Tuř sportovní hřiště 2013 - Veřejný trénink

Liga: -
Místo: Tuř
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 19. 10. 2013 12:00
Kontakt:   Mirek Řehák
Telefon:  603154170

Začátek rezervace: 19. 10. 2013 00:00
Konec rezervace: 19. 10. 2013 12:00
Začátek tipování:  19. 10. 2013 00:00
Konec hlasování: 19. 10. 2013 00:00
Zadal: Miroslav Řehák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasicitur.webnode.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Jedná se o otevřený trénink před posledním závodem sezony- Lenin, kdo má zájem přijed si zatrénovat společně s více týmy tak ať dorazí v sobotu po obědě, prosím jen o nahlášení zájemců na telefon nebo email, : mirekrehak@centurm.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tur-2013-10-19-4390.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Tuř SDH Tuř- mužiJCMiroslav Řehák
22Tatobity SMMiroslav Řehák
33Libuň JCMiroslav Řehák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice JC14,4314,3914,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM14,8214,6814,822013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM14,8914,5714,892014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kosmonosy MB14,9815,0615,062013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK15,1415,0715,142013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bašnice JC15,1115,2315,232013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kosmonosy MB15,2614,9715,262014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sloup PZ15,0015,2815,282014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Podůlší JC15,3015,1415,302014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Maršovice JN15,3715,1515,372013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tatobity SM15,3815,3115,382014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Tuř JC15,5314,9715,532013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Podůlší JC14,7615,5315,532013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN15,6315,0915,632013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Maršovice JN15,3915,6515,652014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Tuř JC15,7514,6515,752014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tuř JC14,6815,8415,842014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM15,8815,6815,882014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Roudný JN15,7415,9415,942014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Smidary HK15,9615,7715,962014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velký Třebešov NA15,9915,4615,992014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Karlinky ALI16,0715,6516,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Košťálov SM16,0815,8516,082013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Jinolice RenmotorJC16,1214,6516,122014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jílové u Držkova JN16,1515,4916,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Obrubce MB16,1615,4416,162014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bříšťany JC16,2614,9816,262014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mladějov JC16,1916,3116,312013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Roudný JN16,4316,3216,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hradčany LI15,6016,4316,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Tatobity SM15,6016,4416,442013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kopidlno JC16,6115,4316,612014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bozkov ASM16,6316,3616,632014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Valdice JC16,2516,6716,672014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Jílové u Držkova JN16,2416,7316,732014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Malá Skála JN16,4116,7616,762014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bukovina, Turnov SM16,7316,8016,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Karlinky LI16,8116,4316,812014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jeřmanice LI16,9516,9116,952014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kopidlno JC17,1117,1117,112014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Veselá SM17,1515,2517,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Košťálov SM17,2116,0117,212014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sloup PZ16,0317,3617,362014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Ploukonice SM17,4216,8317,422014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Příšovice LI17,8818,0818,082014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bozkov Bozkov ASM16,1318,1018,102013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krásná Ves MB17,7418,1918,192014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Veselá SM16,7318,2018,202014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Janův Důl LI17,6618,3018,302014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bozkov BSM17,6418,7118,712014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Příšovice LI16,8118,7518,752014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Příšovice LI17,5518,9418,942013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Skála JN18,5318,9618,962013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Ploukonice SM18,4018,9818,982013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bukovina, Turnov SM19,4118,0419,412014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Ploužnice SM19,5018,7619,502013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Ves LI18,8519,7119,712014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hradčany LI18,5621,0721,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Jeřmanice LI21,5420,7621,542014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Záskalí LI24,2424,0924,242014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Velké Hamry JN24,5825,3325,332014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Jeřmanice LI25,5525,5125,552013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Hradčany LI27,4827,5227,522014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Veselá SM26,4728,3528,352013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Obrubce MB17,0630,4730,472013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nová Ves u Bakova MB34,0833,6434,082014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bozkov Bozkov BSM28,5341,2541,252013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bukovina, Turnov SMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Roudný JNNPNPNP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Myštěves HKNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Ploužnice ASMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Lestkov SMNPNPNP2013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Maršovice JNNPNPNP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC16,1016,0116,102013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myštěves HK17,7817,8017,802014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM18,4317,2118,432014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libuň JC18,2118,8018,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Benešov u Semil SM19,6118,7519,612013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Malá Skála Malá Skála AJN19,8019,2919,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM19,8819,7119,882014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krásná Ves MB19,4019,9019,902014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Benešov u Semil SM20,0018,1620,002014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bozkov Bozkov ASM19,6220,0820,082013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jablonec nad Jizerou SM19,0520,4320,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Malá Skála Malá Skála BJN21,1721,2721,272013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC18,4621,2921,292014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Košťálov SM20,7121,4821,482013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bozkov Bozkov BSM21,8421,5821,842013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jeřmanice Jeřmanice ALI19,8622,0522,052013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krásná Ves MB17,6025,0025,002013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bozkov BSM26,0926,7926,792014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Podmoklice SM29,9323,5929,932013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála AJN35,4936,5336,532014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice Jeřmanice BLI42,1245,4345,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vitiněves JCNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jeřmanice ALINPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bozkov ASMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ploukonice SMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Malá Skála BJNNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/04/27 Tuř u Jičína, Vyhánění pavouků
-
2013/05/04 Tuř u Jičína, Podkozákovská liga-Putovní pohár starosty obce
PKL
2013/10/19 Tuř sportovní hřiště, Veřejný trénink
-
2014/04/26 Tuř - sportovní areál, Vyhánění pavouků
-
2014/05/03 Tuř, PKL Tuř - O putovní pohár starosty obce
PKL
2014/07/26 Tuř, FNC Tuř o pohár firmy Míč systém
FNC
2015/05/02 Tuř, PKL Tuř
PKL
2015/05/30 Tuř, FNC Tuř
FNC
2016/04/23 Tuř, Vyhánění pavouků + Tipni si svůj čas
-
2016/07/23 Tuř, 7. kolo Tuř
FNC
2017/04/29 Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody
-
2017/07/22 Tuř, FNC Tuř
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga