Tuř 2015 - FNC Tuř

Liga: FNC
Místo: Tuř
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 30. 05. 2015 21:45
Kontakt:   Miroslav Řehák
Telefon: 

Začátek rezervace: 20. 05. 2015 20:00
Konec rezervace: 30. 05. 2015 00:00
Začátek tipování:  30. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 30. 05. 2015 00:00
Zadal: Martina Petríková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Tuř 2. kolo seriálu FNC 2015

pozvánka

http://fnc.firesport.eu/soutez-tur-6045.html

rezervace

http://www.firesport.eu/rezervace-mista-tur-6045.html

 

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tur-6045.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Tuř JCJan Kühnel
22Jeřmanice ZHTLIJan Kühnel
33Sukorady PS-12JCJan Kühnel
44Záskalí LIhasici Bezaskovice
55Podůlší JCMartin Berger
66Tatobity Bity sportSMVojtěch Růžička
77Karlinky LILukáš Pokorný
88Dalešice PS12 klasikJNDavid Beránek
99Myštěves HKJaromír Rosůlek
1010Krásná Ves mužiMBJan Macoun
1110Záskalí Bezáskovice PS-12LIhasici Bezaskovice
1211Malá Skála JNRadek Havelka
1312Janův Důl LIHonza Mašek
1413Janov nad Nisou PS-12JNJan Sajewicz
1514Jeřmanice PS-12LIJan Kühnel
1615Karlinky PS-12LILukáš Pokorný
1716Krásná Ves PS-12MBJan Macoun
1817Janův Důl PS-12LIHonza Mašek
1918Nová Ves LILukáš Pokorný
2019Sedlejovice PS12LIMatěj Drešer
2120Pěnčín JNMarek Mrkvička
2221Velké Hamry JNMAD Matthew
2322Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
2423Košťálov SMTomáš Tulach
2524Nová Ves PS-12LILukáš Pokorný
2625ŠKODA AUTO Mladá Boleslav PS12 ženyMBMartina Hrušková
2726Tatobity SMTomáš Palič
2827Velké Hamry PS-12JNMAD Matthew
2928Odolenovice mužiJNSDH Odolenovice
3029Jílové u Držkova JNTomáš Tulach
3130Veselá SMJaroslav Novotný
3231Odolenovice muži ps - 12JNSDH Odolenovice
3332Tatobity PS-12SMTomáš Palič
3433Hradčany LIJan Kühnel
3534Roztoky u Semil PS 12SMTomáš Zelenka
3635Bukovina u Čisté SMJan Kühnel
3736Veselá PS 12SMJaroslav Novotný
3837Dolní Sytová SMJiří Buchar
3938Sloup PZTomáš Fiala
4039Hradčany PS-12LIJan Kühnel
4140Bukovina u Čisté PS-12SMJan Kühnel
4241Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
4342Dolní Sytová PS-12SMJiří Buchar
4443Horní Lochov PS-12JCTomaš Vích
4544Maršovice MužiJNKarel Bukvic
4645Nová Ves u Bakova PS - 12MBMichal Rejzek
4746Roudný JNJan Kühnel
4847Příšovice KošanLIRomana Danišová
4948Kopidlno JCDaniel Habich
5049Roudný PS-12JNJan Kühnel
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Vitiněves JCŠárka
24Slatiny JCŠárka
35ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMartina Hrušková
46Karlinky ŽenyLISDH Karlinky
57Malá Skála Malá Skála BéčkoJNPavlína Bártová
68Košťálov SMTomáš Tulach
79Bukovina u Čisté SMJan Kühnel
810Radimovice LIAnna
915Jeřmanice LIJan Kühnel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC14,4314,3914,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM14,8214,6814,822013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM14,8914,5714,892014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kosmonosy MB14,9815,0615,062013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK15,1415,0715,142013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bašnice JC15,1115,2315,232013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kosmonosy MB15,2614,9715,262014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sloup PZ15,0015,2815,282014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Podůlší JC15,3015,1415,302014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Maršovice JN15,3715,1515,372013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tatobity SM15,3815,3115,382014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Tuř JC15,5314,9715,532013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Podůlší JC14,7615,5315,532013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN15,6315,0915,632013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Maršovice JN15,3915,6515,652014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Tuř JC15,7514,6515,752014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tuř JC14,6815,8415,842014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM15,8815,6815,882014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Roudný JN15,7415,9415,942014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Smidary HK15,9615,7715,962014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velký Třebešov NA15,9915,4615,992014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Karlinky ALI16,0715,6516,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Košťálov SM16,0815,8516,082013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Renmotor Jinolice JC16,1214,6516,122014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jílové u Držkova JN16,1515,4916,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Obrubce MB16,1615,4416,162014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bříšťany JC16,2614,9816,262014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mladějov JC16,1916,3116,312013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Roudný JN16,4316,3216,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hradčany LI15,6016,4316,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Tatobity SM15,6016,4416,442013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kopidlno JC16,6115,4316,612014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bozkov ASM16,6316,3616,632014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Valdice JC16,2516,6716,672014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Jílové u Držkova JN16,2416,7316,732014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Malá Skála JN16,4116,7616,762014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bukovina, Turnov SM16,7316,8016,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Karlinky LI16,8116,4316,812014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jeřmanice LI16,9516,9116,952014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kopidlno JC17,1117,1117,112014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Veselá SM17,1515,2517,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Košťálov SM17,2116,0117,212014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sloup PZ16,0317,3617,362014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Ploukonice SM17,4216,8317,422014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Příšovice LI17,8818,0818,082014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bozkov Bozkov ASM16,1318,1018,102013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krásná Ves MB17,7418,1918,192014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Veselá SM16,7318,2018,202014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Janův Důl LI17,6618,3018,302014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bozkov BSM17,6418,7118,712014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Příšovice LI16,8118,7518,752014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Příšovice LI17,5518,9418,942013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Skála JN18,5318,9618,962013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Ploukonice SM18,4018,9818,982013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bukovina, Turnov SM19,4118,0419,412014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Ploužnice SM19,5018,7619,502013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Ves LI18,8519,7119,712014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hradčany LI18,5621,0721,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Jeřmanice LI21,5420,7621,542014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Záskalí LI24,2424,0924,242014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Velké Hamry JN24,5825,3325,332014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Jeřmanice LI25,5525,5125,552013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Hradčany LI27,4827,5227,522014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Veselá SM26,4728,3528,352013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Obrubce MB17,0630,4730,472013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nová Ves u Bakova MB34,0833,6434,082014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bozkov Bozkov BSM28,5341,2541,252013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bukovina, Turnov SMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Roudný JNNPNPNP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Myštěves HKNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Ploužnice ASMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Lestkov SMNPNPNP2013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Maršovice JNNPNPNP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC16,1016,0116,102013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myštěves HK17,7817,8017,802014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM18,4317,2118,432014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libuň JC18,2118,8018,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Benešov u Semil SM19,6118,7519,612013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Malá Skála Malá Skála AJN19,8019,2919,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM19,8819,7119,882014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krásná Ves MB19,4019,9019,902014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Benešov u Semil SM20,0018,1620,002014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bozkov Bozkov ASM19,6220,0820,082013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jablonec nad Jizerou SM19,0520,4320,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Malá Skála Malá Skála BJN21,1721,2721,272013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC18,4621,2921,292014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Košťálov SM20,7121,4821,482013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bozkov Bozkov BSM21,8421,5821,842013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jeřmanice Jeřmanice ALI19,8622,0522,052013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krásná Ves MB17,6025,0025,002013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bozkov BSM26,0926,7926,792014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Podmoklice SM29,9323,5929,932013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála AJN35,4936,5336,532014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice Jeřmanice BLI42,1245,4345,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vitiněves JCNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jeřmanice ALINPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bozkov ASMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ploukonice SMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Malá Skála BJNNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/04/27 Tuř u Jičína, Vyhánění pavouků
-
2013/05/04 Tuř u Jičína, Podkozákovská liga-Putovní pohár starosty obce
PKL
2013/10/19 Tuř sportovní hřiště, Veřejný trénink
-
2014/04/26 Tuř - sportovní areál, Vyhánění pavouků
-
2014/05/03 Tuř, PKL Tuř - O putovní pohár starosty obce
PKL
2014/07/26 Tuř, FNC Tuř o pohár firmy Míč systém
FNC
2015/05/02 Tuř, PKL Tuř
PKL
2015/05/30 Tuř, FNC Tuř
FNC
2016/04/23 Tuř, Vyhánění pavouků + Tipni si svůj čas
-
2016/07/23 Tuř, 7. kolo Tuř
FNC
2017/04/29 Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody
-
2017/07/22 Tuř, FNC Tuř
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019
FNC
Kdy Kde Liga