Telč 2006 - O pohár města Telče

Liga: -
Místo: Telč
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 02. 09. 2006 20:00
Kontakt:   M!lka
Telefon: 

Začátek rezervace: 02. 09. 2006 20:00
Konec rezervace: 02. 09. 2006 20:00
Začátek tipování:  02. 09. 2006 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2006 00:00
Zadal: Milan Pařil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-telc-vnitrni-mesto-2006-09-02-3019.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI16,9617,2217,222013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV17,3817,5017,502011/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nevcehle JI17,3817,6517,652009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Benetice TR17,5117,6617,662012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nevcehle JI17,8317,5517,832007/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plumlov PV17,8417,3717,842013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Nevcehle JI17,55-17,862003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI17,8617,1417,862008/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nevcehle JI17,9017,9017,902002/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bašnice JC17,5917,9317,932014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plumlov PV17,7417,9517,952009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radíkov PR17,9917,9917,992008/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Trnava TR17,9917,9817,992011/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR17,8418,0018,002012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radíkov PR18,0117,9218,012006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Oponešice TR17,3418,0518,052014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bohdalín PE--18,092005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Renmotor Jinolice JC18,1018,0218,102012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Petrovice TR18,1417,2618,142007/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Starý Lískovec Sport BM18,1718,1718,172010/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Olešná HB18,1618,1918,192013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Trnava TR18,2217,9018,222009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nevcehle JI17,5918,2518,252011/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Plumlov PV18,2618,0018,262007/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Petrovice TR17,59-18,272003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nevcehle JI18,3318,3318,332000/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nevcehle BJI--18,342005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,3518,3018,352009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Urbanov JI18,0118,3518,352009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad - Kunčice BUO18,3918,1118,392014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,4018,0418,402014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Plumlov PV--18,422005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Žďár JH18,4318,0318,432006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Petrovice TR18,4818,4818,482002/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Olešná HB17,8518,4918,492014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Černovice BK--18,522005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,5418,5418,542008/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Dolní Němčice JH17,9318,5418,542012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Žďár JH--18,562005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Dolní Němčice JH18,4218,5718,572013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Žernovník BK18,5718,5918,592012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Čikov TR18,6218,4318,622014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Boršov JI18,6318,6118,632013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,6218,6418,642013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Předín TR18,6518,5218,652012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Velichovky NA18,1618,6518,652012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Žďár JH18,19-18,652003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Únětice 1911 PJ18,6818,6818,682010/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Hluboké TR18,2018,6918,692013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Radíkov PR18,7018,7018,702010/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Pasohlávky BO18,7418,1518,742013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chářovice BN18,7618,3718,762013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Petrovice TR--18,772004/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Bašnice JC18,7818,4118,782006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Větřní JIPCK--18,812005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Nevcehle BJI--18,822004/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Petrovice TR17,3618,8518,852005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Pavlov JI18,5518,8618,862009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Žernovník BK18,1318,8618,862013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Tatobity SM18,8118,8718,872014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Sedlatice JI17,5118,8818,882014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nevcehle JI18,9017,3618,902013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Slapy TA18,9418,0318,942014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Nová Včelnice JH-18,4718,952003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Nevcehle JI18,1018,9618,962006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Bašnice JC--18,992005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Strážov KT18,9918,9318,992006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Nevcehle JI--19,012004/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Čikov TR19,0218,2619,022013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Bohdalín PE19,0318,8619,032014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Petrovice TR19,0319,0319,032000/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Čechtín TR18,3719,0619,062006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Dolní Němčice JH19,1018,2819,102014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chrášťany LT19,1218,4219,122014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Žernovník BK18,2319,1519,152014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Černovice BK18,4619,1619,162006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Čikov TR19,1819,0819,182012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Sedmpány BN19,1917,9519,192014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Nevcehle JI--19,232005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Želetava TR18,8919,2419,242012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Špičky PR19,2418,8219,242014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Bohdalín PE18,77-19,252003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Žďár JH19,0919,2619,262012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Přibyslavice TR19,2819,2819,282002/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,4219,2919,292012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Stanoviště BO-18,3219,292003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Vémyslice ZN19,3119,2119,312014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Nevcehle BJI19,22-19,322003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Benetice TR19,3319,0019,332013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Urbanov JI17,4719,3419,342005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Olšovec PR18,6219,3419,342012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Hostěradice ZN19,34-19,352003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Bukovany BN19,3219,3719,372014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Pňovice PB18,0719,3719,372006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Želetava TR19,3819,3419,382006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Markvarec JH19,3919,3919,392001/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Radotice TR19,2619,3919,392012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Třísov CK19,4119,4119,412000/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Výčapy TR-19,2919,422003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Krasonice JI19,4919,0519,492012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/09/09 Telč, O pohár města Telče
-
2001/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2002/08/31 Telč, O pohár města Telče
-
2003/09/06 Telč, JI, O pohár města Telče
FSCR
2004/09/04 Telč, O pohár města Telče
-
2005/09/03 Telč, O pohár města Telče
-
2006/09/02 Telč, O pohár města Telče
-
2007/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2008/09/06 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2009/09/05 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2010/09/04 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2011/09/03 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2012/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2013/09/14 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2014/09/13 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/14 Cvičiště za železářstvím, SDH Odry a Tošodry fire team vás zvou na 29.ročn
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Svatoslav ZRUŠENO, 4.kolo Žďárské ligy Svatoslav
-
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2020/08/15 Svrčovec, PYTLOVSKÁ KÁĎ
-
2020/08/15 Rožnov pod Radhoštěm, 9.ročník
-
2020/08/15 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup
-
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál A.Rončky, 12.kolo MSP-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště
-
2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2020/08/22 Amfiteátr Velká Bystřice, IX. ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020
-
2020/08/22 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/22 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města
-
2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B
-
2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B
-
2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B
-
2020/08/22 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/29 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda
-
2020/08/30 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020
-
2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž
-
2020/09/04 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
2020/09/05 Pocinovice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
2020/09/05 Litenčice, Memorial Pavlů Měrkových
-
2020/09/06 Pasečnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 U SUPA Litohoř koupaliště, Memoriál Antonína Abraháma
-
2020/09/12 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2020
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga