Tuř u Jičína 2013 - Vyhánění pavouků

Liga: -
Místo: Tuř
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 27. 04. 2013 09:00
Kontakt:   Miroslav Řehák
Telefon:  603154170

Začátek rezervace: 01. 04. 2013 20:00
Konec rezervace: 27. 04. 2013 09:00
Začátek tipování:  27. 04. 2013 20:00
Konec hlasování: 27. 04. 2013 00:00
Zadal: Miroslav Řehák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasicitur.webnode.cz/

Poznámka pořadatele

Tradiční soutěž "Vyhánění pavouků" je prvním ze serie poháru starostky Osh Jičín. Soutěž se jede podle pravidel požárního sportu na široké 2B pro muže i ženy. Bez přetlakového ventilu. Voda v kádi se nedoplňuje. Družstvo si může půjčit jednoho člena, který musí běžet ve svém domovském dresu.Časomíra elektronická-Sdh Tuř. Rezervace pořadí zde,nebo na našich stránkách http://hasicitur.webnode.cz/ nebo telefon.

Prosíme týmy, které si přejí speciální muziku, aby poslali interpreta a název skladby na email  mirekrehak@centrum.cz. Dále Vás chci poprosit, aby jste mi na zmíněný email poslali nějakou prezentaci Vašeho týmu(složení,úspěchy,soutěže apod), aby komentátor měl možnost Váš tým představit. Nezapoměňte při zasílání informací a muziky připsat název týmu.Těšíme se na Vás 27.4.2013


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tur-2013-04-27-3370.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tuř SDH Tuř - mužiJCMiroslav Řehák
22Vidochov mužiJCMiroslav Řehák
33Chyjice mužiJCMiroslav Řehák
44Studénka mužiJCMiroslav Řehák
55Mladějov mužiJCMiroslav Řehák
66Veselá mužiSMMiroslav Řehák
77Valdice mužiJCMiroslav Řehák
88Myštěves mužiHKMiroslav Řehák
99Popovice mužiJCMiroslav Řehák
1010Lány JCMiroslav Řehák
1111Horní Nová Ves mužiJCMiroslav Řehák
1212Lázně Bělohrad mužiJCMiroslav Řehák
1313Robousy mužiJCMiroslav Řehák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Slatiny  ženyJCMiroslav Řehák
22Nová Paka ženyJCMiroslav Řehák
33Vidochov ženy BJCMiroslav Řehák
44Nemyčeves ženyJCMiroslav Řehák
55Vidochov ženy AJCMiroslav Řehák
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Holín JCMiroslav Řehák
22Nemyčeves JCMiroslav Řehák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC14,4314,3914,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM14,8214,6814,822013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM14,8914,5714,892014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kosmonosy MB14,9815,0615,062013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK15,1415,0715,142013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bašnice JC15,1115,2315,232013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kosmonosy MB15,2614,9715,262014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sloup PZ15,0015,2815,282014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Podůlší JC15,3015,1415,302014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Maršovice JN15,3715,1515,372013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tatobity SM15,3815,3115,382014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Tuř JC15,5314,9715,532013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Podůlší JC14,7615,5315,532013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN15,6315,0915,632013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Maršovice JN15,3915,6515,652014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Tuř JC15,7514,6515,752014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tuř JC14,6815,8415,842014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM15,8815,6815,882014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Roudný JN15,7415,9415,942014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Smidary HK15,9615,7715,962014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velký Třebešov NA15,9915,4615,992014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Karlinky ALI16,0715,6516,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Košťálov SM16,0815,8516,082013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Renmotor Jinolice JC16,1214,6516,122014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jílové u Držkova JN16,1515,4916,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Obrubce MB16,1615,4416,162014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bříšťany JC16,2614,9816,262014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mladějov JC16,1916,3116,312013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Roudný JN16,4316,3216,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hradčany LI15,6016,4316,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Tatobity SM15,6016,4416,442013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kopidlno JC16,6115,4316,612014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bozkov ASM16,6316,3616,632014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Valdice JC16,2516,6716,672014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Jílové u Držkova JN16,2416,7316,732014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Malá Skála JN16,4116,7616,762014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bukovina, Turnov SM16,7316,8016,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Karlinky LI16,8116,4316,812014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jeřmanice LI16,9516,9116,952014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kopidlno JC17,1117,1117,112014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Veselá SM17,1515,2517,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Košťálov SM17,2116,0117,212014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sloup PZ16,0317,3617,362014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Ploukonice SM17,4216,8317,422014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Příšovice LI17,8818,0818,082014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bozkov Bozkov ASM16,1318,1018,102013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krásná Ves MB17,7418,1918,192014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Veselá SM16,7318,2018,202014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Janův Důl LI17,6618,3018,302014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bozkov BSM17,6418,7118,712014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Příšovice LI16,8118,7518,752014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Příšovice LI17,5518,9418,942013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Skála JN18,5318,9618,962013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Ploukonice SM18,4018,9818,982013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bukovina, Turnov SM19,4118,0419,412014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Ploužnice SM19,5018,7619,502013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Ves LI18,8519,7119,712014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hradčany LI18,5621,0721,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Jeřmanice LI21,5420,7621,542014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Záskalí LI24,2424,0924,242014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Velké Hamry JN24,5825,3325,332014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Jeřmanice LI25,5525,5125,552013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Hradčany LI27,4827,5227,522014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Veselá SM26,4728,3528,352013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Obrubce MB17,0630,4730,472013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nová Ves u Bakova MB34,0833,6434,082014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bozkov Bozkov BSM28,5341,2541,252013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Roudný JNNPNPNP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Myštěves HKNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Ploužnice ASMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Lestkov SMNPNPNP2013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Maršovice JNNPNPNP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Bukovina, Turnov SMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC16,1016,0116,102013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myštěves HK17,7817,8017,802014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM18,4317,2118,432014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libuň JC18,2118,8018,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Benešov u Semil SM19,6118,7519,612013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Malá Skála Malá Skála AJN19,8019,2919,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM19,8819,7119,882014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krásná Ves MB19,4019,9019,902014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Benešov u Semil SM20,0018,1620,002014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bozkov Bozkov ASM19,6220,0820,082013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jablonec nad Jizerou SM19,0520,4320,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Malá Skála Malá Skála BJN21,1721,2721,272013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC18,4621,2921,292014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Košťálov SM20,7121,4821,482013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bozkov Bozkov BSM21,8421,5821,842013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jeřmanice Jeřmanice ALI19,8622,0522,052013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krásná Ves MB17,6025,0025,002013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bozkov BSM26,0926,7926,792014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Podmoklice SM29,9323,5929,932013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála AJN35,4936,5336,532014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice Jeřmanice BLI42,1245,4345,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bozkov ASMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ploukonice SMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malá Skála BJNNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vitiněves JCNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jeřmanice ALINPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/04/27 Tuř u Jičína, Vyhánění pavouků
-
2013/05/04 Tuř u Jičína, Podkozákovská liga-Putovní pohár starosty obce
PKL
2013/10/19 Tuř sportovní hřiště, Veřejný trénink
-
2014/04/26 Tuř - sportovní areál, Vyhánění pavouků
-
2014/05/03 Tuř, PKL Tuř - O putovní pohár starosty obce
PKL
2014/07/26 Tuř, FNC Tuř o pohár firmy Míč systém
FNC
2015/05/02 Tuř, PKL Tuř
PKL
2015/05/30 Tuř, FNC Tuř
FNC
2016/04/23 Tuř, Vyhánění pavouků + Tipni si svůj čas
-
2016/07/23 Tuř, 7. kolo Tuř
FNC
2017/04/29 Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody
-
2017/07/22 Tuř, FNC Tuř
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga