Tuř 2016 - Vyhánění pavouků + Tipni si svůj čas

Liga: -
Místo: Tuř
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 23. 04. 2016 09:00
Kontakt:   Miroslav Řehák -SDH Tuř
Telefon:  603154170

Začátek rezervace: 23. 04. 2016 09:00
Konec rezervace: 23. 04. 2016 09:00
Začátek tipování:  23. 04. 2016 00:00
Konec hlasování: 23. 04. 2016 00:00
Zadal: Miroslav Řehák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Tu%C5%99-508802502509637/

Poznámka pořadatele

SDH TUŘ POŘÁDÁ 23.4.2016 OD 9 HODIN V TUŘI NA HASIČSKÉM SPORTOVIŠTI 17.ROČNÍK
VYHÁNĚNÍ PAVOUKŮ
Jedná se o závody zařazené do Poháru starosty OSH Jičín. Soutěží se ve třech kategoriích -muži,ženy a veteráni- vše na široké 2B. Více o pravidlech na :http://www.oshjicin.cz/souteze-2014.html

V průběhu a po soutěži "Vyhánění pavouků" bude probíhat soutěž
"TIPNI SI SVŮJ ČAS ANEB ANI NEJRYCHLEJŠÍ ČAS NEMUSÍ VYHRÁT"
Jedná se o soutěž na 2B bez materiálního omezení(úzská sada-široká sada, PS 8,12,16....), a bez omezení kategorií.Jde o to , že si tým tipne svůj čas, který dosáhne a vyhrává tým s nejpřesnějším tipem, na pokus musí stačit jedna káď vody a budou dva pokusy, startovné na tuto soutěž je 150kč. Ostatní pravidla jsou dle Poháru OSH!
Do cen v této soutěži bude rozděleno 100Kč z každého zaplaceného startovného do této soutěže, a to bude rozděleno mezi první 4 týmy. Prosím o předběžné nahlášení účasti na Facebook profil Míra Řehák nebo email mirekrehak@centrum.cz, případně telefon 603154170.
Týmy, které budou soutěžit ve Vyhánění pavouků si mohou samozřejmě také tipnout svůj čas, ale musí běžet plně podle pravidel OSH a samozřejmě zaplatit dvojí startovné, s tím, že po skončení Vyhánění pavouků budou moci mít další dva pokusy, týmy, které se nebudou chtít zůčastnit "Vyhánění pavouků", ale jen soutěže o TIPNI SI SVŮJ ČAS, bude mít své pokusy až po skončení "Vyhánění pavouků".
Více informací rád sdělím na telefonu nebo ve zprávách.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tur-7638.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC14,4314,3914,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM14,8214,6814,822013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM14,8914,5714,892014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kosmonosy MB14,9815,0615,062013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK15,1415,0715,142013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bašnice JC15,1115,2315,232013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kosmonosy MB15,2614,9715,262014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sloup PZ15,0015,2815,282014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Podůlší JC15,3015,1415,302014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Maršovice JN15,3715,1515,372013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tatobity SM15,3815,3115,382014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Tuř JC15,5314,9715,532013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Podůlší JC14,7615,5315,532013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN15,6315,0915,632013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Maršovice JN15,3915,6515,652014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Tuř JC15,7514,6515,752014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tuř JC14,6815,8415,842014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM15,8815,6815,882014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Roudný JN15,7415,9415,942014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Smidary HK15,9615,7715,962014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velký Třebešov NA15,9915,4615,992014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Karlinky ALI16,0715,6516,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Košťálov SM16,0815,8516,082013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Renmotor Jinolice JC16,1214,6516,122014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jílové u Držkova JN16,1515,4916,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Obrubce MB16,1615,4416,162014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bříšťany JC16,2614,9816,262014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mladějov JC16,1916,3116,312013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hradčany LI15,6016,4316,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Roudný JN16,4316,3216,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Tatobity SM15,6016,4416,442013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kopidlno JC16,6115,4316,612014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bozkov ASM16,6316,3616,632014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Valdice JC16,2516,6716,672014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Jílové u Držkova JN16,2416,7316,732014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Malá Skála JN16,4116,7616,762014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bukovina, Turnov SM16,7316,8016,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Karlinky LI16,8116,4316,812014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jeřmanice LI16,9516,9116,952014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kopidlno JC17,1117,1117,112014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Veselá SM17,1515,2517,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Košťálov SM17,2116,0117,212014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sloup PZ16,0317,3617,362014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Ploukonice SM17,4216,8317,422014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Příšovice LI17,8818,0818,082014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bozkov Bozkov ASM16,1318,1018,102013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krásná Ves MB17,7418,1918,192014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Veselá SM16,7318,2018,202014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Janův Důl LI17,6618,3018,302014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bozkov BSM17,6418,7118,712014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Příšovice LI16,8118,7518,752014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Příšovice LI17,5518,9418,942013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Skála JN18,5318,9618,962013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Ploukonice SM18,4018,9818,982013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bukovina, Turnov SM19,4118,0419,412014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Ploužnice SM19,5018,7619,502013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Ves LI18,8519,7119,712014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hradčany LI18,5621,0721,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Jeřmanice LI21,5420,7621,542014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Záskalí LI24,2424,0924,242014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Velké Hamry JN24,5825,3325,332014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Jeřmanice LI25,5525,5125,552013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Hradčany LI27,4827,5227,522014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Veselá SM26,4728,3528,352013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Obrubce MB17,0630,4730,472013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nová Ves u Bakova MB34,0833,6434,082014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bozkov Bozkov BSM28,5341,2541,252013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bukovina, Turnov SMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Myštěves HKNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Roudný JNNPNPNP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Ploužnice ASMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Lestkov SMNPNPNP2013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Maršovice JNNPNPNP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC16,1016,0116,102013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myštěves HK17,7817,8017,802014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM18,4317,2118,432014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libuň JC18,2118,8018,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Benešov u Semil SM19,6118,7519,612013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Malá Skála Malá Skála AJN19,8019,2919,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM19,8819,7119,882014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krásná Ves MB19,4019,9019,902014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Benešov u Semil SM20,0018,1620,002014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bozkov Bozkov ASM19,6220,0820,082013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jablonec nad Jizerou SM19,0520,4320,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Malá Skála Malá Skála BJN21,1721,2721,272013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC18,4621,2921,292014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Košťálov SM20,7121,4821,482013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bozkov Bozkov BSM21,8421,5821,842013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jeřmanice Jeřmanice ALI19,8622,0522,052013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krásná Ves MB17,6025,0025,002013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bozkov BSM26,0926,7926,792014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Podmoklice SM29,9323,5929,932013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála AJN35,4936,5336,532014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice Jeřmanice BLI42,1245,4345,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vitiněves JCNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jeřmanice ALINPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bozkov ASMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ploukonice SMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Malá Skála BJNNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/04/27 Tuř u Jičína, Vyhánění pavouků
-
2013/05/04 Tuř u Jičína, Podkozákovská liga-Putovní pohár starosty obce
PKL
2013/10/19 Tuř sportovní hřiště, Veřejný trénink
-
2014/04/26 Tuř - sportovní areál, Vyhánění pavouků
-
2014/05/03 Tuř, PKL Tuř - O putovní pohár starosty obce
PKL
2014/07/26 Tuř, FNC Tuř o pohár firmy Míč systém
FNC
2015/05/02 Tuř, PKL Tuř
PKL
2015/05/30 Tuř, FNC Tuř
FNC
2016/04/23 Tuř, Vyhánění pavouků + Tipni si svůj čas
-
2016/07/23 Tuř, 7. kolo Tuř
FNC
2017/04/29 Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody
-
2017/07/22 Tuř, FNC Tuř
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga