Sportovní areál Ústí 2014 - Pohárová soutěž na 2B

Liga: -
Místo: Ústí
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 07. 2014 10:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 20. 07. 2014 10:30
Konec rezervace: 20. 07. 2014 10:30
Začátek tipování:  20. 07. 2014 00:00
Konec hlasování: 20. 07. 2014 00:00
Zadal: ft.

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Ústí vás srdečně zve na pohárovou soutěž, která se uskuteční v neděli 20. července 2014 od 10:45 ve sportovním areálu v Ústí. 

 

Rezervace a bližší informace: http://forum.firesport.eu/viewtopic.php?f=8&t=33742

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-usti-2014-07-20 10:30-5756.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radkova Lhota PR--17,332012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Kunovice VS--17,502012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Babice VS--17,642009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olšovec PR17,8117,1917,812008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olšovec PR17,8216,7117,822013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Olšovec PR--17,842007/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kunovice VS17,5917,8617,862010/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olšovec PR17,8917,2317,892010/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Rychlov KM17,9017,9717,972008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Rychlov KM--17,982012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hlinsko PR--18,022012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jindřichov PR--18,052012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Valšovice (Hranice VI) PR18,1118,0118,112013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Radkova Lhota PR18,1518,0118,152008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Horní Újezd PR17,8818,2418,242008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jindřichov PR18,2417,2618,242013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ústí PR18,2518,2118,252013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Opatovice PR18,2818,1018,282010/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Radkova Lhota PR18,2818,1518,282010/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Němetice VS18,1118,3018,302010/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Valšovice (Hranice VI) PR18,0918,3518,352008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hlinsko PR18,3818,3418,382008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Malhotice PR18,4017,7918,402013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Špičky PR--18,412009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Kunovice VS--18,412009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radkova Lhota PR--18,442009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Olšovec PR--18,552009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Ústí PR17,8918,5818,582008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pravčice KM--18,582009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Jindřichov PR18,6318,6818,682010/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Rychlov KM--18,702007/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Milotice nad Bečvou PR--18,732012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Radíkov PR--18,732005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Radkova Lhota PR17,5018,7618,762013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Němetice VS--18,762009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Pravčice KM18,7717,1318,772010/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Radkova Lhota PR--18,902005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Paršovice PR18,9118,5518,912010/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Valšovice (Hranice VI) PR--18,922007/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Němetice VS--18,932007/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Babice VS18,9618,2518,962008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Hostašovice NJ--18,982012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Kelč VS19,0017,9519,002013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Paršovice PR--19,012005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Ústí PR--19,012009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Luboměř NJ19,0218,9319,022008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Vrbětice ZL--19,052009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bohuslávky PR--19,122012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Valšovice (Hranice VI) PR--19,152006/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Valšovice (Hranice VI) PR--19,162012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Troubky PR19,1918,8519,192013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Rychlov KM18,5219,2019,202013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Milotice nad Bečvou PR--19,202006/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Hlinsko PR--19,222007/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Špičky PR19,1819,2619,262008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Milotice nad Bečvou PR--19,272007/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Horní Újezd PR--19,272007/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Rychlov KM18,2519,2719,272010/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Pravčice KM--19,282005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Milenov PR--19,312005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Kunovice VS19,3717,8919,372013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Horní Újezd PR19,0819,4419,442013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Malhotice PR19,4919,1119,492010/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Ústí PR--19,552006/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Ústí PR--19,572007/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Vítonice KM--19,572007/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Lhota PR18,9019,5819,582008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Malhotice PR--19,592012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Špičky PR--19,662012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Henčlov - Přerov VIII PR--19,692012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Hlinsko PR17,9219,7019,702010/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Milotice nad Bečvou PR--19,702005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Ústí PR--19,782012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jindřichov PR19,8118,5819,812008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Malhotice PR--19,832009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Luboměř NJ--19,832007/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Vítonice KM18,5919,8519,852008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Opatovice PR--19,882009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Radkova Lhota PR--19,942007/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Milotice nad Bečvou PR19,7120,0020,002008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Ústí PR--20,002005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Olšovec PR--20,072006/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Hlinsko PR--20,112006/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Troubky PR--20,222012/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Vítonice KM--20,252009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Valšovice (Hranice VI) PR--20,262005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Opatovice PR--20,332006/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Kokory PR--20,352005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Horní Újezd PR--20,392006/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Radkova Lhota PR--20,402006/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Hranice PR20,1420,4420,442008/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Horní Újezd PR--20,452009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Rychlov KM--20,462005/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Provodovice PR19,7820,5320,532013/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Provodovice PR20,5420,2020,542010/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Hostašovice NJ20,5720,2320,572010/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Paršovice PR--20,602007/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Henčlov - Přerov VIII PR--20,612007/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Bohuslávky PR--20,642009/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Provodovice PR--20,642006/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/07/17 Ústí, PR, O pohár SDH Ústí
VCPR
2006/07/16 Ústí, PR, O pohár SDH
VCPR
2007/07/29 Ústí, PR, O pohár SDH
VCPR
2008/07/27 Ústí, PR, O pohár SDH
VCPR
2009/07/26 Ústí, PR, O pohár SDH
VCPR
2010/07/25 Ústí, PR, O pohár SDH
VCPR
2011/07/24 Ústí, O pohár starosty OU
VCPR
2012/07/22 Ústí, O pohár SDH
VCPR
2013/07/21 Ústí, O pohár SDH
VCPR
2014/07/20 Sportovní areál Ústí, Pohárová soutěž na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , požární útok 3B
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , soutěž mladých hasičů
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga