Týnec u Horažď. 2011 - Prácheňský pohár

Liga: PHLKT
Místo: Týnec u Hor.
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Kdy: 09. 07. 2011 13:00
Kontakt:   p.Janeček Jindřich
Telefon:  +420737619089

Začátek rezervace: 09. 07. 2011 00:00
Konec rezervace: 09. 07. 2011 13:00
Začátek tipování:  09. 07. 2011 00:00
Konec hlasování: 00. 00. 0000 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tynec-u-hor--2011-07-09-317.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Týnec u Hor. KT25,6426,9226,922008/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Petrovice KT26,4327,3227,322008/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pích KT28,8030,0930,092007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Rozsedly KT27,5830,4330,432008/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Týnec u Hor. KT29,3730,5530,552007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Malá Víska KT30,6429,5730,642008/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Střeziměř KT30,0732,1632,162008/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bystřice nad Úhlavou KT29,7132,4632,462008/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Luby KT32,7533,1333,132007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Štěpánovice KT27,8434,7134,712008/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Štěpánovice KT34,7832,9234,782007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Slavošovice KT33,5336,1236,122007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zelená Lhota KT36,5937,6637,662008/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Petrovice KT27,9039,9539,952007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Defurovy Lažany KT41,2433,9441,242008/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Žihobce KT33,9241,6741,672007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Hejná KT41,7441,9941,992007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Hoštice KT36,1047,4947,492007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kozí KT51,9236,8151,922007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hadrava KT54,1344,0054,132008/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Rozsedly KT37,7356,4656,462007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hrádek KT57,0161,1861,182007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Čímice KT93,2152,7283,212007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Defurovy Lažany KT95,2596,2295,252007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/07/07 Týnec u Horažď. (KT), Prácheňský pohár
PHLKT
2008/07/19 Týnec u Horažď. (KT), Prácheňský pohár
PHLKT
2009/07/11 Týnec u Horažď. (KT), Prácheňský pohár
PHLKT
2010/07/10 Týnec u Horažď. (KT), Prácheňský pohár
PHLKT
2011/07/09 Týnec u Horažď., Prácheňský pohár
PHLKT
2012/07/07 Týnec u HD, Prácheňský pohár
PHLKT
2013/07/05 Týnec u HD, Prácheňský pohár
PHLKT
2014/07/12 Týnec, Prácheňský pohár, muži a ženy
PHLKT
2015/07/11 Týnec, Prácheňský pohár, muži a ženy
PHLKT
2016/07/09 Týnec, Prácheňský pohár
PHLKT
2017/07/08 Týnec, Prácheňský pohár
PHLKT
2018/07/06 Týnec u HD, Prácheňský pohár
PHLKT
2019/07/13 Týnec u HD, Prácheňský pohár
PHLKT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/29 Habartice, Habartický soudek
PHLKT
2019/07/13 Týnec u HD, Prácheňský pohár
PHLKT
2019/07/20 Luby, Soutěž PHL
PHLKT
2019/07/27 Defurovy Lažany, Memoriál Ladislava Duchoně
PHLKT
2019/08/03 Rozsedly, O pohár Rosíka
PHLKT
2019/08/10 Sušice, Memoriál Václava Bucifala
PHLKT
2019/08/24 Slavošovice, Pohár starosty OÚ Bolešiny
PHLKT
2019/08/31 Nýrsko, Memoriál Václava Nejedlého
PHLKT
2019/09/07 Malá Víska, Pouťový pohár
PHLKT
2019/09/14 Strážov, Pohár starosty MěÚ Strážov
PHLKT
2019/09/21 Luby, Pohár starosty MÚ Klatovy
PHLKT
Kdy Kde Liga