Uherský Brod 2014 - O pohár ředitelky HZS Zlínského kraje

Liga: -
Místo: Uherský Brod
Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
Kdy: 17. 10. 2014 19:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 02. 11. 2014 11:00
Konec rezervace: 02. 11. 2014 11:00
Začátek tipování:  02. 11. 2014 20:00
Konec hlasování: 02. 11. 2014 00:00
Zadal: Petr Kropáč

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Soutěž dla pravidel HZS noční 3B


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-uhersky-brod-6065.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mistřice UH19,5721,6921,692003/10/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Vésky UH23,8522,4423,852003/10/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Uherské Hradiště UH25,3424,5425,342003/10/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Uherské Hradiště UH23,8625,7125,712003/10/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Zlín ZL26,0325,4226,032003/10/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Vsetín VS27,4327,7427,742003/10/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kněžpole UH25,3128,1128,112003/10/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Valašské Meziříčí VS28,2924,1228,292003/10/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  nerozlišeno -29,0726,5329,072003/10/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  nerozlišeno -29,6039,7739,772003/10/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kroměříž KM--NP2003/10/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Velký Ořechov ZL--NP2003/10/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/10/10 Uherský Brod, UH, Noční soutěž v PÚ o pohár ředitele HZS Zl. kraje
FSCR
2013/10/12 Stanice HZS Uh. Brod, O pohár ředitelky HZS Zlínského kraje
-
2014/10/17 Uherský Brod, O pohár ředitelky HZS Zlínského kraje
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/14 Cvičiště za železářstvím, SDH Odry a Tošodry fire team vás zvou na 29.ročn
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Svatoslav ZRUŠENO, 4.kolo Žďárské ligy Svatoslav
-
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2020/08/15 Svrčovec, PYTLOVSKÁ KÁĎ
-
2020/08/15 Rožnov pod Radhoštěm, 9.ročník
-
2020/08/15 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup
-
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál A.Rončky, 12.kolo MSP-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště
-
2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2020/08/22 Amfiteátr Velká Bystřice, IX. ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020
-
2020/08/22 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/22 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města
-
2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B
-
2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B
-
2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B
-
2020/08/22 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/29 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
2020/08/30 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020
-
2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž
-
2020/09/04 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B
-
2020/09/05 Bratčice, viz. poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ ml.žáci
-
2020/09/05 Bratčice viz.poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ st.žáci
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
2020/09/05 Pocinovice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/05 Bratčice viz.poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ muži a ženy
-
2020/09/05 Nepomuky areál pod poldrem, Nepomucký pohár
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
2020/09/05 Litenčice, Memorial Pavlů Měrkových
-
Kdy Kde Liga