Týnec 2016 - Prácheňský pohár

Liga: PHLKT
Místo: Týnec u Hor.
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Kdy: 09. 07. 2016 13:00
Kontakt:   Janeček Jindřich
Telefon:  737619089

Začátek rezervace: 09. 07. 2016 13:00
Konec rezervace: 09. 07. 2016 13:00
Začátek tipování:  09. 07. 2016 00:00
Konec hlasování: 09. 07. 2016 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tynec-u-hor--7533.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hadrava KT24,8925,7025,702013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Zahorčice KT25,7024,8825,702017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Neznašovy KT25,7224,1325,722017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Petrovice KT25,9026,2726,272013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Bystřice nad Úhlavou KT26,5526,7026,702014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Velenovy 1KT27,1327,1727,172013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Neznašovy KT26,0927,3227,322013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Rozsedly KT26,8027,5727,572013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Bystřice nad Úhlavou AKT27,8025,6127,802017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Hadrava KT27,9528,1628,162014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Střeziměř KT27,0528,6628,662013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Rozsedly KT28,7128,3428,712017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Týnec u Hor. KT28,4728,7328,732014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Malá Víska KT28,8127,1628,812017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Zahorčice KT28,9429,3529,352014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Tupadly KT31,5329,2131,532014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Rozsedly KT25,0631,5731,572014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Střeziměř KT31,9532,0132,012014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
19.  Měčín KT32,0631,9132,062014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
20.  Týnec u Hor. KT32,6132,6132,612013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
21.  Nýrsko KT32,8625,9532,862014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
22.  Bezděkov (Klatovy) KT32,0333,4333,432013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
23.  Týnec u Hor. KT33,8031,2733,802017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
24.  Bystřice nad Úhlavou BKT33,8434,0734,072017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
25.  Tupadly KT31,0034,8134,812017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
26.  Bystřice nad Úhlavou KT31,7234,8834,882013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
27.  Nýrsko KT28,0335,1835,182013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
28.  Štěpánovice KT37,1831,8037,182013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
29.  Ostřetice KT29,1238,0138,012013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
30.  Tupadly KT31,7938,2438,242013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
31.  Zelená Lhota KT38,3036,5138,302013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
32.  Neznašovy KT26,6039,7439,742014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
33.  Bezděkov (Klatovy) KT39,9030,9339,902014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
34.  Nýrsko KT40,4839,5540,482017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
35.  Hadrava KT42,1933,4542,192017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
36.  Frymburk KT44,3737,3744,372013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
37.  Žiznětice KT36,8547,1447,142014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
38.  Křištín KT33,6950,7050,702017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
39.  Luby KT56,1038,5056,102014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
40.  Komošín KT47,8861,9861,982013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
41.  Štěpánovice KT51,6863,1963,192014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
42.  Dlažov KTNPNPNP2017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bystřice nad Úhlavou KT30,9430,6630,942017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Hadrava KT30,4931,1631,162013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Pačejov KT29,2631,4331,432013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Rozsedly KT32,2232,9832,982013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Týnec u Hor. KT33,0932,0333,092013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Nýrsko KT33,8332,7933,832017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Nýrsko KT35,6736,8336,832014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Hadrava KT34,2436,8736,872017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Týnec u Hor. KT32,5339,0239,022014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Dlažov KT40,7838,2640,782017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Štěpánovice KT47,2538,3947,252013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Malá Víska KT48,6340,3448,632017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Neznašovy KT51,0041,7251,002017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Týnec u Hor. KT68,3760,3368,372017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Tupadly KTNPNPNP2017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/07/07 Týnec u Horažď. (KT), Prácheňský pohár
PHLKT
2008/07/19 Týnec u Horažď. (KT), Prácheňský pohár
PHLKT
2009/07/11 Týnec u Horažď. (KT), Prácheňský pohár
PHLKT
2010/07/10 Týnec u Horažď. (KT), Prácheňský pohár
PHLKT
2011/07/09 Týnec u Horažď., Prácheňský pohár
PHLKT
2012/07/07 Týnec u HD, Prácheňský pohár
PHLKT
2013/07/05 Týnec u HD, Prácheňský pohár
PHLKT
2014/07/12 Týnec, Prácheňský pohár, muži a ženy
PHLKT
2015/07/11 Týnec, Prácheňský pohár, muži a ženy
PHLKT
2016/07/09 Týnec, Prácheňský pohár
PHLKT
2017/07/08 Týnec, Prácheňský pohár
PHLKT
2018/07/06 Týnec u HD, Prácheňský pohár
PHLKT
Kdy Kde Liga


Soutěže