Úherce 2011 - O POHÁR SDH ÚHERCE

Liga: ZČHL
Místo: Úherce
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 18. 06. 2011 11:00
Kontakt:   p. ŠTEJR PETR
Telefon:  +420603555479

Začátek rezervace: 04. 06. 2011 00:00
Konec rezervace: 18. 06. 2011 11:00
Začátek tipování:  04. 06. 2011 00:00
Konec hlasování: 00. 00. 0000 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-uherce-2011-06-18-294.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Kamenice DOVlastimil Žák
22Obora PSTomáš ŠKOLNÍK Svoboda
33Vřeskovice KTohio
44Seč PJHonza Adamec
55Horní Lukavice PJPavel Hůla
66Kosmonosy MBJan Klimo
77Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
88Bolkov PJHonza Adamec
99Pustkovec OVHonza Adamec
1010Chotíkov PSSDH Chotikov
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Sedlatice JIHonza Adamec
1313Louňová PJDana Lindová
1414Trnava TRHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Velké Hoštice OPHonza Adamec
1717Malinec PJHonza Adamec
1818Bolatice OPHonza Adamec
1919Maršovice ZRHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Úherce PSHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Sychotín BKHonza Adamec
2626Únětice 1911 PJHonza Adamec
2727Výčapy TRHonza Adamec
2828Petrovice TRHonza Adamec
2929Kalenice STSDH Kalenice
3030Mokrouše PJSDH Mokrouše
3131Žákava PJLibor Valeš
3232Poděvousy DOspace14@centrum.cz
3333Doubravice u Volyně STDoubravice
3434Chrášťany LTVašek Maderák
3535Dolní Hradiště PSLuděk Bech
3638Hejná KTCenek Kadane
3739Štichovice PSRichard Hlous
3840Hubenov PSPetr Frána
3941Hůrky ROPetra Henžlíková
4042Podmoklany HBMartin Eis
4146Hněvošice OPPetr Vitásek
4247Stanoviště BOHonza Adamec
4360Bříšťany JCHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Výčapy TRHonza Adamec
22Nevcehle JIHonza Adamec
33Chrášťany LTHonza Adamec
44Radíkov PRHonza Adamec
55Petrovice QTRHonza Adamec
66Vítonice ZNHonza Adamec
77Seč PJHonza Adamec
88Bezděkov pod Třemšínem PBJana Jindřichová
99Hůrky ROPetra Henžlíková
1010Únětice 1911 PJLuboš Balvín
1111Sychotín BKAleš Havelka
1212Horní Hradiště PSPepa Beneš
1313Svoboda OPSlivková Simona
1414Ždírec nad Doubravou HBSilvie Popková
1515Chválenice PJKarel Nolč
1616Mrtník PSAnna Polcarová
1717Bučí PSLucie Nová
1818Vitiněves JCSDH Vitineves
1930Poděvousy DOspace14@centrum.cz


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ16,6016,3116,602018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chválenice PJ16,7416,8316,832017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chválenice PJ16,9616,6716,962016/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevcehle JI16,7416,9916,992011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevcehle JI16,7416,9916,992011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kunovice VS--17,092006/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chválenice PJ--17,112016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevcehle JI16,9117,1617,162008/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hradec PJ17,2817,3417,342017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hradec PJ--17,402016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kunovice VS17,0217,4517,452005/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kunovice VS17,0217,4517,452005/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sychotín BK17,5617,1617,562011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sychotín BK17,5617,1617,562011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hradec PJ--17,592018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválenice PJ17,1917,6317,632005/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chválenice PJ17,1917,6317,632005/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Výčapy TR--17,742004/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Únětice 1911 PJ17,6017,7417,742017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Úherce PS17,6817,7517,752005/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Úherce PS17,6817,7517,752005/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Výčapy TR17,8417,2517,842005/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Stará Ves FM--17,842003/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Výčapy TR17,8417,2517,842005/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kunovice VS--17,892002/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Únětice 1911 PJ--17,982018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Výčapy TR--18,022002/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Petrovice QTR17,7318,0418,042011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Petrovice QTR17,7318,0418,042011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Únětice 1911 PJ18,0417,4718,042015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chválenice PJ--18,102002/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chotíkov PS18,1117,9718,112017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chválenice PJ18,1316,5418,132011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Chválenice PJNP16,5418,132011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dehtín KT--18,142016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chválenice PJ--18,142003/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chotíkov PS18,2117,4718,212015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Radíkov PR--18,242002/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Poděvousy DO18,3117,5318,312015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Úherce PS--18,322006/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lhotky CZR18,1418,3718,372008/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Štěnovický Borek PJ--18,422016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Úněšov PS--18,422018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Chrášťany LT17,9518,4618,462005/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nevcehle JI18,4717,4318,472005/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nevcehle JI18,4717,4318,472005/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Vitiněves ¨JC18,0718,4718,472011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Vitiněves JC18,0718,4718,472011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Chotíkov PS18,4818,4618,482016/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Poděvousy DO17,5918,4918,492011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Poděvousy DO17,5918,4918,492011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Radíkov PR18,5617,9018,562011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Štichovice PS18,5618,3018,562016/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Radíkov PR18,5617,9018,562011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chotíkov PS18,5917,8818,592014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Strýčkovice DO--18,612006/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Štěnovický Borek PJ18,6218,2418,622014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hradec PJ18,6517,7118,652015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Pravčice KM18,2218,6718,672007/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Pravčice KM18,2218,6718,672007/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Poděvousy DO18,0018,0018,682008/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Štěnovický Borek PJ18,1318,6818,682015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Štěnovický Borek PJ17,6318,7118,712016/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Chrášťany LT18,3118,7518,752011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Poděvousy DO18,6118,7518,752016/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Chrášťany LT18,3118,7518,752011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Úherce PS--18,782004/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Úněšov PS--18,812016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dehtín KT18,9418,6318,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Mrtník PS--19,002006/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Stará Ves FM--19,012004/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Bučí PS--19,022006/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Štichovice PS19,0618,5419,062014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Poděvousy DO--19,062016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kunovice VS--19,062004/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Úherce PS--19,192003/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Chotíkov PS--19,192018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Bučí PS--19,242016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Chrášťany LT19,3218,2819,322007/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Chrášťany LT19,3218,2819,322007/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Štichovice PS19,2119,4319,432017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Lhotky ZR--19,502004/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bučí PS19,6217,5919,622016/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Bříšťany JC--19,722004/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Bezděkov pod Třemšínem PB--19,772004/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Lhotky ZR--19,792006/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bučí PS19,8319,4719,832015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Bučí PS20,0019,7620,002011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Radíkov PR--20,002003/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Bučí PS20,0019,7620,002011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Útušice PJ--20,072016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Štěnovický Borek PJ19,4620,0820,082017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Chrášťany LT--20,162004/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Poděvousy DO20,2718,5120,272007/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Poděvousy DO20,2718,5120,272007/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Loukov KM19,4920,2920,292007/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Loukov KM19,4920,2920,292007/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Poděvousy AngelsDO20,3019,9220,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Svoboda OP20,3117,8020,312011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Svoboda OP20,3117,8020,312011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/07/01 Úherce, PS,
KL
2001/07/21 Úherce, PS,
KL
2002/07/20 Úherce, PS, O pohár starosty obce
EXČR
2002/07/21 Úherce, PS,
KL
2003/07/19 Úherce, PS, O pohár starosty obce
EXČR
2004/06/12 Úherce, O pohár - SDH Úherce
ZČHL
2004/07/17 Úherce, PS, O pohár starosty obce
EXČR
2005/07/30 Úherce (PS), O pohár - SDH Úherce
ZČHL
2005/07/30 Úherce, PS, O pohár starosty obce
EXČR
2006/07/22 Úherce (PS), O pohár - SDH Úherce
ZČHL
2006/07/22 Úherce, PS, O pohár starosty obce
EXČR
2007/09/08 Úherce (PS), O pohár - SDH Úherce
ZČHL
2007/09/08 Úherce, PS, O pohár starosty obce
EXČR
2008/06/14 Úherce, PS, O pohár starosty obce
EXČR
2011/06/18 Úherce, O POHÁR SDH ÚHERCE
ZČHL
2011/06/18 Úherce, O pohár SDH Úherce
EXČR
2014/07/06 Úherce, O pohár starosty SDH Úherce
ZČHL
2015/07/25 Úherce, Pohár starosty SDH Úherce
ZČHL
2016/07/31 Úherce, O pohár starosty SDH Úherce
ZČHL
2016/09/03 Úherce, O pohár
ZČHL
2017/05/28 Úherce, O pohár starosty SDH Úherce
ZČHL
2018/05/26 Úherce, K Mexiku, O pohár starosty SDH Úherce
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga