II.TR20,5020,9620,962014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krahulov TR21,1619,0421,162015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Tasov VeterániTR22,1419,4922,142014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Křoví ZR24,312,4124,312014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jasenice TR30,4333,4733,472015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vaneč TR45,7844,3245,782015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Krokočín TRNPNPNP2015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Nárameč TR--NP2014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vaneč TR--NP2014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/09 Tasov, fotbalové hřiště, MEMORIÁL ing. Pavla Stokláska
-
2014/06/15 Tasov, Memorial Ing. Pavla Stokláska
-
2015/06/07 Tasov, fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2016/06/12 Tasov, fotbalové hřiště, memoriál Ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2018/06/16 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga