Hřiště TJ Třeština 2018 - Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu

Liga: VCOS
Místo: Třeština
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 12. 08. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 12. 08. 2018 10:00
Konec rezervace: 12. 08. 2018 10:00
Začátek tipování:  12. 08. 2018 00:00
Konec hlasování: 12. 08. 2018 00:00
Zadal: Martin Churavý

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trestina-9563.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,2414,2614,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čechy pod Kosířem PV14,8414,8414,842019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV15,3014,8415,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,3415,0615,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ráječek SU14,7715,6315,632019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Cholina OL16,0516,0516,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olšany u Prostějova PV15,8416,0716,072019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL16,0616,0916,092019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kosov SU15,8916,7916,792019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kožušany OL16,8015,9116,802019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Leskovec nad Moravicí BR16,8915,7316,892019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolany OL16,9315,8416,932019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolní Libina SU16,3117,0017,002019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Studénky SU17,1416,7317,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ratiboř VS17,2814,6317,282019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lukov ZL16,6017,3217,322019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sobotín SU17,2817,5017,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ludéřov OL17,7114,4917,712019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Studnice CR17,5517,7417,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Myslechovice OL17,8317,1417,832019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bludov IISU18,3017,1118,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Třeština SU17,5018,4418,442019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Otinoves PV17,5318,4918,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lešná VS18,3418,5718,572019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radíkov OL16,2920,3320,332019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bludov ISU21,4719,6821,472019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vojnice OL22,4923,1723,172019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chořelice OL23,5624,0524,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velká Bystřice OL15,9327,2527,252019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Grygov OL19,9930,9130,912019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kokory PRNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Štíty SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bezděčí u Trnávky SYNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zábřeh SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Janovice BRNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nemile SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Niva PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bílý Potok JENPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,4917,1517,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pavlov SU17,5017,3117,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lesnice SU18,7418,5918,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Velký Týnec OL19,1918,8019,192019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krasice PV19,9917,7519,992019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Maršíkov SU19,6420,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice OL19,0620,3620,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dub nad Moravou OL20,3520,3720,372019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bezděčí u Trnávky SY22,1020,2222,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mladeč OL23,1422,4822,482019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Blatec OL20,2423,7423,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kosov SU26,6124,3726,612019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice BPV37,6439,5239,522019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vojnice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kožušany OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Haňovice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Cholina OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
-
2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže