Úmyslovice 2013 - Úmyslovice

Liga: -
Místo: Úmyslovice
Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
Kdy: 12. 05. 2013 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 12. 05. 2013 00:00
Konec rezervace: 12. 05. 2013 10:00
Začátek tipování:  12. 05. 2013 00:00
Konec hlasování: 12. 05. 2013 00:00
Zadal: Michaela Malá

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-umyslovice-2013-05-12-4332.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pšánky AHK16,4216,6016,602014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Podůlší JC17,5217,3517,522014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jinolice RenmotorJC--17,542013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sloup PZ17,3117,8417,842014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pšánky AHK--17,942013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Libuň JC--18,072013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Tatobity SM18,0717,6018,072014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bašnice JC--18,092013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Sychrov MB18,1017,6918,102014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jirkov JN18,4317,5018,432014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Tatobity SM--18,442013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Podůlší JC--18,542013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky BHK--18,572013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Libuň JC18,7217,9118,722014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dneboh MB18,9218,6518,922014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Sychrov MB--19,032013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kosmonosy MB--19,092013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jirkov JN--19,182013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mladějov JC--19,242013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Veselá MB18,1119,5019,502014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pšánky BHK18,9119,5619,562014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Krásná Ves MB19,1319,6119,612014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Úmyslovice NB19,7319,4119,732014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dneboh MB--20,092013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dobšín - KameniceMB--21,572013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB--21,622013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dobšín - KameniceMB18,2623,3323,332014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hostovlice KH--26,272013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Kosmonosy MB26,1826,2726,272014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Malá Skála JN27,2425,6227,242014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Podůlší BéčkoJC--NP2013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Úmyslovice NB--NP2013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Krásná Ves MB--NP2013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Hostovlice KH26,8026,47NP2014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Velichovky ANA--NP2013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Lestkov SMNP17,42NP2014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Karlinky LI--NP2013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bašnice JCNP17,49NP2014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Jinolice RenmotorJC15,99NPNP2014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Veselá MB--NP2013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Benešov u Semil SM--NP2013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Benešov u Semil SMNP18,40NP2014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Horní Radechová NA17,76NPNP2014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/12 Úmyslovice, Úmyslovice
-
2013/05/12 Úmyslovice, sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Fejfara
JL
2014/05/10 Úmyslovice, Memoriál Miroslava Fejfara
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , soutěž mladých hasičů
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
Kdy Kde Liga