Tatobity 2014 - PKL Tatobity

Liga: PKL
Místo: Tatobity
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 05. 07. 2014 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 30. 06. 2014 20:00
Konec rezervace: 05. 07. 2014 10:00
Začátek tipování:  05. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2014 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tatobity-2014-07-05-4469.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Podmoklice ženySMLenka Farská
22Vlastiboř mužiJNRoman Paldus
33Příšovice mužiLIRomana Danišová
44Březová LIPetra Mocová
55Krásná Ves ŽENYMBVeronika Kneblová
66Roudný muži JNRoman Kalousek
77Benešov u Semil SMMichaela
88Jablonec nad Jizerou mužiSMJoska Mládek
99Malá Skála Malá Skála Áčko ženyJNMonika Klápšťovà
1010Maršovice MužiJNKarel Bukvic
1111Ploukonice SMMiroslav Roubíček
1212Podůlší JCMiloslav Šádek
1313Bukovina, Turnov  mužiSMRoman Paldus
1414Jablonec nad Jizerou ženySMJoska Mládek
1515Kosmonosy MBJan Klimo
1616Jílové u Držkova mužiJNRoman Paldus
1717Podůlší JCMartin Berger
1818Malá Skála Malá Skála Béčko (ženy)JNNikol Vavřichová
1919Hradčany LITomáš Najman
2020Ploužnice SMHonza Novotný
2121Ploukonice SMMiroslav Roubíček
2222Obrubce MBJan Klimo
2323Veselá SMJaroslav Novotný
2424Velké Hamry mužiJNRoman Paldus
2525Malá Skála JNRadek Havelka
2626Karlinky Karlinky ALIPetr Augusta
2727Košťálov ženySMTomáš Tulach
2828Sychrov MBKateřina Kmínková
2929Kopidlno JCDaniel Habich
3030Karlinky ženyLIPetr Augusta
3131Jeřmanice LIJan Kühnel
3232Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
3338Košťálov mužiSMTomáš Tulach
3439Jeřmanice ženy ALIJan Kühnel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Libuň JC14,5514,5114,552013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Jinolice JC14,5714,1514,572013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Tatobity SM14,6714,3414,672013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Podůlší JC14,8415,1315,132013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Jílové u Držkova JN14,7615,2315,232013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Myštěves HK15,2515,4015,402013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Sloup PZ15,3215,5115,512013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Lestkov SM15,4215,5815,582013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Kosmonosy MB15,6414,4615,642013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Obrubce MB15,8916,0316,032013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Bašnice JC15,2016,1316,132013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Bakov nad Jizerou MB16,3616,4216,422013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Hradčany LI16,4716,3216,472013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Veselá SM15,3516,4916,492013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Bukovina, Turnov SM15,4516,7916,792013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Roudný SM16,1516,9516,952013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Jeřmanice LI16,9616,7016,962013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Malá Skála JN17,7517,6917,752013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Nová Ves nad Popelkou SM17,8616,3217,862013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Jablonec nad Jizerou SM20,9120,9820,982013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Ploukonice SM24,3923,8924,392013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Příšovice LI31,1832,1532,152013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Liberec KarlinkyLINPNPNP2013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Maršovice JN14,54NPNP2013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Koberovy JNNPNPNP2013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Tuř JC17,2715,68NP2013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Benešov u Semil SM17,9417,9817,982013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Malá Skála Malá Skála BJN17,8918,1718,172013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Libuň JC18,4818,1418,482013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB18,5118,7018,702013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Sychrov MB19,5820,3220,322013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Jeřmanice Jeřmanice ALI20,4518,6420,452013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Košťálov SM22,3718,7822,372013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Malá Skála Malá Skála AJN26,3118,3026,312013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Koberovy JN23,1126,4226,422013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM30,6530,1630,652013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Sloup PZ18,78NPNP2013/07/06 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/06 Tatobity,
PKL
2014/07/05 Tatobity, PKL Tatobity
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Příšovice, PKL Příšovice
PKL
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice
PKL
2019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár
PKL
2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019
PKL
2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019
PKL
2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019
PKL
2019/09/01 Valdice, PKL Valdice
PKL
2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019
PKL
Kdy Kde Liga