Telč, nám. Zachariáše z Hradce 2014 - O pohár města Telče

Liga: -
Místo: Telč
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 13. 09. 2014 09:00
Kontakt:   SDH Nevcehle
Telefon:  608547704

Začátek rezervace: 13. 09. 2014 09:00
Konec rezervace: 13. 09. 2014 09:00
Začátek tipování:  06. 05. 2014 20:00
Konec hlasování: 13. 09. 2014 00:00
Zadal: Anna Poukarová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhnevcehle.cz/sdh/index.php

Poznámka pořadatele

9:00 start soutěže O pohár starosty města Telče (mladí hasiči)

16:30 start soutěže O pohár Zámku Telč (ženy)

20:00 start noční soutěže O pohár města Telče (muži)

 

kategorie ženy a muži jsou pouze pro pozvaná družstva pořadatelem (není možno na soutěž přijet bez pozvání, bez zaplacení startovného předem)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-telc-vnitrni-mesto-2014-09-13-4614.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oprechtice FMHonza Adamec
22Nevcehle BJIHonza Adamec
33Kněžice TRHonza Adamec
44Hrobce LTHonza Adamec
55Olešná u Ledče HBHonza Adamec
66Příseka JIHonza Adamec
77Žižkovo Pole HBHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
99Mladoňovice TRHonza Adamec
1010Heřmaneč AJHHonza Adamec
1111Boršov JIHonza Adamec
1212Dalovy BNHonza Adamec
1313Tatobity SMHonza Adamec
1414Špičky PRHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
1717Předín TRHonza Adamec
1818Jindřichovice JIHonza Adamec
1919Želetava TRHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Bašnice JCHonza Adamec
2222Vémyslice ZNHonza Adamec
2323Pasohlávky BOHonza Adamec
2424Budkov TRHonza Adamec
2525Oponešice TRJan Krejčí
2626Chvalovice ZNHonza Adamec
2727Chrášťany LTHonza Adamec
2828Bohdalín PEJan Krejčí
2929Sedlejov JIHonza Adamec
3030Stará Říše JIHonza Adamec
3131Radotice TRHonza Adamec
3232Sedlatice JIHonza Adamec
3333Chrást PBHonza Adamec
3434Dolní Němčice JHHonza Adamec
3535Lavičky ZRHonza Adamec
3636Čikov TRHonza Adamec
3737Žernovník BKHonza Adamec
3838Hornice TRHonza Adamec
3939Krahulčí JIHonza Adamec
4040Petrovice BTRHonza Adamec
4141Dvorce JHHonza Adamec
4242Radětice TAJan Krejčí
4343Dolní Němčice BJHHonza Adamec
4444Cizkrajov JHHonza Adamec
4545Chářovice BNHonza Adamec
4646Velký Třebešov NAJan Krejčí
4747Karolín KMHonza Adamec
4848Horky TRHonza Adamec
4949Police TRHonza Adamec
5050Strachoňovice JIHonza Adamec
5151Sedmpány BNHonza Adamec
5252Šaratice VYHonza Adamec
5353Markvarec JHHonza Adamec
5454Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
5555Zdislavice BNAnna Poukarová
5656Slapy TAHonza Adamec
5757Bukovany BNHonza Adamec
5858Chlum BCKHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JIHonza Adamec
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radonín TRHonza Adamec
44Nová Včelnice JHHonza Adamec
55Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
66Špičky PRHonza Adamec
77Dvorce JHHonza Adamec
88Boršov JIHonza Adamec
99Častohostice TRJan Krejčí
1011Mladoňovice TRHonza Adamec
1112Nová Říše JIHonza Adamec
1213Trnava TRHonza Adamec
1314Jindřichovice JIHonza Adamec
1415Strachoňovice JIHonza Adamec
1516Sedlejov JIHonza Adamec
1617Zajíčkov PEHonza Adamec
1718Vítonice ZNAnna Poukarová
1819Letohrad - Orlice UOAnna Poukarová
1920Olešná HBAnna Poukarová
2021Horky TRHonza Adamec
2122Velké Meziříčí ZRHonza Adamec
2223Nové Dvory KikinkyLTAnna Poukarová
2324Jakubov u Moravských Budějovic TRHonza Adamec
2425Budišov TRAnna Poukarová
2526Ždírec nad Doubravou HBHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kunovice VS17,3016,9917,302006/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nevcehle JI17,4416,8417,442008/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevcehle JI16,8517,4617,462006/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevcehle JI17,6717,2317,672007/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevcehle JI17,7117,6317,712014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Výčapy TR18,3017,7317,732008/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radíkov PR17,9317,8617,932011/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ždírec nad Doubravou HB17,7218,0018,002011/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nevcehle JI17,1918,0118,012013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevcehle JI18,0117,4118,012010/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chrášťany LT17,7518,0818,082011/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Výčapy TR17,71-18,312005/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Trnava TR18,3218,3218,322009/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vitiněves JC18,3518,3518,352010/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ždírec nad Doubravou HB18,3418,3718,372014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nevcehle JI--18,382005/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nevcehle JI18,4418,2618,442012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dvorce TA18,3818,4718,472012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ždírec nad Doubravou HB18,4718,2518,472012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sychotín BK18,4818,2918,482009/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Žernovník BK18,2118,5218,522009/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Výčapy BTR18,4218,5918,592007/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chrášťany LT17,8618,6618,662013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhotky ZR--18,702005/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Výčapy TR18,7018,7018,702010/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Velké Meziříčí BZR18,0718,7218,722012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Letohrad - Orlice UO18,6818,7218,722014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Boršov JI18,3418,8118,812014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Němčice BK18,7718,8418,842012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Výčapy TR18,5118,8618,862007/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Úherce PS18,8618,5018,862006/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Sedlejov JI18,9218,8818,922008/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Velké Meziříčí ZR18,9518,9318,952014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sedlejov JI18,7719,0419,042014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sedlejov JI18,9919,0919,092013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bezděkov pod Třemšínem PB19,2418,5619,242012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dvorce JH18,4119,2819,282014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Mladoňovice TR18,7419,4619,462012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Předín TR19,5019,1919,502012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dvorce TA18,8619,6219,622013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Výčapy TR18,4319,7019,702012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Úherce PS--19,722004/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,3919,7519,752014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nevcehle BJI19,7519,6419,752012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Velké Meziříčí ZR19,8219,4719,822012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Radonín TR19,8419,6819,842014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kamenice nad Lipou PE19,9019,7519,902014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Radíkov PR19,9718,6919,972012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nová Včelnice JH19,6720,0120,012012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Výčapy TR--20,242004/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Lhotky ZR--20,332004/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lhotky Sport ZR20,7820,3520,782013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Budišov TR20,8619,6220,862014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Jindřichovice JI20,863,6620,862014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chotěmice TA21,0420,3821,042012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Kamenice nad Lipou PE20,5421,1621,162013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Vítonice ZN21,3220,2521,322014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Horky TR21,3921,3721,392014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Zajíčkov PE20,5421,4621,462013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Vítonice ZN18,5821,8921,892013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Trnava BUSTRTR20,4321,9121,912013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Nové Dvory LT22,1320,4222,132013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Nové Dvory KikinkyLT22,5218,8822,522014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Žižkovo Pole HB22,7821,1622,782013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Boršov JI22,7622,8922,892013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Jindřichovice JI19,0822,9422,942012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Špičky PR18,2923,2223,222014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Sychotín BK23,3118,2923,312012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Lhotky ZR18,0623,9323,932006/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nová Včelnice JH23,7724,1124,112013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Petrůvky TR24,1919,3524,192012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Boršov JI23,0224,1924,192012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Nová Říše JI24,3123,7324,312013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Výčapy TR24,6724,6724,672002/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Jeřmanice LI24,9124,5024,912012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lhotky ZR-23,8125,012003/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Úherce PS--25,032005/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Chrášťany LT17,9525,3125,312012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Jindřichovice JI18,9225,5725,572013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Kamenice nad Lipou PE23,5425,8925,892012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Velké Meziříčí ZR25,9025,9025,902002/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Pavlov JI25,54-26,072003/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Velké Meziříčí ZR-25,0126,282003/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Hvězdoňovice TR-26,0726,622003/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Hostěradice ZN25,43-26,792003/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Lhotky Sport ZR27,3422,3727,342012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Radonín TR-25,2228,002003/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Nová Ves JI27,4928,0628,062012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Lhotky ZR28,4128,4128,412002/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Dačice I JH25,92-28,602003/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Jindřichovice JI-28,3128,902003/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Velké MeziříčíZR28,8630,0430,042013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Sedlejov JI30,7530,6030,752012/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Nová Říše JI29,0431,0831,082014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Nevcehle JI26,18-32,912003/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Strachoňovice JI33,9432,4833,942014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Častohostice TR20,2235,1035,102014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Výčapy TR36,4436,4436,442000/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Nová Včelnice JH37,3037,3037,302000/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nová Včelnice JH39,7038,2639,702014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/09/09 Telč, O pohár města Telče
-
2001/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2002/08/31 Telč, O pohár města Telče
-
2003/09/06 Telč, JI, O pohár města Telče
FSCR
2004/09/04 Telč, O pohár města Telče
-
2005/09/03 Telč, O pohár města Telče
-
2006/09/02 Telč, O pohár města Telče
-
2007/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2008/09/06 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2009/09/05 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2010/09/04 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2011/09/03 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2012/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2013/09/14 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2014/09/13 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga