Únětice 2014 - Západočeská hasičská liga Únětice

Liga: ZČHL
Místo: Únětice 1911
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 06. 09. 2014 12:00
Kontakt:   Luboš Balvín
Telefon:  +420721012087

Začátek rezervace: 25. 08. 2014 20:00
Konec rezervace: 06. 09. 2014 12:00
Začátek tipování:  25. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 06. 09. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1425041234436316/?fref=ts

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-unetice-2014-09-06-4411.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dehtín KTVláďa Kučera
23Vřeskovice KTohio
34Poděvousy DOspace14@centrum.cz
45Horní Lukavice PJPavel Hůla
56Seč PJVáclav Hranička
67Únětice 1911 DRTIKOLPJPetr Skala
78Chrást PBRadek Troch
89Robčice PJLukáš Nosek
910Bolkov PJJana Pechová
1011Mokrouše PJJiří Šmolík
1112Žebnice PSMichal Bulín
1213Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1314Obora PSMartina Jůzková
1415Nevřeň PSHouk
1516Štichovice PSRichard Hlous
1617Zálesí PJduchy tom
1718Chotíkov PSSDH Chotikov
1819Úherce PSPetr Štejr
1920Útušice PJZdeněk Dědek
2021Žákava PJMilan Polívka
2129Kornatice ROJosef Krátký
2230Štěnovický Borek PJMichal Polívka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJAnet Studničková
22Poděvousy DOAnděla Mašková
33Štěnovický Borek PJMichal Polívka
44Dehtín KTJana Hlaváčková
55Štichovice PSRichard Hlous
66Strýčkovice DOVáclava Ulrychová
77Obora PSDominika Caltová
88Útušice PJVojtěch Mareš
917Chválenice PJKarel Nolč
1019Chotíkov PSMartina Jůzková
1120Poděvousy DOJana Pechová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chválenice PJ16,9316,6416,932015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dehtín KT16,9516,8016,952019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Únětice 1911 PJ17,1817,1117,182019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Poděvousy DO17,4017,1017,402019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Únětice 1911 PJ17,3917,5017,502016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Únětice 1911 PJ17,3917,5017,502016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hradec PJ17,4417,7217,722019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Úněšov PS17,7717,1817,772015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Úněšov PS17,8017,2517,802019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chotíkov PS17,8517,6517,852016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Štichovice PS17,8317,9717,972019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotíkov PS17,9917,6017,992017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Strýčkovice DO18,0717,8318,072014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválenice PJ17,0718,0818,082014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sloup PZ18,0918,1118,112016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štichovice PS18,1517,4418,152015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dehtín KT18,1018,4718,472015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vacov APT18,4818,4118,482017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Úněšov PS17,5818,5218,522017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Želčany PJ17,7418,6718,672019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hradec PJ18,1418,7018,702014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Poděvousy DO18,5418,7018,702017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Štítary DO18,7618,5618,762019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Strýčkovice DO18,8317,5918,832019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dehtín KT18,8318,5418,832017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dehtín KT18,8218,9418,942016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Štichovice PS17,6418,9718,972016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Štěnovický Borek PJ18,0218,9818,982017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Horní Lukavice PJ19,1118,9219,112016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chválenice PJ18,9619,2219,222016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Útušice PJ19,0719,2419,242017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Poděvousy DO19,2519,1419,252016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Mrtník PS18,7319,3119,312014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hradec PJ19,3717,2119,372016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Horní Lukavice PJ19,0919,4619,462015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Útušice PJ19,4919,3519,492015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Mrtník PS19,5719,0319,572016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Poděvousy DevilsDO19,3919,6019,602014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Štichovice PS18,1419,6919,692017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Mrtník PS19,7419,7319,742017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Horní Lukavice PJ20,0920,1020,102017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Úněšov PS20,2720,0720,272016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Únětice 1911 PJ20,1820,3420,342015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Chotíkov PS20,5019,7920,502015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nihošovice ST20,7319,3620,732016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bučí PS21,2420,6821,242016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dolany PT21,0921,4121,412016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dehtín KT21,0421,4321,432014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Poděvousy DO21,9317,9921,932015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Lužná RA21,6722,0922,092015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Útušice PJ22,1320,5022,132014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Štěnovický Borek PJ22,1419,2422,142015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Obora PS22,5422,4722,542016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Rybnice PS22,7522,7522,752014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bučí PS23,5418,5923,542017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bučí PS19,0924,2424,242015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Štichovice PS24,3723,0424,372014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Lužná RA25,0224,4825,022014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Útušice PJ24,9325,1925,192016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Horní Lukavice PJ26,6926,0326,692019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Vacov APT19,0942,5042,502016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Obora PS44,7444,6144,742017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Štěnovický Borek PJNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Únětice 1911 PJNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Poděvousy AngelsDONPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Únětice 1911 PJNPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Hradec PJNPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Chotíkov PSNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Štěnovický Borek PJNPNPNP2016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Obora PSNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Hlubyně PBNPNPNP2019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/09/06 Únětice, Západočeská hasičská liga Únětice
ZČHL
2015/08/08 Únětice, Upřesníme později
ZČHL
2016/06/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2016/06/05 Unětice, Unětice (ZČHL + ŠHL)
ŠHL
2017/05/27 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2019/09/07 Areál u koupaliště, Únětický polonoční závod na 2B
-
2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga