Újezd - Hřiště 2023 - 4.kolo CHNHL

Liga: CHNHL
Místo: Újezd
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 19. 08. 2023 22:00
Kontakt:   Ondřej Černý
Telefon:  602 604 856

Začátek rezervace: 05. 08. 2023 20:00
Konec rezervace: 19. 08. 2023 20:00
Začátek tipování:  19. 08. 2023 20:00
Konec hlasování: 19. 08. 2023 00:00
Zadal: Petr Kanta

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Dle pravidel CHNHL

Prezence družstev do 20:30 hodin

Startovné 200 Kč


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ujezd-12945.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Zahorčice KTJosef Kolář
22Štítary Ženy DOMartina Hradecká
33Oprechtice Sport DOSimona Vlasáková
44Hluboká Ženy,PS 12DOAneta Drahoňovská
55Chudenice MužiKTMiroslav Brabec
66Kdyně Muži, PS12DOVaclav Milfort
77Horšovský Týn ŽenyDOKateřina Holá
88Oplot PS-12PJTomáš Velkoborský
99Štítary Muži DOMiroslav Žáček
1010Hluboká Muži, PS12DOAneta Drahoňovská
1111Čermná Muži PS12DOVeronika Bártová
1212Tlumačov Muži DOPavel Homolka
1313Nové Sedliště Muži sportTCPetr Prochazka
1414Oprechtice Sport DOSimona Vlasáková
1515Horšovský Týn MužiDOKateřina Holá
1616Všekary ženyDOMonika Černá
1717Vidice DOTereza Voráčová
1818Újezd MužiDOOndřej Černý
1919Nová Ves Muži DOMichal Hudec
2020Albrechtice Chlistov PS12KTOndřej Černý
2121Vidice DOTereza Voráčová
2222Čelákovy PJJiří Böhm
2323Březí Ženy DOAdéla Kabourková
2425Újezd ŽenyDOOndřej Černý


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Štítary DO15,1415,0115,012022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vranovice PB15,20NP15,202021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ves Touškov PJ18,7915,2315,232021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ves Touškov PJ16,7015,3615,362022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hadrava KT15,36-15,362022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štítary ADO15,43NP15,432020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Újezd DO18,4215,4515,452023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Srbice DO15,4615,9215,462022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Oprechtice Sport DO15,4916,7115,492023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ves Touškov PJ15,5616,3915,562023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Srbice DONP15,6915,692023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Oprechtice Sport DO16,1715,7015,702023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hradec PJMS15,7015,702022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Mochtín KT16,0815,7115,712022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Tlumačov DONP15,7315,732023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Horní Metelsko DO15,7915,9515,792020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zahorčice KT15,8016,0515,802021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Všekary DO15,8116,3015,812022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Srbice DO17,8015,9215,922021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Horní Metelsko DO16,9915,9415,942023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Újezd DO16,9715,9915,992022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Oprechtice Sport DO16,9716,0116,012022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Strýčkovice DO16,0216,5816,022023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Oprechtice Sport DO16,2816,0416,042021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mochtín KT16,1117,1916,112021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Horní Metelsko DONP16,1616,162021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krchleby DO16,4116,1716,172022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Křenovy DO16,2517,8816,252023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Štítary DO16,28NP16,282021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kostelec TC16,2916,4416,292022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vidice DO16,4616,3016,302022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Oprechtice Sport DO16,4118,2516,412020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Strýčkovice DO18,0216,4916,492021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zahorčice KT17,5816,5216,522023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Horní Metelsko DO16,53NP16,532021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Neuměř DO16,57NP16,572023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Mochtín KT17,9216,5816,582020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Březnice PB16,6319,5216,632021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Všekary DO16,6718,2216,672021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hadrava KT16,76NP16,762021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hradec PJ17,4216,8416,842021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Újezd DO17,0716,8616,862021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Hadrava KT16,8617,4816,862023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Křištín KT17,0119,0417,012020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Újezd DO17,0317,6117,032023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Krchleby DO17,1317,0417,042021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Zahorčice KTNP17,2717,272020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nové Sedliště TC28,5217,3017,302023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nové Sedliště TC21,3517,3317,332020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Strýčkovice DONP17,4717,472022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Tlumačov DO18,1517,6017,602021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Mračnice DONP17,8917,892023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Stýskaly PSNP17,9917,992020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Chudenice KT18,4331,2218,432023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Kostelec TC21,1818,4818,482021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Tlumačov DO18,63NP18,632021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Oprechtice Sport DONP19,2419,242021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nová Ves ( Domažlice) DO20,3119,5619,562023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Čelákovy PJ25,4019,8119,812023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Oplot PJ20,31NP20,312021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nová Ves ( Domažlice) DO20,34NP20,342020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Neuměř DO20,35NP20,352022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Vidice DONP21,5421,542020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Vidice DO21,67NP21,672023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Újezd DO26,6522,2722,272020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Horšovský Týn DO23,5325,6823,532021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Česká Kubice DONP23,8223,822020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Tlumačov DO29,22NP29,222020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Horšovský Týn DONP36,6836,682020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nová Ves ( Domažlice) DONP36,8136,812021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Horšovský Týn DO78,35NP78,352023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Štítary DONPNPNP2023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Vidice DONPNPNP2023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Újezd DONPNPNP2021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Chrást PSNPNPNP2020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Neuměř DONPNPNP2021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Všekary DONPNPNP2023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Újezd MládežDO31,63-MS2021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Štítary DO17,6819,4217,682022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hadrava KT17,73-17,732022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hadrava KT18,2117,8917,892023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Březí DO17,9619,1017,962020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Březí DO18,3622,9618,362023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Oprechtice Sport DO18,4919,2718,492023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Štítary DO18,5318,7318,532023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Březí DO18,7818,5918,592022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Oprechtice Sport DO18,9019,5818,902023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Štítary DO20,4619,2519,252020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Štítary DO19,2819,5519,282021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Strýčkovice DO19,41NP19,412023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Srbice DO19,7319,4219,422023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Březí DO19,5820,0519,582023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strýčkovice DO24,3119,5919,592021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Oprechtice Sport DO22,0419,6219,622021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Březí DO19,6820,8219,682021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Srbice DO20,5719,9419,942022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Oprechtice Sport DONP20,3120,312020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Srbice DO20,5820,4220,422021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Osvračín DO20,4820,4320,432023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Březnice PB20,48NP20,482021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Všekary DO20,6822,4420,682022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Všekary DO21,4321,7021,432023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Milavče DO37,8621,7221,722021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vidice DONP21,9021,902023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hadrava KT22,0122,9322,012021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vidice DONP22,0622,062023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Všekary DO27,5722,0722,072023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Oprechtice Sport DO23,3522,0922,092021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vidice DO22,13NP22,132020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kostelec TC29,2322,1422,142022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Horšovský Týn DO22,5326,1622,532021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Osvračín DO23,0423,5823,042020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Vidice DONP23,4923,492022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kostelec TC24,8223,5623,562021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Újezd DO31,1523,8023,802020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Újezd DONP24,6424,642022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Újezd DONP25,5925,592023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Újezd DO25,7942,4025,792021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Horšovský Týn DO23,3027,9627,962023/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Březí DO29,04NP29,042021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Česká Kubice DONP30,1330,132023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Horšovský Týn DO33,0335,6433,032020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Oprechtice Sport DONP42,1942,192022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Horšovský Týn DO57,81NP57,812022/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Horšovský Týn DONPNPNP2023/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Újezd DONPNPNP2021/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/07/04 Újezd - Hřiště, Újezd - CHNHL 1. kolo
CHNHL
2021/07/11 Újezd, O pohár Hořiny
OPH
2021/08/07 Újezd - Hřiště, Újezd - 3. kolo CHNHL
CHNHL
2021/10/16 Újezd u Domažlic kulturní dům, Galavečer
OPH
2022/05/28 Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 2.ročník
OPH
2023/06/24 Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 3.ročník
OPH
2023/08/19 Újezd - Hřiště, 4.kolo CHNHL
CHNHL
2024/06/29 Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 4.ročník
OPH
Kdy Kde Liga


Soutěže