Úmyslovice 2014 - Memoriál Miroslava Fejfara

Liga: JL
Místo: Úmyslovice
Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
Kdy: 10. 05. 2014 10:00
Kontakt:   Tomáš Luxemburk
Telefon:  723259075

Začátek rezervace: 01. 05. 2014 20:00
Konec rezervace: 09. 05. 2014 23:30
Začátek tipování:  10. 05. 2014 20:00
Konec hlasování: 10. 05. 2014 00:00
Zadal: Kateřina Kmínková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdh.umyslovice.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-umyslovice-2014-05-10-4901.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Úmyslovice NBTomáš Luxemburk
22Pšánky AHKTomáš Zubr
33Bašnice JCMilan Novotný
44Veselá MBOlda Česák
55Dneboh MBLukáš Danda
66Horní Radechová BNAPavel Ďuriš
77Tatobity SMJosef Židů
88Podůlší JCMartin Berger
99Krásná Ves MBVašek Knebl
1010Jirkov JNKateřina Kmínková
1111Sychrov MBMichal Kuntoš
1212Renmotor Jinolice RenmotorJCMartin Ponocný
1313Libuň JCMichaela Malá
1414Malá Skála JNRadek Havelka
1516Pšánky BHKTomáš Zubr
1617Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
1718Hostovlice SPORTKHJan Kropáček
1819Kosmonosy MBJan Klimo
1922Dobšín Dobšín - KameniceMBPetr Bárta
2023Sloup PZTomáš Fiala
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Huť JNPetra Šteyrová
22Myštěves HKOlíf Pánková
33Libuň JCHana Jarolímková
44Krásná Ves ženyMBVeronika Kneblová
55Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
66Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikola Hanyšová
77Borovice MBRadek Kuntoš
88Sychrov ženyMBVeronika Kneblová
99Benešov u Semil SMBarbora Menšíková
1010Jeřmanice LIJan Kühnel
1126Jablonec nad Jizerou SMJakub Martinec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jeřmanice LI18,0318,2318,232014/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sychrov MB17,7018,4018,402014/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Benešov u Semil SM17,7318,4318,432014/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Borovice MB17,4318,5818,582014/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krásná Ves MB--18,652013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Krásná Ves MB17,8518,7818,782014/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC--18,892013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Libuň JC18,5118,8918,892013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Benešov u Semil SM--19,082013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bratříkov JN19,3118,7819,312014/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myštěves HK--20,042013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myštěves HK20,3517,3220,352014/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC18,3621,2921,292014/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bratříkov JN--21,652013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Borovice MB--22,272013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Huť JN24,2825,3925,392014/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malá Skála BéčkoJN37,8127,0337,812014/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sychrov MB--42,482013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Malá Skála BéčkoJN--NP2013/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/12 Úmyslovice, Úmyslovice
-
2013/05/12 Úmyslovice, sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Fejfara
JL
2014/05/10 Úmyslovice, Memoriál Miroslava Fejfara
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže