Tuř 2017 - FNC Tuř

Liga: -
Místo: Tuř
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 22. 07. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Tuř
Telefon: 

Začátek rezervace: 12. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 22. 07. 2017 00:00
Začátek tipování:  12. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Tu%C5%99-508802502509637/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tur-8233.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mělník MERadek Svoboda
22Frýdštejn JNJosef Hanuš
33Pěnčín JNOndřej Antoš
44Chyjice JCTomáš Mikolášek
55Tuř JCFNC
66Karlinky LIFNC
77Příchovice JNJan Kupka
88Valdice JCTomáš Mikšík
99Janův Důl LIHonza Mašek
1010Velké Hamry JNOndřej Antoš
1111Březová LIMarek Bárta
1212Škodějov SMTomáš Zelenka
1313Desná I JNDavid Hejcman
1414Jílové u Držkova JNRoman Paldus
1515Záskalí LIhasici Bezaskovice
1616Tanvald ŠumburkJNTomáš
1717Košťálov SMTomáš Tulach
1818Hradčany LITomáš Najman
1919Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
2020Nová Ves LILukáš Pokorný
2121Bukovina u Čisté SMJan Prokeš
2222Krásná Ves MBJan Macoun
2340Jeřmanice ženyLIJan Kühnel
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
23Příchovice JNJan Kupka
38Zlatá Olešnice JNJan Kupka
49Raspenava LILuboš Roušal
510Zlatá Olešnice JNJan Kupka
611Jeřmanice LIIveta
712Košťálov SMTomáš Tulach
813Slatiny JCTomáš Mikšík
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady JCFNC
22Karlinky LIFNC
33Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
44Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
55Dalešice JNDavid Beránek
66Chyjice JCTomáš Mikolášek
77Příchovice JNJan Kupka
88Mělník MERadek Svoboda
99Valdice JCTomáš Mikšík
1010Tuř JCFNC
1111Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1212Záskalí LIhasici Bezaskovice
1313Janův Důl LIHonza Mašek
1414Škodějov SMTomáš Zelenka
1515Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
1616Křížkový Újezdec PHKarel K
1717Desná I JNDavid Hejcman
1818Hradčany LITomáš Najman
1919Slatiny JCTomáš Mikšík
2020Brada Brada-RybníčekJCMichal
2121Křížkový Újezdec ZenyPHPetra Skružná
2222Nová Ves LILukáš Pokorný
2323Bukovina u Čisté SMJan Prokeš
2424Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
2525Smržovka JNMartin Briestenský
2626Velké Hamry JNMAD Matthew
2727Rozstání LIAleš Korda
2828Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
2940Smržovka JNJan Sajewicz


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/04/27 Tuř u Jičína, Vyhánění pavouků
-
2013/05/04 Tuř u Jičína, Podkozákovská liga-Putovní pohár starosty obce
PKL
2013/10/19 Tuř sportovní hřiště, Veřejný trénink
-
2014/04/26 Tuř - sportovní areál, Vyhánění pavouků
-
2014/05/03 Tuř, PKL Tuř - O putovní pohár starosty obce
PKL
2014/07/26 Tuř, FNC Tuř o pohár firmy Míč systém
FNC
2015/05/02 Tuř, PKL Tuř
PKL
2015/05/30 Tuř, FNC Tuř
FNC
2016/04/23 Tuř, Vyhánění pavouků + Tipni si svůj čas
-
2016/07/23 Tuř, 7. kolo Tuř
FNC
2017/04/29 Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody
-
2017/07/22 Tuř, FNC Tuř
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/22 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Hošťalovice hřiště, O putovní pohár starosty obce Hošťalovice
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Za kulturním domem Střížov, O PUTOVNÍ POHÁR SV. MARTINA, PATRONA STŘÍŽOVA .
-
2018/06/23 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/23 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/06/29 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2018/06/30 Velké Kunětice fotbal. hřiště, O pohár SDH (2B)
-
2018/06/30 Mikulůvka, fotbalové hřiště
-
2018/06/30 Běhařovice, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/05 Leskovec, fotbalové hřiště, 37. ročník „O pohár zastupitelstva obce“ (2B)
-
2018/07/05 Zdislavice-Sokolská zahrada, Požární útok 2B
-
2018/07/05 Kosov - hřiště, Pohárová soutěž
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice,fotbalové hřiště, 3. ročník „O pohár Starostky“ (2B)
-
2018/07/06 Roseč - před KD, Noční hasičská soutěž
-
2018/07/06 Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B
-
2018/07/07 Janovice,hřiště za zámkem, XIX. ročník memoriálu Jiřího Pitnera (2B)
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/08 Velké Karlovice, O Valašsky širák , 2B
-
2018/07/13 Stachovice, NOČNÍ hasičská soutěž, 2B
-
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
-
2018/07/14 Poruba - travnaté hřiště u KD, XXIII. ročník memoriálu br. F. Horníka v PÚ
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, Noční Želeč, 2b
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Sportovní areál Králíky(noční), 1.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
2018/08/04 Přílepy, II. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
Kdy Kde Liga