Tvarožná 2018 - O pohár starosty obce Tvarožná

Liga: VCOV
Místo: Tvarožná
Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 26. 08. 2018 11:00
Kontakt:   Petr Pejřil
Telefon:  +420 774 873 202

Začátek rezervace: 19. 08. 2018 11:00
Konec rezervace: 24. 08. 2018 12:00
Začátek tipování:  19. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 24. 08. 2018 00:00
Zadal: Tomáš Urbánek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tvarozna-9661.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tvarožná BOTomáš Urbánek
22Šaratice VYpetra Drabalkova
33Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
44Mokrá ABOLukáš Machanec
55Habrovany VYJan Meitner
66Topolany AVYTomáš Urbánek
77Dětkovice PVLadislav Kořínek
88Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
99Myslejovice TOPPVMilan Buriánek
1010Dětkovice VYTomáš Urbánek
1111Tučapy AVYLukáš Machanec
1212Topolany BVYTomáš Urbánek
1313Pustiměř VYMichal Vrba
1414Račice VYAntonín Hloušek
1515Kučerov VYSDH Kučerov
1620Hrabůvka PRHonza
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radslavice VYMonika Bonczkova
23Ivanovice na Hané VYKlára Urbánková
34Milešovice Dorostenky VYJan Florián
45Dětkovice PVLadislav Kořínek
56Dětkovice VYTomáš Urbánek
67Pustiměř VYMichal Vrba


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radslavice VY17,3617,0117,362018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hostěrádky-Rešov VY17,6517,3317,652018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Topolany AVY17,6217,7417,742018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Myslejovice PV17,2017,9217,922018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Ivanovice na Hané VY17,9617,9217,962018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Tučapy AVY18,0417,3618,042018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mokrá ABO17,4118,5218,522018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Tvarožná BO18,1418,7018,702018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dětkovice VY19,1018,8219,102018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kučerov VY20,7720,1920,772018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Tučapy BVY20,3321,2821,282018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Topolany BVY19,5021,3621,362018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Račice VY25,1020,4425,102018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mokrá BBO28,0226,8328,022018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Šaratice VY18,2529,7229,722018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pustiměř VY38,9920,0738,992018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Hlubočany VY66,8759,38NP2018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mělčany BO76,4672,52NP2018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY15,7115,8715,872018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radslavice VY18,8920,1120,112018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Ivanovice na Hané VY21,1222,3122,312018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Milešovice dorostVY21,1422,3922,392018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pustiměř VY35,0834,5735,082018/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/08/30 Tvarožná, fotbalové hřiště, O Pohár starosty SDH
-
2015/08/30 Tvarožná, O pohár starosty obce
VCOV
2016/09/24 Tvarožná, O pohár starosty SDH
VCOV
2017/08/27 Tvarožná, O pohár starosty obce
VCOV
2018/08/26 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná
VCOV
Kdy Kde Liga


Soutěže