Úněšov, Dílny statek Úněšov 2017 - Ledové útoky

Liga: -
Místo: Úněšov
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 28. 01. 2017 11:00
Kontakt:   Sak Josef
Telefon:  604575141

Začátek rezervace: 01. 01. 2017 01:00
Konec rezervace: 28. 01. 2017 11:00
Začátek tipování:  28. 01. 2017 20:00
Konec hlasování: 28. 01. 2017 00:00
Zadal: Josef

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH ÚNĚŠOV

Vás zve na I.ročník

 

„LEDOVÉ ÚTOKY“

Memoriál Josefa Saka

Zařazeno do seriálu soutěží o Pohár vládce severu

 

Datum konání:              28.ledna 2017

Místo konání:                areál dílny Úněšovský statek

                                       Příjezd od Plzně do leva kolem kostela

Povrch:                          asfalt

Prezence družstev:         do 10:30 hodin

Začátek soutěže:            11 hodin

Kategorie:                      muži,ženy

Pravidla:                                dle Západočeské hasičské ligy

 

PRAVIDLA soutěže v požárním útoku

 

            Soutěžní disciplínou je požární útok dle pravidel Západočeské hasičské ligy s výjimkou muži soutěží na dvě B.

            Hodnocení: hodnotí se obě kategorie muži, ženy

    Výpis úprav pravidel :

  • Savice – délka 2,5 m ±5 cm, bez tvarových podložek, se šroubením o průměru 110 mm
  • Koš s funkční klapkou, s ovládáním umístněným vně pláště Velikost ok v sítu koše může být max. 10x10 mm
  • podložka pod savice se může používat pouze hladká, rovná, bez výřezů o max. tloušťce  10 mm.
  • Přívodní vedení se smí rozpojit až na pokyn rozhodčího
  • Hadice "C42" min. šířka 63 mm, hadice "B65" min. šířka 97 mm. Délka hadic min. 19 m .
  • Mezi ozuby půlspojek musí projít plastový přípravek .(tloušťky max. 1 mm)
  • Rozdělovač s funkčními uzávěry bez jejich zajištění a přídavného držáku 

 Požárního útoku se bude provádět dle pravidel Západočeské hasičské ligy s těmito úpravami:

 kategorie muži požární útok provádí na dvě „B“

 čas přípravy na základnu je max 4minuty

 Na dráze jsou povoleny pouze značky umístěné pořadatelem (vzdálenost mezi značkami 17,5,m)

 Kategorie ženy bude startovat před kategorii muži

 

 Přihlášení k soutěži :

 !!!!Rezervace zahájena dne 1.1.2017 na adrese !!!!

 http://www.firesport.eu/rezervace-mista-unesov-8262.html

 Tel.:                 724 504 396              

Email.:            sakjosef@gmail.com

           

 Při prezentaci bude vybíráno startovné 200,-Kč za družstvo.

 Zároveň Vás zveme na další dva závody, které jsou zařazeny do zimního poháru soutěží „O pohár vládce severu“

 Dolní Hradiště 2017 -  ICE CUP  2017                               14.ledna 2017

Internetové přihlašování:

 Nevřeň 2017 -  ICE CUP 2017                                             11.února.2017

Internetové přihlašování:


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-unesov-8262.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Neznašovy KTMartin Salamánek
22Úněšov Pepařky (ženy)PSNikola Kalousová
33Příšov PSSDH Chotikov
44Štítary muži BDOPetr Lešek
55Mělník Blata - mužiMEMarkéta Veselá
66Černuc ,,Šmejdi"KLAntonín Henych
77Zahorčice KTJosef Kolář
88Vidice MužiDOTereza Voráčová
99Vranovice Peklo - mužiPBStanda Strnad
1010Horní Metelsko mužiDOVáclav Pejsar
1111Buková PBPavel Fiřt
1212Horšovský Týn ŽenyDOAdéla Chejlavová
1313Mělník Blata - ženyMEMarkéta Veselá
1414Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1515Úněšov PSMiloslav Pytlik
1616Mirošov -mužiROsmatlak vaclav
1717Štítary ženyDODenis Balounová
1818Chotíkov PSJitka Racková
1919Obora PSHouk
2020Radětice PBRadětice Vaci
2121Bolevec ŽenyPMZdeněk Vykoupil
2222Hostivice PZJosef
2325Jelence PBJosef
2426Nová Ves DOMartin Gombár
2527Bolevec PMZdeněk Vykoupil
2628Krsy PSJaroslav
2730Nevřeň PSHouk


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST15,7515,4815,752018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mělník ME16,5316,2916,532018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Novosedly ST15,7016,5416,542019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítary ADO14,9716,6116,612018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vranovice PEKLOPB17,0916,8317,092019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štítary ADO17,2117,0517,212017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mělník BLATAME17,2916,9917,292019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brodeslavy PS17,5316,8917,532018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chotíkov PS17,6017,6017,602017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vranovice PekloPB17,6117,6617,662017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mirošov RO17,6817,0017,682018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Křížkový Újezdec PH17,9015,7517,902019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zahorčice KT17,8817,9517,952018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Horní Metelsko PANTEŘIDO17,4618,0118,012019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chotíkov PS18,4717,3218,472018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Čelákovy PJ18,7817,5518,782018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chlum PJ18,4118,9018,902018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nebílovy PJ19,3819,0019,382019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Štítary ADO18,6219,4219,422019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Neznašovy KT19,7719,2719,772017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zahorčice KT17,8719,7919,792019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Příšov PS20,1219,3820,122017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nebílovy PJ20,0720,9020,902018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Štítary BDO20,9219,5220,922018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hostivice PZ21,4021,1121,112017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Stýskaly PS20,6821,1421,142019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zahorčice KT21,1919,8421,192017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mirošov RO21,2219,5021,222017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Úněšov PS21,1621,2921,292017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Doubravka PM19,0421,3421,342019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vidice DO17,3421,3821,382018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kdyně DO20,9521,5021,502019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Vidice DO21,5021,7621,762019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Štítary BDO21,8721,1821,872017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hostivice PZ21,6422,0722,072019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Křištín KT21,4522,5622,562019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Štítary BDO23,2622,3623,262019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Vidice DO22,2623,5323,532017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Mělník BlataME23,6422,1823,642017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Mochtín KT23,4524,3324,332019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kamenný Újezd RO24,3124,5024,502019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Čelákovy PJ24,5923,2824,592019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Křelovice PS24,6924,4724,692017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Křelovice PS23,7224,9324,932019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Kamenný Újezd RO25,3926,5026,502018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Úněšov PS26,4026,8526,852019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Radětice PB28,1116,7528,112017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Horní Měcholupy AAB30,0717,5530,072019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nevřeň PS30,6829,1530,682019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Brodeslavy PS20,6031,1631,162019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Obora PS27,7031,5831,582019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Radětice PB31,5931,4431,592018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Drahkov PJ29,5332,2132,212019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Jelence PB34,1732,1034,172017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Svaté Pole PB17,4736,1036,102019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Krsy PS36,1635,7236,162017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Ves ( Domažlice) DO42,8228,0142,822018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nevřeň PS42,2243,0443,042017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Křelovice PS40,8043,8343,832018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bolevec PM46,9643,2446,962017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Zahorčice STNPNPNP2019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Příšov PSNPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Příšov PSNPNPNP2019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Horní Metelsko DONPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Neznašovy KTNPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nevřeň PSNPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Horní Metelsko DONPNPNP2017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Kdyně DONPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Mirošov ARONPNPNP2019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Chrást PSNPNPNP2019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Buková PBNPNPNP2017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nová Ves ( Domažlice) DONPNPNP2017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Úněšov PSNPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Mochtín KTNPNPNP2018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Mirošov BRONPNPNP2019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Úněšov PS20,0420,5720,572018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Štítary DO20,3221,3821,382018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chlum PJ21,4521,6521,652018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Rožmitál pod Třemšínem PB22,8222,7722,822018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Úněšov PS22,9320,6122,932019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Úněšov PepařkyPS24,0924,7824,782017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nové Dvory LT21,7725,4825,482017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bolevec PM26,2425,0926,242017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mělník BlataME28,9825,2028,982017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Horšovský Týn DO29,2029,2029,202017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Štítary DO29,2621,0029,262017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mirošov RO30,4434,4634,462019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vidice DO34,5034,3334,502019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Mělník ME37,8437,7137,842018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Horšovský Týn DO39,0427,8739,042019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štítary DO39,2539,2939,292019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Doubravka PM27,4969,1669,162019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2018/01/27 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga