Újezd, Hasičské hřiště 2024 - O pohár, 4. kolo ZNL

Liga: ZNL
Místo: Újezd
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 06. 07. 2024 10:00
Kontakt:   SDH Újezd
Telefon:  720 354 379

Začátek rezervace: 22. 06. 2024 20:00
Konec rezervace: 05. 07. 2024 19:00
Začátek tipování:  06. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 06. 07. 2024 00:00
Zadal: Lukáš Badin

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ujezd-14161.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Újezd ZNFilip Krupica
22Vítonice ZNAleš Rada
33Dobřínsko ZNMarek Hladký
44Grešlové Mýto ZNRoman Čermák
55Jezeřany-Maršovice ZNViktor Kousal
66Černín ZNJiří Veselý
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mikulovice ZNŽaneta Ingerlová
23Dobřínsko ZNMarek Hladký
35Únanov ZNMarek Laitner
46Častohostice TREliška Balová
57Miroslav ZNMonika Kuřitková
Smíšený dorost
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodonice ZNMiroslav Viktorín
22Únanov ZNMarek Laitner
33Tasovice ZNMichal Horáček
45Miroslav ZNMonika Kuřitková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hodonice ZN15,9015,9915,992023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bojanovice ZN16,1015,5516,102023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Litovany TR15,5916,5616,562023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chvalovice ZN16,3816,9616,962023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hartvíkovice TR18,2918,4918,492023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Černín ZN15,7118,9818,982023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Stupešice ZN21,2621,6121,612023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Únanov ZN19,6022,1022,102023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Slatina ZN22,7323,3323,332023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrotovice TR23,5419,1823,542023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Cvrčovice BV28,2727,1028,272023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vítonice BZN30,9723,6330,972023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Slavíkovice TR39,0039,5039,502023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Újezd ZNNPNPNP2023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mikulovice ZNNPNPNP2023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vítonice ZNNPNPNP2023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vítonice ZN21,8720,7921,872023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Častohostice TR22,8724,2624,262023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myslibořice TR26,4218,1726,422023/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2022/09/10 Újezd, O pohár starosty obce Újezd
-
2023/09/15 Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požárním útoku na 2B
-
2024/07/06 Újezd, Hasičské hřiště, O pohár, 4. kolo ZNL
ZNL
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/09/07 Chvalovice, hasičské hřiště, O pohár obce Chvalovice, 5. kolo ZNL
ZNL
Kdy Kde Liga