Třeština (SU) 2019 - Poslední výstřik, noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Třeština
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 21. 09. 2019 19:30
Kontakt:   Ladislav Plechatý
Telefon:  602 618 490

Začátek rezervace: 15. 09. 2019 19:00
Konec rezervace: 21. 09. 2019 12:00
Začátek tipování:  21. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 21. 09. 2019 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Třeština-170798789610237/

Poznámka pořadatele

Hasičský areál na hřišti


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trestina-10308.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Třeština SUPavel Navrátil - admin ONL
22Radíkov OLDejv Tietze
33Leskovec nad Moravicí mužiBRNikola Škodáková
44Měrotín OLkryštof pluskal
55Domamyslice PVBarbora Paráková
66Krasice - Prostějov  ŽenyPVAdam Buigl
77Chořelice OLPatrik Horák
88Loučany OLDagmar Bartoňková
99Bezděčí u Trnávky SYPavla Komoňová
1010Třeština SUPavel Navrátil - admin ONL
1111Olešnice OLLukáš Hampl
1212Čechy pod Kosířem PVAlča Buriánková
1313Niva PVTomáš Růžička
1414Bezděčí u Trnávky muziSYMartin Elner
1515Kožušany OLRadek Vyhnal
1616Bílovice Ženy B PVJana Vinklerová
1717Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
1818Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
1919Velká Bystřice OLMichal Surma
2020Pavlov SUJiří Puchýř
2121Grygov OLštěpán dvorský
2222Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
2323Blatec OLTomáš Havlíček
2424Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
2525Kožušany OLMichaela Vystavělová
2626Cholina OLSabina Hájíčková
2727Vojnice OLEd Sheeran
2828Olešnice OLMartina Hubáčková
2929Haňovice OLKarolína Studená
3030Dolany OLTomáš Pavlík
3131Vojnice OLPatrik Pospíšil
3232Dub nad Moravou OLKateřina Skládalová
3333Mladeč OLAdam Dvorský
3434Bílovice PVAdéla Buiglová
3535Pěnčín PVAnežka Husičková
3636Ráječek SUlallin
3737Velká Bystřice OLDavid Malecký
3838Otinoves PVLukáš Trefil
3939Nemile SUFanThom
4040Velký Týnec OLTereza Košůtková
4141Bílovice PVStanislav Režný
4242Hrabůvka PRJakub Grygařík
4343Kokory PRPetra Trefilová
4444Sobotín SUAdéla Blažková
4545Štíty SUMarek
4646Hrabišín SUPetr Jancik
4747Bludov SUTomáš Riedl
4848Dolní Libina SUPetr Libina
4949Janovice BRKlára Blažková
5050Bílý Potok JEMarek Konečný
5151Maršíkov ženySUSimona
5252Alojzov PVPavla Mikšíková
5353Lukov ZLJan Drábek
5454Cholina OLPatrik Maksant
5555Kosov SUMichaela
5656Lesnice ŽenySUMartina Vepřková
5757Kosov SUsdh kosov
5858Náměšť na Hané OLMartin Dedek
5959Velký Týnec OLFilip Hricisin
6060Ratiboř VSJakub Válek
6161Bílovice PVPetr Dokoupil
6263Bludov SUVojtěch
6372Široký Brod JERoman Muzikant
6473Hrabišín SURoman Jírů
6574Zábřeh SUJarda Rattay
6675Bělkovice-Lašťany OLAnna Majerova
6777Myslechovice OLMartin Kroupa
6878Otinoves PVMartin Dvořák
6979Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
7080Mladeč OLMartin Kristek
7183Bohuslavice SUPavel Dostál
7286Dolní Studénky MužiSUJan Rotter
7397Ďáblice ABLucie Neumanová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,2414,2614,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čechy pod Kosířem PV14,8414,8414,842019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV14,8515,2015,202022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,3014,8415,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Měrotín OL15,3415,0615,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Velká Bystřice OL15,4914,6615,492021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janovice BR15,5014,7415,502021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Janovice BR14,8815,5015,502022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ráječek SU14,7715,6315,632019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice PV15,5015,6715,672021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Měrotín OL15,6615,6915,692022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladeč OL15,8215,7415,822021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice CPV15,5515,8915,892022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kožušany OL15,4315,9315,932021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílovice PV15,9714,5215,972021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Střelice OL15,6115,9915,992021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Cholina OL16,0516,0516,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Olšany u Prostějova PV15,8416,0716,072019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice XOL16,0616,0916,092019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kožušany OL15,4216,2016,202022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Měrotín BOL16,2915,8116,292021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Starý Jičín NJ15,6316,3316,332022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín BOL16,4816,4016,482022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ludéřov OL15,3716,4916,492022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nenakonice OL15,3716,5016,502022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Třeština SU16,1616,6516,652021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bezděčí u Trnávky SY16,5016,6616,662021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Velká (Hranice III) PR16,7315,9916,732022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Těšetice TyfočáciOL16,7316,3416,732022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kosov SU15,8916,7916,792019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kožušany OL16,8015,9116,802019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Velké Kunětice JE16,8316,7716,832021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Leskovec nad Moravicí BR16,8915,7316,892019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dolany OL16,9315,8416,932019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ráječek SU15,6716,9916,992022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dolní Libina SU16,3117,0017,002019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Třeština SU15,6917,0517,052022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dolní Studénky SU17,1416,7317,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vrchoslavice PV15,6117,1917,192022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dolní Libina SU17,2216,5717,222021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Ratiboř VS17,2814,6317,282019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Lukov ZL16,6017,3217,322019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Náměšť na Hané OL15,8417,3617,362022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nová Dědina OL17,4017,3417,402021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Brníčko SU17,4717,1517,472021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sobotín SU17,2817,5017,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Velké Kunětice JE17,4217,5217,522022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Ludéřov OL17,7114,4917,712019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bezděčí u Trnávky BSY17,7116,4917,712021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Studnice CR17,5517,7417,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Myslechovice OL17,8317,1417,832019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Plumlov PV17,8415,9217,842022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Štíty SU16,6617,9417,942021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bezděčí u Trnávky SY16,4718,0218,022022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Krasice - Prostějov PV18,0717,8718,072021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Studnice CR18,1716,3618,172021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Cholina OL16,2118,2718,272022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bludov SU18,3018,1818,302021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bludov IISU18,3017,1118,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Třeština SU17,5018,4418,442019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Otinoves PV17,5318,4918,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Lešná VS18,3418,5718,572019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Tršice OL17,4618,6018,602022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dolní Studénky SU17,8218,6118,612021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Olšany u Prostějova PV19,0818,1319,082021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Olešnice XOL19,2818,9419,282021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Tošodry fire team NJ16,7819,2819,282022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Chořelice OL17,9119,4519,452022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Plinkout OL19,5919,6419,642022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Přáslavice OL19,7819,7119,782022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Brníčko SU19,9419,8319,942022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Olšany u Prostějova PV18,5620,0420,042022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Velká Bystřice OL20,2315,5220,232022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Radíkov OL16,2920,3320,332019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kobeřice PV20,3819,5020,382022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dolní Studénky SU20,6320,0220,632022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nový Malín SU21,1819,8121,182021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Těšetice RatašiceOL20,9321,2821,282021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bludov ISU21,4719,6821,472019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Bludov SU22,0215,9922,022022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Krasice - Prostějov PV22,9920,5522,992022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Vojnice OL22,4923,1723,172019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Hrabová SU22,4323,3123,312022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Chořelice OL23,5624,0524,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Otinoves PV25,2624,9625,262022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Nová Dědina OL17,9227,0827,082022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Velká Bystřice OL15,9327,2527,252019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Nový Malín SU24,7029,5129,512022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Grygov OL19,9930,9130,912019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Tošodry fire team NJNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Mladeč OLNPNPNP2022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Kokory PRNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Bezděčí u Trnávky SYNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Štíty SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Křenovice PRNPNPNP2022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Ludéřov OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Suchonice OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Zábřeh SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Janovice BRNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nemile SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budíkovice TR15,8816,1216,122022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stará Říše JI16,2116,2716,272022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pšánky HK16,3115,9316,312022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešná HB16,3516,1416,352022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Plumlov PV16,8716,2716,872022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Plumlov PV16,8717,2217,222022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Haňovice OL17,1817,2617,262022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ploukonice SM16,7717,3417,342022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrabišín SU17,3717,2217,372022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrabišín SU17,3717,0617,372022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loučany OL17,4917,1517,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pavlov SU17,5017,3117,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice CUO17,1517,5917,592022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Benetice TR16,6117,6217,622022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Odry NJ16,8417,7317,732021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Plumlov PV17,8616,6417,862022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Haňovice OL17,8817,2117,882021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolní Libina SU17,9216,9617,922021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Krasice - Prostějov PV17,2917,9917,992022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolní Libina SU18,0217,0918,022022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Měrotín OL17,4118,1318,132022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dětkovice VY18,1018,1718,172022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pavlov SU18,3118,1018,312022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolany OL17,9618,3618,362022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hrabišín SU17,5518,3918,392022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pavlov SU18,1718,4018,402022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dolní Libina SU17,2018,4118,412022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kosov SU18,5318,4718,532021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vojnice OL18,6917,6918,692021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lesnice SU18,7418,5918,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Měrotín OL18,3918,7418,742021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Haňovice OL18,8718,5918,872022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Odry NJ18,4418,9318,932022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hrabišín SU19,0218,3719,022021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nová Dědina OL19,0518,8319,052022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Velký Týnec OL19,1918,8019,192019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Světlá BR19,2318,9419,232022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Vojnice OL19,2219,2419,242022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Světlá HoraBR19,1519,2719,272021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dolní Libina SU18,4219,2919,292022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Děrné NJ19,1819,4419,442022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Cholina OL19,2719,5319,532021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Blatec OL19,6819,6019,682021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Cholina OL18,6519,7719,772022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bezděčí u Trnávky SY18,8019,8119,812021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dub nad Moravou OL19,9319,5019,932022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krasice - Prostějov PV19,9917,7519,992019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Pavlov SU19,3820,0220,022021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kožušany OL20,0419,8120,042021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bílovice UH20,0516,8720,052022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Maršíkov SU19,6420,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pavlov SU20,1719,1920,172022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Senetářov BK20,1818,5120,182022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Senetářov BK20,2120,0420,212021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Olešnice OL19,0620,3620,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dub nad Moravou OL20,3520,3720,372019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Bílovice PV20,4720,1320,472022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Šumvald OL20,5220,3320,522021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Soběsuky BPV20,7820,0120,782022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Blatec OL20,6720,8020,802022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Krasice - Prostějov (J)elitaPV20,9721,5221,522022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bezděčí u Trnávky SY22,1020,2222,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Soběsuky APV21,7322,4022,402022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Světlá HoraBR22,4420,5722,442022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Mladeč OL23,1422,4822,482019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Blatec OL20,2423,7423,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nový Malín SU23,8920,5523,892022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bezděčí u Trnávky SY24,8723,1224,872022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Tršice OL24,9123,6824,912022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Šumvald OL22,9324,9324,932022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Kosov SU26,6124,3726,612019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Maršíkov SU29,7329,2729,732022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Nová Dědina OL19,9632,2332,232022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Leskovec nad Moravicí BR32,3932,1932,392022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Náměšť na Hané OL36,6538,6738,672022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Bílovice BPV37,6439,5239,522019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nový Malín SUNPNPNP2022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Kosov SUNPNPNP2022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Krasice - Prostějov PVNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Kožušany OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Velký Týnec OL20,2121,29NP2022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Haňovice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Přáslavice OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Rohle SU32,44NPNP2022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Cholina OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Brušperk FMNPNPNP2022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Vojnice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
-
2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/18 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2022/07/10 Třeština, O pohár SDH
EXČR
2022/08/14 Třeština, hřiště, Muži 3B, ženy a veteráni 2B
-
2022/09/17 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže