Trnov 2016 - 6. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Trnov
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 05. 07. 2016 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 19. 06. 2016 20:00
Konec rezervace: 04. 07. 2016 23:59
Začátek tipování:  05. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2016 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trnov-7180.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bašnice JCMilan Novotný
22Velichovky NARadovan Bludský
33Čeperka NPALeoš Kříž
44Hrobice PAHonza Pajer
55Moravany PAHonza Pajer
66Dubenec TUdavid rohlena
77Bystřec  AUOHonza Pajer
88Roudnice HKHonza Pajer
99Jinolice  RenmotorJCHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Pšánky HKHonza Pajer
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice  BUOHonza Pajer
1414Letohrad - Kunčice  CUOHonza Pajer
1515Bystřec  BUOHonza Pajer
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
1818Rohovládova Bělá PAJarda Svoboda
1919Sněžné RKTomáš Karásek
2020Jeníkovice HKJana Kupková
2121Dubenec TUMartínek z Dubence
2222Meziměstí NALukáš Žid
2323Semechnice RKLukáš Žid
2424Srch PAFilip Kolman
2525Bystré RKJosef Ševc
2626Houdkovice RKLukáš Žid
2727Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
2828Tuř JCTomaš Vích
2929Častolovice RKLukáš Žid
3030Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vitiněves JCHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
44Rokytno PAHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Dolní Přím HKHonza Pajer
77Libuň JCHonza Pajer
88Libňatov TUHonza Pajer
99Dlouhá Ves RKPepa Malý
1010Sněžné RKTomáš Karásek
1111Myštěves HKVeronika Borůvková
1212Trnov RKdavid rohlena
1313Bystřec UOLinda Marešová
1414Nepomuky UOKateřina Krudencová
1515Jeníkovice HKJana Kupková
1616Semechnice RKLukáš Žid
1717Opočno RKLukáš Žid
1818Houdkovice RKLukáš Žid
1919Kvasiny BRKLukáš Žid
2020Letohrad - Kunčice UORadka Pavelková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC15,5515,8415,842016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC15,8416,1316,132018/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jinolice RenmotorJC16,2016,1316,202014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Orlice AUO15,5016,2316,232016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Letohrad JeleniUO16,2116,2716,272017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC15,7516,4016,402015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pšánky HK16,3516,4616,462018/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice CUO16,2616,5716,572016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bašnice JC15,9416,6116,612016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice BUO16,6116,6416,642017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice CUO16,6916,6616,692015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice BUO16,5416,7016,702018/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Trnov RK16,6916,7516,752018/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pšánky HK16,7716,7516,772017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Jinolice RenmotorJC16,6116,7816,782013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice CUO16,9316,6416,932013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Libuň JC16,9516,8516,952013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Trnov RK16,9616,9616,962014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad - Orlice UO17,0016,9117,002015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad - Kunčice BUO16,6017,0117,012013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Trnov RK16,9717,0417,042016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chrášťany LT16,5017,0917,092017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Libuň JC17,1016,8417,102014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Libuň JC16,9817,1217,122015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Kosmonosy MB17,1516,7017,152015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Trnov RK16,9117,1717,172017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice BUO17,1817,1917,192015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bašnice JC17,1916,6217,192013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Petrovice TR--17,232005/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čeperka NPA16,9317,2417,242016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bystřec AUO16,3417,2917,292016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Velký Třebešov NA16,7317,2917,292016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Tuř JC17,1617,3017,302015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Horní Radechová BNA17,3117,2817,312015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Letohrad - Kunčice BUO17,3116,9917,312014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Letohrad - Kunčice BUO16,4317,3417,342016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Pšánky AHK17,3117,3417,342015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Myštěves HK17,3515,9017,352018/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Bříšťany JC16,8717,3817,382014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Radechová BNA17,3017,3917,392014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Trnov RK16,9817,4217,422015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Žďár JH--17,432005/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Pšánky AHK17,4517,1017,452014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Únětice PJ17,4816,8017,482014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bystřec AUO17,4817,2217,482017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bašnice JC17,4917,4717,492014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Košťálov SM17,3617,5017,502016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Letohrad - Kunčice CUO17,5216,8117,522014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bystřec AUO16,8317,5317,532014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Bystřec BUO16,9817,5317,532016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Čeperka NPA17,0217,5417,542015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Vacenovice HO--17,542005/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Velký Třebešov NA17,5517,3717,552014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Letohrad - Kunčice DUO17,5317,5717,572017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Bystřec AUO17,2417,5817,582015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Plumlov PV--17,592005/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Horní Radechová BNA17,6117,5417,612013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Tatobity SM16,6917,6117,612018/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Myštěves HK16,4417,6217,622016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Bolatice OP--17,672005/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Podůlší BéčkoJC17,1517,7317,732013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Šarovy ZL--17,752005/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Bohdalín PE--17,762005/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Pšánky BHK16,8817,7617,762014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Nevcehle JI--17,792005/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Tuř JC17,7917,2817,792014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Červený Kostelec NA17,8017,2317,802014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Dubenec TU17,6917,8417,842018/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Velký Třebešov NA17,8817,3517,882013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Mniší NJ--17,882005/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Podůlší BéčkoJC17,2417,8917,892014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Letohrad UO--17,912005/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Velké Hoštice OP17,9517,9517,952000/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Babice VS--17,952005/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bašnice JC17,9516,7817,952015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Tuř JC17,7017,9917,992016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Bystřec BUO17,9917,2917,992015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Hrobice PA17,8617,9917,992015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Bystřec AUO18,0017,7118,002018/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Hrobice PA17,3418,0818,082017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Letohrad - Orlice UO18,0917,3018,092014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Prchalov NJ--18,092005/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Pšánky BHK16,9218,1018,102013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Myštěves HK16,5618,1218,122017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Dubenec TU17,3318,1418,142016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Neplachovice OP--18,142005/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Mistřice UH18,1517,9118,152000/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Úherce PS--18,162005/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Vacenovice HO18,1717,8918,172000/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Trnov RK--18,212004/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Čeperka PA18,2517,4718,252017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Dubenec TU18,2917,9518,292017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Radíkov PR18,3117,9518,312000/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Radíkov PR--18,312004/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Mistřice UH--18,322004/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Bašnice JC--18,342004/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Roudnice HK18,0818,4018,402013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Plumlov PV--18,412004/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Petrov HO--18,422005/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Letohrad UO--18,422004/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/06/16 Trnov, RK, O putovní pohár SDH Trnov
EXČR
2000/08/19 Trnov, RK,
EXČR
2004/05/23 Trnov, RK, O putovní pohár SDH Trnov
EXČR
2005/06/12 Trnov, RK, O putovní pohár SDH Trnov
EXČR
2013/06/15 Trnov, fotbalové hřiště, O PUTOVNÍ POHÁRY SDH TRNOV
VČHL
2014/05/31 Trnov, 3. kolo VČHL
VČHL
2015/05/30 Trnov, 2. kolo VČHL
VČHL
2016/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2017/06/10 Trnov, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga