Tuř 2014 - FNC Tuř o pohár firmy Míč systém

Liga: FNC
Místo: Tuř
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 26. 07. 2014 21:15
Kontakt:   Miroslav Řehák
Telefon:  603154170

Začátek rezervace: 16. 07. 2014 20:00
Konec rezervace: 26. 07. 2014 21:15
Začátek tipování:  26. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 26. 07. 2014 00:00
Zadal: Miroslav Řehák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasicitur.webnode.cz/

Poznámka pořadatele

Informace

Prezentace
Od: 19:00
Do: 20:00

Pořadatel si stanovuje cenu za případný první protest 200kč a za každý další 500kč.

Trať
Start: Koberec
Náběh: Beton
Základna: Beton
Trať dopředu: Tráva

Pokud si budete chtít trať vyzkoušet, přijeďte si k nám zasoutěžit 3.5.2014 na PKL!

Video z traťi

 
SDH Tuř - Klip sezóna 2013

 
Fotky

Fotky

 
Sponzoři

 Sponzori


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tur-2014-07-26-4449.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Tuř JCJan Kühnel
22Záskalí LIhasici Bezaskovice
34Dalešice PS-12JNDavid Beránek
45Mladá Boleslav I SDH HZS SKODA AUTO a.s. zeny ps12MBMartina Hrušková
57Karlinky mužiLILukáš Pokorný
68Hradčany LITomáš Marvan
79Jeřmanice LIJan Kühnel
810Maršovice MužiJNKarel Bukvic
911Sloup PZJosef Židů
1012Hradčany PS-12LITomáš Marvan
1113Karlinky dorostLILukáš Pokorný
1214Záskalí Bezáskovice PS12LIhasici Bezaskovice
1315Jílové u Držkova mužiJNRoman Paldus
1416Nová Ves LILukáš Pokorný
1517Janov nad Nisou PS-12JNJan Sajewicz
1618Jeřmanice PS-12LIJan Kühnel
1718Příšovice MužiLIRomana Danišová
1819Obruby B Muži PS - 12MBPepa Adam
1920Mladá Boleslav I SDH HZS SKODA AUTO a.s.MBMartina Hrušková
2021Velké Hamry mužiJNRoman Paldus
2122Bukovina, Turnov  mužiSMRoman Paldus
2223Veselá SMJaroslav Novotný
2324Příšovice muži-PS12LIRomana Danišová
2425Mladá Boleslav I SDH HZS SKODA AUTK a.s. muzi ps12MBMartina Hrušková
2526Krásná Ves MBVašek Knebl
2627Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
2728Myštěves HKJaromír Rosůlek
2829Odolenovice ps 12 mužiJNSDH Odolenovice
2930Sedlejovice Muži PS12LIMatěj Drešer
3031Krásná Ves ps12MBVašek Knebl
3132Roudný JNDavid Fišer
3233Katusice ženy PS12MBSDH Katusice
3334Košťálov SMTomáš Tulach
3435Janův Důl LIHonza Mašek
3536Roudný PS - 12JNDavid Fišer
3637Roztoky u Semil PS-12SMVeronika Farská
3738Valdice JCTomáš Dubský
3839Obruby A muži PS-12MBPepa Adam
3940Janův Důl PS-12LIHonza Mašek
4041Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
4142Kopidlno JCDaniel Habich
4243Bříšťany JCRadovan Bludský
4347Sukorady PS 12JCMichal
4448Nová Ves u Bakova PS 12MBMichal Rejzek
4550Velké Hamry muži PS12JNRoman Paldus
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikola Hanyšová
24Záskalí BezáskoviceLIhasici Bezaskovice
35Karlinky ženyLILukáš Pokorný
46Mladá Boleslav I SDH HZS SKODA AUTO a.s.MBMartina Hrušková
57Krásná Ves MBVašek Knebl
68Malá Skála Malá Skála Áčko ženyJNMonika Klápšťovà
79Mladá Boleslav I SDH HZS a.s. PS+ě ženyMBnepřihlášen
810Katusice MBSDH Katusice
911Jeřmanice LIJan Kühnel
1012Košťálov SMTomáš Tulach
1113Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1220Jeřmanice DorostenkyLIJan Kühnel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC14,4314,3914,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM14,8214,6814,822013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM14,8914,5714,892014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kosmonosy MB14,9815,0615,062013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK15,1415,0715,142013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bašnice JC15,1115,2315,232013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kosmonosy MB15,2614,9715,262014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sloup PZ15,0015,2815,282014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Podůlší JC15,3015,1415,302014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Maršovice JN15,3715,1515,372013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tatobity SM15,3815,3115,382014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Podůlší JC14,7615,5315,532013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tuř JC15,5314,9715,532013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN15,6315,0915,632013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Maršovice JN15,3915,6515,652014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Tuř JC15,7514,6515,752014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tuř JC14,6815,8415,842014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM15,8815,6815,882014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Roudný JN15,7415,9415,942014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Smidary HK15,9615,7715,962014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velký Třebešov NA15,9915,4615,992014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Karlinky ALI16,0715,6516,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Košťálov SM16,0815,8516,082013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Renmotor Jinolice JC16,1214,6516,122014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jílové u Držkova JN16,1515,4916,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Obrubce MB16,1615,4416,162014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bříšťany JC16,2614,9816,262014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mladějov JC16,1916,3116,312013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Roudný JN16,4316,3216,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hradčany LI15,6016,4316,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Tatobity SM15,6016,4416,442013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kopidlno JC16,6115,4316,612014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bozkov ASM16,6316,3616,632014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Valdice JC16,2516,6716,672014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Jílové u Držkova JN16,2416,7316,732014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Malá Skála JN16,4116,7616,762014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bukovina, Turnov SM16,7316,8016,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Karlinky LI16,8116,4316,812014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jeřmanice LI16,9516,9116,952014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kopidlno JC17,1117,1117,112014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Veselá SM17,1515,2517,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Košťálov SM17,2116,0117,212014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sloup PZ16,0317,3617,362014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Ploukonice SM17,4216,8317,422014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Příšovice LI17,8818,0818,082014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bozkov Bozkov ASM16,1318,1018,102013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krásná Ves MB17,7418,1918,192014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Veselá SM16,7318,2018,202014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Janův Důl LI17,6618,3018,302014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bozkov BSM17,6418,7118,712014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Příšovice LI16,8118,7518,752014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Příšovice LI17,5518,9418,942013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Skála JN18,5318,9618,962013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Ploukonice SM18,4018,9818,982013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bukovina, Turnov SM19,4118,0419,412014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Ploužnice SM19,5018,7619,502013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Ves LI18,8519,7119,712014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hradčany LI18,5621,0721,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Jeřmanice LI21,5420,7621,542014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Záskalí LI24,2424,0924,242014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Velké Hamry JN24,5825,3325,332014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Jeřmanice LI25,5525,5125,552013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Hradčany LI27,4827,5227,522014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Veselá SM26,4728,3528,352013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Obrubce MB17,0630,4730,472013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nová Ves u Bakova MB34,0833,6434,082014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bozkov Bozkov BSM28,5341,2541,252013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bukovina, Turnov SMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Roudný JNNPNPNP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Myštěves HKNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Ploužnice ASMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Lestkov SMNPNPNP2013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Maršovice JNNPNPNP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC16,1016,0116,102013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myštěves HK17,7817,8017,802014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM18,4317,2118,432014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libuň JC18,2118,8018,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Benešov u Semil SM19,6118,7519,612013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Malá Skála Malá Skála AJN19,8019,2919,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM19,8819,7119,882014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krásná Ves MB19,4019,9019,902014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Benešov u Semil SM20,0018,1620,002014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bozkov Bozkov ASM19,6220,0820,082013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jablonec nad Jizerou SM19,0520,4320,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Malá Skála Malá Skála BJN21,1721,2721,272013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC18,4621,2921,292014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Košťálov SM20,7121,4821,482013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bozkov Bozkov BSM21,8421,5821,842013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jeřmanice Jeřmanice ALI19,8622,0522,052013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krásná Ves MB17,6025,0025,002013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bozkov BSM26,0926,7926,792014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Podmoklice SM29,9323,5929,932013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála AJN35,4936,5336,532014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice Jeřmanice BLI42,1245,4345,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vitiněves JCNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jeřmanice ALINPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bozkov ASMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ploukonice SMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Malá Skála BJNNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/04/27 Tuř u Jičína, Vyhánění pavouků
-
2013/05/04 Tuř u Jičína, Podkozákovská liga-Putovní pohár starosty obce
PKL
2013/10/19 Tuř sportovní hřiště, Veřejný trénink
-
2014/04/26 Tuř - sportovní areál, Vyhánění pavouků
-
2014/05/03 Tuř, PKL Tuř - O putovní pohár starosty obce
PKL
2014/07/26 Tuř, FNC Tuř o pohár firmy Míč systém
FNC
2015/05/02 Tuř, PKL Tuř
PKL
2015/05/30 Tuř, FNC Tuř
FNC
2016/04/23 Tuř, Vyhánění pavouků + Tipni si svůj čas
-
2016/07/23 Tuř, 7. kolo Tuř
FNC
2017/04/29 Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody
-
2017/07/22 Tuř, FNC Tuř
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019
FNC
Kdy Kde Liga