Třeština (SU) 2019 - Poslední výstřik, noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Třeština
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 21. 09. 2019 19:30
Kontakt:   Ladislav Plechatý
Telefon:  602 618 490

Začátek rezervace: 15. 09. 2019 19:00
Konec rezervace: 21. 09. 2019 12:00
Začátek tipování:  21. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 21. 09. 2019 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Třeština-170798789610237/

Poznámka pořadatele

Hasičský areál na hřišti


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trestina-10308.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Třeština SUPavel Navrátil - admin ONL
22Radíkov OLDejv Tietze
33Leskovec nad Moravicí mužiBRNikola Škodáková
44Měrotín OLkryštof pluskal
55Domamyslice PVBarbora Paráková
66Krasice ŽenyPVAdam Buigl
77Chořelice OLPatrik Horák
88Loučany OLDagmar Bartoňková
99Bezděčí u Trnávky SYPavla Komoňová
1010Třeština SUPavel Navrátil - admin ONL
1111Olešnice OLLukáš Hampl
1212Čechy pod Kosířem PVAlča Buriánková
1313Niva PVTomáš Růžička
1414Bezděčí u Trnávky muziSYMartin Elner
1515Kožušany OLRadek Vyhnal
1616Bílovice Ženy B PVJana Vinklerová
1717Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
1818Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
1919Velká Bystřice OLMichal Surma
2020Pavlov SUJiří Puchýř
2121Grygov OLštěpán dvorský
2222Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
2323Blatec OLTomáš Havlíček
2424Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
2525Kožušany OLMichaela Vystavělová
2626Cholina OLSabina Hájíčková
2727Vojnice OLEd Sheeran
2828Olešnice OLMartina Hubáčková
2929Haňovice OLKarolína Studená
3030Dolany OLTomáš Pavlík
3131Vojnice OLPatrik Pospíšil
3232Dub nad Moravou OLKateřina Skládalová
3333Mladeč OLAdam Dvorský
3434Bílovice PVAdéla Buiglová
3535Pěnčín PVAnežka Husičková
3636Ráječek SUlallin
3737Velká Bystřice OLDavid Malecký
3838Otinoves PVLukáš Trefil
3939Nemile SUTomáš Hampl
4040Velký Týnec OLTereza Košůtková
4141Bílovice PVStanislav Režný
4242Hrabůvka PRJakub Grygařík
4343Kokory PRPetra Trefilová
4444Sobotín SUAdéla Blažková
4545Štíty SUMarek
4646Hrabišín SUPetr Jancik
4747Bludov SUTomáš Riedl
4848Dolní Libina SUPetr Libina
4949Janovice BRKlára Blažková
5050Bílý Potok JEMarek Konečný
5151Maršíkov ženySUSimona
5252Alojzov PVPavla Mikšíková
5353Lukov ZLJan Drábek
5454Cholina OLPatrik Maksant
5555Kosov SUMichaela
5656Lesnice ŽenySUMartina Vepřková
5757Kosov SUsdh kosov
5858Náměšť na Hané OLMartin Dedek
5959Velký Týnec OLFilip Hricisin
6060Ratiboř VSJakub Válek
6161Bílovice PVPetr Dokoupil
6263Bludov SUVojtěch
6372Široký Brod JERoman Muzikant
6473Hrabišín SURoman Jírů
6574Zábřeh SUJarda Rattay
6675Bělkovice-Lašťany OLAnna Majerova
6777Myslechovice OLMartin Kroupa
6878Otinoves PVMartin Dvořák
6979Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
7080Mladeč OLMartin Kristek
7183Bohuslavice SUPavel Dostál
7286Dolní Studénky MužiSUJan Rotter
7397Ďáblice ABLucie Neumanová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže