Hřiště u KD Bohuňovice 2021 - Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B

Liga: -
Místo: Trusovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 07. 08. 2021 20:00
Kontakt:   Patrik Siegel
Telefon:  608962880

Začátek rezervace: 31. 07. 2021 20:00
Konec rezervace: 06. 08. 2021 20:00
Začátek tipování:  07. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 07. 08. 2021 00:00
Zadal: Tomáš Hradil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://sdhtrusovice.estranky.cz/

Poznámka pořadatele

Noční hasičská soutěž mužů a žen na 2B

Místo konání hřiště SDH Trusovice u kulturního domu v Bohuňovicích.

Soutěží se v požárním útoku na 2B.

Pravidla dle „Směrnice hasičských sportovních soutěží pro M, Ž“ + místní úprava, vlastní OZ, B 65, C 42, PÚ bez přetlakového ventilu, sací koš musí být našroubován před ponořením do vody, po skončení PÚ musí být celé sací vedení sešroubováno. Osvětlena bude základna, trať, terče i KÁĎ.

Příjezd družstev do 20:00 

Zahájení 20:30

Ceny: 1. – 3. místo poháry, dále dárkové balíčky dle možností pořadatele

 

Podle počtu zúčastněných družstev se na nástupu rozhodne o počtu pokusů a o případné uspořádaní doplňkové soutěže o Nejrychlejší zadek (každá disciplína hodnocena zvlášť)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trusovice-11922.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Trusovice OLTomáš Hradil
22Velká Bystřice OLTomáš Hradil
33Svésedlice OLMarkéta Bečáková
44Velká (Hranice III) PRBarbora Paráková
55Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
66Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
77Kokory PRLibor Daňa
88Svésedlice OLMarkéta Bečáková
99Dolany OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1111Šumvald OLNikola Tylová
1212Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
1314Těšetice OLAdriana Šulcová
1415Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
1516Měrotín Muži BOLŠimon Šmída
1617Trusovice BOLTomáš Hradil
1718Břidličná BRJaromir Pavlik
1819Nenakonice OLJiří Tomecek
1920Vysoká MužiPRTomáš Horák
2021Kožušany OLPetr Zmeškal
2122Újezd OLPetr Vrubel
2223Blatec OLMartin Sahliger
2324Bystřička MužiVSJakub Rudolecký
2425Řídeč OLLukáš Míča
2526Pavlov-výběr SUMagdalena Břeňová
2627Šumvald OLMichal Blumtritt
2728Ratiboř VSJakub Válek
2829Blatec ŽenyOLDominika Švecová
2930Vojnice OLTomáš Hradil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kokory PR15,4715,6615,662021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velká (Hranice III) PR15,8215,7315,822021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chválkovice OL16,2515,7216,252021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Velká Bystřice OL14,4816,3016,302021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vojnice OL15,5016,4616,462021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Břidličná BR17,1415,8417,142021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Blatec OL16,9317,3317,332021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Šumvald OL17,4016,3417,402021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svésedlice OL17,7217,2417,722021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kožušany OL17,8317,8417,842021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dolany OL17,9520,1820,182021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vysoká PR16,0423,1023,102021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Trusovice OLMSMSMS2021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Olšany u Prostějova PVDSQDSQDSQ2021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velký Týnec OL19,5820,0820,082021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Droždín OL19,0420,8020,802021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Šumvald OL22,7421,9022,742021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Blatec OL23,4719,7523,472021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Svésedlice OL30,5230,2930,522021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/23 Hřiště u KD Bohuňovice, Železný hasič Trusovice - soutěž TFA
-
2021/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/02/11 Nevřeň, ICE CUP
-
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023
-
2023/07/02 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2023/08/05 Hasičské hřiště Petřvaldík, O putovní pohár SDH Petřvaldík 2B (7.kolo MSL)
-
2023/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2023
-
Kdy Kde Liga