Únětice 2019 - O pohár SDH Únětice

Liga: ZČHL
Místo: Únětice
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 08. 09. 2019 10:00
Kontakt:   Balvín Zdeněk
Telefon:  +420 721 021 660

Začátek rezervace: 26. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 08. 09. 2019 10:00
Začátek tipování:  08. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 08. 09. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

konec srpna


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-unetice-9977.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahorčice STBaďa
22Hrabice PTTlumič
33Žebnice PSHonza Adamec
44Dehtín KTHonza Adamec
55Únětice PJHonza Adamec
66Zahorčice KTJosef Kolář
77Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
88Chrást PBHonza Adamec
99Nevřeň PSHonza Adamec
1010Horní Lukavice  PJHonza Adamec
1111Horní Kamenice DOHonza Adamec
1212Štichovice PSHonza Adamec
1313Bezdědovice STJosef Motyka
1414Chotíkov PSJiří Staněk
1515Stýskaly PSVáclav Švíka
1616* Únětice 1911 "B"-Ondřej Kail
1717Mokrouše PJSDH Mokrouše
1818Želčany PJVáclav Kasl
1919Oprechtice sport teamDOVáclav Pejsar
2020Štítary DOMiroslav Žáček
2121Úněšov PSMiloslav Pytlik
2222Vranovice PekloPBStanda Strnad
2323Bolkov PJduchy tom
2424Štěnovický Borek PJJan Albl
2525Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
2626Drahkov MužiPJAdam Bína
2727Robčice PJRadek Růt
2828Útušice PJZdeněk Dědek
2929Novosedly STBohuslav Chval
3030Štěnovický Borek BPJJan Albl
3133Nevcehle JIMiroslav Jelínek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Hlubyně PBDana Hrzalová
44Hradec PJHonza Adamec
55Úněšov PSHonza Adamec
66Štichovice PSHonza Adamec
77Horní Lukavice PJDaniela
88Želčany PJVáclav Kasl
99Štítary DODenis Balounová
1010Strýčkovice DOMarika Součková
1111Chotíkov PSMonča
1220Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chválenice PJ16,9316,6416,932015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dehtín KT16,9516,8016,952019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Únětice PJ17,1817,1117,182019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Poděvousy DO17,4017,1017,402019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Únětice PJ17,3917,5017,502016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Únětice PJ17,3917,5017,502016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hradec PJ17,4417,7217,722019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Úněšov PS17,7717,1817,772015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Úněšov PS17,8017,2517,802019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chotíkov PS17,8517,6517,852016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Štichovice PS17,8317,9717,972019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotíkov PS17,9917,6017,992017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Strýčkovice DO18,0717,8318,072014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválenice PJ17,0718,0818,082014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sloup PZ18,0918,1118,112016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štichovice PS18,1517,4418,152015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dehtín KT18,1018,4718,472015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vacov APT18,4818,4118,482017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Úněšov PS17,5818,5218,522017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Želčany PJ17,7418,6718,672019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Poděvousy DO18,5418,7018,702017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hradec PJ18,1418,7018,702014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Štítary DO18,7618,5618,762019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Strýčkovice DO18,8317,5918,832019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dehtín KT18,8318,5418,832017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dehtín KT18,8218,9418,942016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Štichovice PS17,6418,9718,972016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Štěnovický Borek PJ18,0218,9818,982017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Horní Lukavice PJ19,1118,9219,112016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chválenice PJ18,9619,2219,222016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Útušice PJ19,0719,2419,242017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Poděvousy DO19,2519,1419,252016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Mrtník PS18,7319,3119,312014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hradec PJ19,3717,2119,372016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Horní Lukavice PJ19,0919,4619,462015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Útušice PJ19,4919,3519,492015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Mrtník PS19,5719,0319,572016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Poděvousy DevilsDO19,3919,6019,602014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Štichovice PS18,1419,6919,692017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Mrtník PS19,7419,7319,742017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Horní Lukavice PJ20,0920,1020,102017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Úněšov PS20,2720,0720,272016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Únětice PJ20,1820,3420,342015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Chotíkov PS20,5019,7920,502015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nihošovice ST20,7319,3620,732016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bučí PS21,2420,6821,242016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dolany PT21,0921,4121,412016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dehtín KT21,0421,4321,432014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Poděvousy DO21,9317,9921,932015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Lužná RA21,6722,0922,092015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Útušice PJ22,1320,5022,132014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Štěnovický Borek PJ22,1419,2422,142015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Obora PS22,5422,4722,542016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Rybnice PS22,7522,7522,752014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bučí PS23,5418,5923,542017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bučí PS19,0924,2424,242015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Štichovice PS24,3723,0424,372014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Lužná RA25,0224,4825,022014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Útušice PJ24,9325,1925,192016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Horní Lukavice PJ26,6926,0326,692019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Vacov APT19,0942,5042,502016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Obora PS44,7444,6144,742017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Chotíkov PSNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Štěnovický Borek PJNPNPNP2016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Obora PSNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Hlubyně PBNPNPNP2019/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Štěnovický Borek PJNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Únětice PJNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Poděvousy AngelsDONPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Únětice PJNPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Hradec PJNPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/09/06 Únětice, Západočeská hasičská liga Únětice
ZČHL
2015/08/08 Únětice, Upřesníme později
ZČHL
2016/06/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2016/06/05 Unětice, Unětice (ZČHL + ŠHL)
ŠHL
2017/05/27 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2019/09/07 Areál u koupaliště, Únětický polonoční závod na 2B
-
2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/20 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/21 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
Kdy Kde Liga