Úmyslovice, sportovní hřiště 2013 - Memoriál Miroslava Fejfara

Liga: JL
Místo: Úmyslovice
Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
Kdy: 12. 05. 2013 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 12. 05. 2013 10:00
Konec rezervace: 12. 05. 2013 10:00
Začátek tipování:  12. 05. 2013 00:00
Konec hlasování: 12. 05. 2013 00:00
Zadal: Kateřina Kmínková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-umyslovice-2013-5-12 10:00-4912.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pšánky AHK16,4216,6016,602014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Podůlší JC17,5217,3517,522014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jinolice RenmotorJC--17,542013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sloup PZ17,3117,8417,842014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pšánky AHK--17,942013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Libuň JC--18,072013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Tatobity SM18,0717,6018,072014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bašnice JC--18,092013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Sychrov MB18,1017,6918,102014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jirkov JN18,4317,5018,432014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Tatobity SM--18,442013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Podůlší JC--18,542013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky BHK--18,572013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Libuň JC18,7217,9118,722014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dneboh MB18,9218,6518,922014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Sychrov MB--19,032013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kosmonosy MB--19,092013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jirkov JN--19,182013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mladějov JC--19,242013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Veselá MB18,1119,5019,502014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pšánky BHK18,9119,5619,562014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Krásná Ves MB19,1319,6119,612014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Úmyslovice NB19,7319,4119,732014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dneboh MB--20,092013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dobšín - KameniceMB--21,572013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB--21,622013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dobšín - KameniceMB18,2623,3323,332014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hostovlice KH--26,272013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Kosmonosy MB26,1826,2726,272014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Malá Skála JN27,2425,6227,242014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Úmyslovice NB--NP2013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Krásná Ves MB--NP2013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hostovlice KH26,8026,47NP2014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Velichovky ANA--NP2013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Lestkov SMNP17,42NP2014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Karlinky LI--NP2013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bašnice JCNP17,49NP2014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Jinolice RenmotorJC15,99NPNP2014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Veselá MB--NP2013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Benešov u Semil SM--NP2013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Benešov u Semil SMNP18,40NP2014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Horní Radechová NA17,76NPNP2014/05/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Podůlší BéčkoJC--NP2013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/12 Úmyslovice, Úmyslovice
-
2013/05/12 Úmyslovice, sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Fejfara
JL
2014/05/10 Úmyslovice, Memoriál Miroslava Fejfara
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga