Tuř 2014 - FNC Tuř o pohár firmy Míč systém

Liga: FNC
Místo: Tuř
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 26. 07. 2014 21:15
Kontakt:   Miroslav Řehák
Telefon:  603154170

Začátek rezervace: 16. 07. 2014 20:00
Konec rezervace: 26. 07. 2014 21:15
Začátek tipování:  26. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 26. 07. 2014 00:00
Zadal: Miroslav Řehák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasicitur.webnode.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Informace

Prezentace
Od: 19:00
Do: 20:00

Pořadatel si stanovuje cenu za případný první protest 200kč a za každý další 500kč.

Trať
Start: Koberec
Náběh: Beton
Základna: Beton
Trať dopředu: Tráva

Pokud si budete chtít trať vyzkoušet, přijeďte si k nám zasoutěžit 3.5.2014 na PKL!

Video z traťi

 
SDH Tuř - Klip sezóna 2013

 
Fotky

Fotky

 
Sponzoři

 Sponzori


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tur-2014-07-26-4449.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Tuř JCJan Kühnel
22Záskalí LIhasici Bezaskovice
34Dalešice PS-12JNDavid Beránek
45Mladá Boleslav I SDH HZS SKODA AUTO a.s. zeny ps12MBMartina Hrušková
57Karlinky mužiLILukáš Pokorný
68Hradčany LITomáš Marvan
79Jeřmanice LIJan Kühnel
810Maršovice MužiJNKarel Bukvic
911Sloup PZJosef Židů
1012Hradčany PS-12LITomáš Marvan
1113Karlinky dorostLILukáš Pokorný
1214Záskalí Bezáskovice PS12LIhasici Bezaskovice
1315Jílové u Držkova mužiJNRoman Paldus
1416Nová Ves LILukáš Pokorný
1517Janov nad Nisou PS-12JNJan Sajewicz
1618Jeřmanice PS-12LIJan Kühnel
1718Příšovice MužiLIRomana Danišová
1819Obruby B Muži PS - 12MBPepa Adam
1920Mladá Boleslav I SDH HZS SKODA AUTO a.s.MBMartina Hrušková
2021Velké Hamry mužiJNRoman Paldus
2122Bukovina, Turnov  mužiSMRoman Paldus
2223Veselá SMJaroslav Novotný
2324Příšovice muži-PS12LIRomana Danišová
2425Mladá Boleslav I SDH HZS SKODA AUTK a.s. muzi ps12MBMartina Hrušková
2526Krásná Ves MBVašek Knebl
2627Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
2728Myštěves HKJaromír Rosůlek
2829Odolenovice ps 12 mužiJNSDH Odolenovice
2930Sedlejovice Muži PS12LIMatěj Drešer
3031Krásná Ves ps12MBVašek Knebl
3132Roudný JNDavid Fišer
3233Katusice ženy PS12MBSDH Katusice
3334Košťálov SMTomáš Tulach
3435Janův Důl LIHonza Mašek
3536Roudný PS - 12JNDavid Fišer
3637Roztoky u Semil PS-12SMVeronika Farská
3738Valdice JCTomáš Dubský
3839Obruby A muži PS-12MBPepa Adam
3940Janův Důl PS-12LIHonza Mašek
4041Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
4142Kopidlno JCDaniel Habich
4243Bříšťany JCRadovan Bludský
4347Sukorady PS 12JCMichal
4448Nová Ves u Bakova PS 12MBMichal Rejzek
4550Velké Hamry muži PS12JNRoman Paldus
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikola Hanyšová
24Záskalí BezáskoviceLIhasici Bezaskovice
35Karlinky ženyLILukáš Pokorný
46Mladá Boleslav I SDH HZS SKODA AUTO a.s.MBMartina Hrušková
57Krásná Ves MBVašek Knebl
68Malá Skála Malá Skála Áčko ženyJNMonika Klápšťovà
79Mladá Boleslav I SDH HZS a.s. PS+ě ženyMBnepřihlášen
810Katusice MBSDH Katusice
911Jeřmanice LIJan Kühnel
1012Košťálov SMTomáš Tulach
1113Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1220Jeřmanice DorostenkyLIJan Kühnel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/04/27 Tuř u Jičína, Vyhánění pavouků
-
2013/05/04 Tuř u Jičína, Podkozákovská liga-Putovní pohár starosty obce
PKL
2013/10/19 Tuř sportovní hřiště, Veřejný trénink
-
2014/04/26 Tuř - sportovní areál, Vyhánění pavouků
-
2014/05/03 Tuř, PKL Tuř - O putovní pohár starosty obce
PKL
2014/07/26 Tuř, FNC Tuř o pohár firmy Míč systém
FNC
2015/05/02 Tuř, PKL Tuř
PKL
2015/05/30 Tuř, FNC Tuř
FNC
2016/04/23 Tuř, Vyhánění pavouků + Tipni si svůj čas
-
2016/07/23 Tuř, 7. kolo Tuř
FNC
2017/04/29 Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody
-
2017/07/22 Tuř, FNC Tuř
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga