Tichov 2015 - Noční soutěž Tichov

Liga: -
Místo: Tichov
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 08. 08. 2015 21:30
Kontakt:   SDH Tichov
Telefon: 

Začátek rezervace: 08. 08. 2015 21:30
Konec rezervace: 08. 08. 2015 21:30
Začátek tipování:  08. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 08. 08. 2015 00:00
Zadal: Lukáš Dorničák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhtichov.wz.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Kategorie: muži, ženy 2B

Povrch: základna koberec, ostatní travnatý povrch

Časomíra: terče sklopné, start pistol


Začátek rezervace: 25. 07. 2015 21:30 Konec rezervace: 07. 08. 2015 23:59


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tichov-6491.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Valašské Příkazy AVS15,8415,5915,842018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Horní Lideč VS--16,202015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lipová ZL16,3016,5016,502018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mirošov ZL--16,742015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  - Streženice---17,102015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Tichov AZL17,2616,6317,262018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  - B Lúky---17,812015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lidečko VS--17,982015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jestřabí ZL--18,072015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vysoké Pole ZL--18,072015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Slušovice CZL--18,242015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bylnice ZL18,4918,1318,492018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Drnovice ZL18,4218,5618,562018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Brusné KM18,5918,5018,592018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nedašova Lhota NedašovZL--18,742015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Louky ZL19,2918,6219,292018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hřivínův Újezd ZL19,6218,5819,622018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Křekov ZL--19,702015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Podolí VS--19,802015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Tichov BZL20,1216,5320,122018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Valašské Příkazy BVS16,3420,4720,472018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Slopné ZL--20,482015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rudimov ZL22,1921,9922,192018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Tichov BZL--24,702015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Valašská Senice VS--28,262015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Študlov VS--35,072015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lukov ZL--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Poteč ZL-15,39NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dolní Lhota ZL--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lidečko VS--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zádveřice WZL--NP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ratiboř VS--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Poteč ZL--NP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Tichov AZL--NP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lipová ZL--NP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Valašské Příkazy VS--NP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Drnovice ZL18,2018,1118,202018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Popov ZL18,2318,2318,232018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vlachovice ZL18,3118,3118,312018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Holešov KM18,4719,1619,162018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mirošov ZL19,4519,0019,452018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Slušovice ZL--19,772015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bohuslavice u Zlína ZL19,9518,9319,952018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  - Mostiště---20,132015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vlachovice ZL--22,202015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lipová ZL--22,482015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tichov ZL--26,742015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Valašské Příkazy VS--NP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vysoké Pole ZL--NP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/08/08 Tichov, Noční soutěž Tichov
-
2016/08/13 Tichov, Noční soutěž Tichov
-
2017/08/12 Tichov, Noční soutěž Tichov
-
2018/08/25 Dětská pohárová soutěž Tichov, Tichov
-
2018/08/25 Noční soutěž Tichov, Tichov
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga